Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 6. 2012 16:44

Jak jsem třeba hrál Dead space, tak na Move jsem vůbec neměl šanci, protože mi to někam ulítávalo a celkově to bylo neohrabané. Ale zase proč to hrát na gamepadu, když je to jediná dobrá hra pro Move :D Takže ovladač by byla pravděpodobně lepší volba.

Gran turismo je simulátor, takže se předpokládá, že je to hra na volant. Ale jak vypadá hra pro Move?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod StefiCZ 1. 6. 2012 17:25

N.Marko píše:A je to tu zase...

Ale no tak, vždyť tyhle dohady mají všichni tak rádi 8-D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 1. 6. 2012 17:54

me zrovna dead space sel lip na move nez s ovladacem
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 6. 2012 18:00

To je dobře, snad mi to časem půjde lépe.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 1. 6. 2012 18:12

beat píše:
Lo!Zza píše:5 ze 7 her co jsi vyjmenoval se daji v klidu ovladat i gamepadem.
Gran Turismo mohu taky ovládat ovladačem....nebo volantem. :mrgreen:

Ano ja vim, je to urcite pro nektere sok, kdyz zjisti fakt, ze zavodni hry se daji ovladat tak specifickym zarizenim jakym volant je.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 6. 2012 14:12

Tak myslím že si předplatím plusko :) http://blog.eu.playstation.com/2012/06/ ... june-2012/
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sega.maniac 5. 6. 2012 19:27

Videl jsem teprve pred chvilkou, vypada to slibne. Spis me ale zajima jak to bude ohledne PS Vity, tez se tam neco planovalo.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 6. 2012 18:24

Takže naskočil update Store. Jakožto předplatitel PS+ jsem si hned stáhnul poslední verzi Virtua Fightera, protože ač ho už jednou ve fyzické formě mám, tak jde o rozšířenou edici. Dál mne nic moc nechytlo. Možná ještě Warhammer, ale uvidíme.

Jo a Tekken 6 na PSP/PSV je za 250. Jen nevím, jak dlouho ta akce vydrží.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 6. 2012 18:27

Odkdy jsi přešel na temnou stranu? Nebo to máš už dlouho? Zatím pořád nic moc, ale placený online by mě přesvědčil.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 6. 2012 18:44

Jakou temnou stranu? Já jsem na ní od začátku... jo ty myslíš PS+! Už druhým rokem a deklaroval jsem to tu dost jasně a často. Alespoň vidíš, jak dáváš pozor.

Btw: Jaký placený online?
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 6. 2012 18:50

Vím, že jsi občas něco o tom psal, ale nenapadlo mě, že to máš pořád a už tak dlouho.

Že až bude placený online, tak si to klidně celé zaplatím, ale bez toho je to pro mě o ničem. Čekal jsem nějaké zajímavé oznámení na E3.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 6. 2012 19:07

Až bude placené online (chraň bůh takovou kravinu dopustit!!!), tak si to chlapče budeš MUSET zaplatit ;)
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 6. 2012 19:50

Hlavně si to budu platit u MS, takže se na ně můžu třeba vykašlat :D
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 6. 6. 2012 23:21

GoW4 - 2013
The Last of Us - 2013

Co velkého a exkluzivního nás čeká letos? Co půjde proti Halo4 a Forza Horizon?
Nějak už se v tom všem začínám ztrácet...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 6. 2012 08:21

No... Nic :D Třeba z nich ještě něco vypadne do podzimu...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka