Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2011 20:00

A jak to máš u druhého dílu Sly? Ona je tam nějaká špatná osa a nejde prohodit

Kolekci samozřejmě hned beru.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xb0x 25. 11. 2011 17:03

doufam ze yakuza5 bude dabovana (full)

-- 25. 11. 2011 17:05 --

crysis 1 je porad hra ktera je mezi spickou. Vetsina lidi co ji tenkrat hrala, tak hrali tak na medium, trosicku high. KDyz si dnes na top karte zapnete Ultra, budete uchcavat ;)
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 26. 11. 2011 14:27

Já už si to v den vydání zahrál na ultra ve Full HD. Grafika pěkná, ale hra jako taková mě nebavila...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 27. 11. 2011 19:09

Chtěl bych se na něco zeptat. Uvažuju jestli koupit Fallout 3 v setu s New Vegas nebo Deus Ex popřípadě Enslaved CE. Všechny 3 můžu mít za stejnou cenu a nevím co vzít. U Falloutů se bojím že na ps3 verze jsou přeplněné bugy a technickými problémy. O DE na ps3 moc nevím ta snad ničím netrpí ne? Enslaved tam je co vím v pohodě. Prostě nemůžu se absolutně rozhodnout :) Nejvíce mně asi láká Enslaved ale právě jsem dohrál Mass Effect 2 a chtěl bych něco podobného a Deus Ex mi podobný připadá. Na druhou stranu ti Fallouti za tu cenu jsou docela výhodní takže vážně nevím :D Co by jste mi doporučovali vy?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 27. 11. 2011 19:34

Tak zalezi co chces hrat, vsecko to jsou hodne rozdilny tituly.

Fallouty nemusim, takze bych se (ja) rozhoval mezi DE a Enslaved. Dohral jsem oboje a vic se mi libilo Enslaved, na druhou stranu DE je rozhodne propracovanejsi hra, jen me osobne tolik neoslovila.
Naposledy upravil SPY dne 27. 11. 2011 19:51, celkově upraveno 2
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 11. 2011 19:35

Fallout je technicky stejně zprasený na všech platformách - Bethesda, co by jsi chtěl že? Ale dohrát se to dá. Jen jako hra to je vlastně dost o ničem, příběh vo ničem, zapomenutelný questy a tak podobně. Já už bych to podruhé nekoupil. New Vegas jsem asi po dvanácti hodinách prostě odložil. Nudle k smrti.

Deus Ex naproti tomu je naprosto OK. Technicky vypulírovaný, délka okolo čtyřiceti hodinách když všechno prozkoumáváš, zajímavý příběh, pěkná grafika a tak okolo. Koneckonců tady jsem na to sesmolil recku http://www.herniweb.cz/review/recenze-d ... -ps3-verze

Enslaved na druhou stranu dohraješ za jedno - dvě odpoledne, je to silně příběhový tunel, všechno je scriptované a tak dále. Vzal bych ho ale spíš než Fallouty.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 27. 11. 2011 20:01

Fallouta 3 mam rad navic v setu s Vegas, ale sel bych do Deus Ex. Enslaved se v UK jiz mesice prodava za 9 liber, ten sezenes za pakatel vzdy.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 27. 11. 2011 20:16

Mně se právě líbí ty arty ve sběratelce Enslaved :) Ale přemluvily jste mně, už jsem si objednal Deus Ex. Každopádně ten zbytek v nejbližší době plánuju taky...
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 28. 11. 2011 16:10

Chci se zeptat nevíte o nějakým filmu,kde by byl jen příběh uncharted 3? Vím že mafia 2 takhle byla udělaná,že se to nějak sestříhalo a byl z toho film...
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 28. 11. 2011 16:35

Sakra Deus Ex mi prodali :( Teď už ho asi za 350,- neseženu. Takže nejspíš vezmu Fallouty.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 11. 2011 10:52

Stefi, seženeš a ještě levněji, třeba na hutu za 10 liber ;) http://www.thehut.com/games/platforms/p ... 01858.html
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 11. 2011 13:11

Mno, takže FW verze 4,0 je venku a vyjma remote play a nějaké to ukládání pro PS Víťu tam nic není. Jeden by čekal, že když už mají celočíselnou verzi, tak tam přihodí něco zajímavého, ale ono ne. Blbý, fakt blbý. Ještě čekám na ty bleskové reporty, že to zasekává konzoli, nebo tak něco. Však už známe dril že? ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 11. 2011 16:36

No četl jsem že to některým majitelům 40GB FAT PS3 způsobilo YLOD :D No jo, sony chce na vánoce větší prodeje PS3 slim :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 30. 11. 2011 20:36

a co 60GB FAT?
to abych radši všechno nejdřív zazálohoval
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xb0x 30. 11. 2011 20:39

lidi jak sem pred mesicem zap PSN po dlouhe dobe.. nikde jsem ten welcome back nemel.. tak asi smula co?
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků