Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 4. 3. 2013 08:44

předpokládáš správně
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 8. 3. 2013 21:26

PSK ty delas na Xzone vid? Taky vas Sony zarizlo s God of War AScension sberatelky? Meli jsme 25 predobjednavek a distributor nam dnes napsal ze proste nedostali ani kus. Ze nekdo z JRC podmaz nekoho v Sony a VSECHNY (asi 150) sberatelek co byli urcene do cech jdou do JRC.

Fakt svinarna.. no nastesti sme nasli nahradniho distributora..ale i tak.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 3. 2013 10:26

V xzone už nepracuji, takže netuším.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 3. 2013 09:53

rodier: Spíš je to tak, že jste nedostali ani kus, protože jich 150 potřebovali JRC, XZone a Alza a vy neděláte dostatečnej obrat ;-) XZone totiž nehlásilo nic o tom, že by neměli sběratelky.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 13. 3. 2013 21:22

Scobra - co to meles :) ? Xzone ji prave zrusilo. Sberatelku nenabizeji. Jedine kdo ji ma je Alza (imho z jineho zdroje) a prave JRC. Ale co jsme zjistili, JRC jich ma jen asi 50. Takze je to nejspis tak, ze jich distributor dovezl malo a dal je vsechny JRC (prave z duvodu .. no vime jakeho).

My jsme samozrejme nikomu nerekli ze ji nemame, protoze jsme si ji obratem zajistili jinde. Bohuzel ani nas novej zdroj jich nemel o moc vic, takze budeme muset odmitat.

A mimochodem prave hodne lidi nam vola a overuje ze ji skutecne mit budeme, protoze jim ji v shopu xxy zrusili. za xxy si dosad prakticky kazdy cesky shop krome alzy.

Ostatne http://hry-playstation-3.heureka.cz/god ... s-edition/
v nabidce jsou jen 3 obchody. ani CZC ji nema.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 3. 2013 21:39

Jsi si jistý, že ji Xzone úplně zrušilo? A i kdyby, tak si je prostě rozdělilo JRC a Alza - pořád jsou to dva ze čtyř největších hráčů na herním trhu u nás (z toho Tesco sběratelky nebere).

Zrovna CZC není dobrý příklad někoho, kdo by ji měl mít ;-) Kuma si je zcela jistě taky dovezla odjinud...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 3. 2013 22:15

Rodiere, xzone limitky mel ale samozrejme byly vyprodane v predprodeji tak je odebral ze stranek.
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 3. 2013 22:48

Jak u Tomb Raidera no... :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 15. 3. 2013 21:14

PSK - no prave.. meli jich jen asi 20, stejne jako alza.. mi jich mame 60 :D zatim jsou stale nektere volne (asi 10)
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 3. 2013 18:18

Dubnový PS Plus bude opět libový:
PS3
3rd April: Okami HD
3rd April: Lord of the Rings: War in the North
3rd April: The Cave

PSV
10th April: Zero Escape: Virtue’s Last Reward
24th April: Thomas Was Alone
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 27. 3. 2013 23:38

hm ten lord of the rings.. je to dobre? pred par dny jsme ziskali sberatelske edice s figurkou..ale imho nic moc. Navic ta hra uz je starsi a pokud ma porad sberatelky.. Okami zajimave.

Ale asi bych radeji vic starsich klasik, ME1, ME2, LA Noire, U3, opet RDR a neco s onlinem :)
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 28. 3. 2013 07:00

Lord of the Rings: War in the North je takovy bugfest nektere ti i znemozni dohrat hru vesele ,, vyhozene penize
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 3. 2013 09:29

LOTR není úplně špatná hra, ale jak říká Alianna... Rozhodně hrát jen v případě, pokud máš silné nervy :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 28. 3. 2013 09:45

Já se na ni právě dost těšil... :( Doufal jsem v něco podobného jako Lotr:TT a Lotr:RotK na ps2/Gc... Návrat krále byla ve dvouch hráčích super hra, jak moc je to špatný s těma bugama tady?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 3. 2013 09:54

Moc špatný... A WB naslibovali patche, ale pak se na ně vykašlali.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků