Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 19. 2. 2012 16:07

Ano vim , protoze sem reklamoval uz spoustu elektroniky, pres televize,PCčka , gramofony apod a na počkani to nikde nedelaj.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 2. 2012 16:29

Zrovna PC díly mám většinou kus za kus, když je skladem. Konzoli jsem ale nikdy nereklamoval a určitě bude dost záležet na prodejci.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod HALI32 19. 2. 2012 16:40

Konzoli ti asi těžko dá kus za kus. Pošlou to na centrálu, kde se to bude 14 dní válet s dalšími parťáky, než se na to nějaký ten technik koukne a zhodnotí situaci :D

S tím HDMI se omlouvám, kupoval jsem kdysi dávno PS3 tady od Hacka_sg a HDMI mi k tomu přidal :) hodnej teda. :*
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 2. 2012 16:43

Můžu zkusit i autorizovaný servis, aby se to nemuselo nikam posílat. V podstatě je mi ale jedno, hrát mám na čem, jen jsem to chtěl rychle vyřídit.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 19. 2. 2012 17:59

U pc me tedy taky nikdy nemeli nic kus za kus. Jak rika hali, pošlou to na centralu a čekaš. I kdyz to reklamujes primo pres servis! Tak ti na počkani nikdo nic neda.

Aspon teda co vim z vlastni zkusenosti
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 2. 2012 18:02

Počítám s tím, ale zase ocením, když si někde zákazníků vážejí. Proto chodím pro běžné PC věci jen do obchodů, kde vím, že plno věcí není problém. Reklamace kus za kus je úplně běžná, pokud to mají skladem. Když ne, tak to objednají třeba do druhého dne a už si to nesu domů. Nemuseli by, ale co vím, tak se to dělává, takže mi to přijde poměrně už běžné.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod HALI32 19. 2. 2012 18:54

Tak to by mě zajímalo, kde nakupuješ.

Moje zkušenosti, např. se špatnou flashkou, kde jsem taky čekal měsíc na to, aby mi potom řekli, že byla špatná a vrátili mi peníze. Když jsem si koupil Nintendo Wii, tak jsem přijel domů s novou konzolí a chtěl jsem si zahrát Wii Sports, ale disk mi nenačítal. Samozřejmě nikdo kolem mě němel Wii, takže jsem nemohl vyzkoušet, jestli je vadná mechanika, nebo právě disk se hrou je špatný. Jel jsem tam, prodavač mi ochotně rozbalil hru, mechanika pracovala v pořádku, problém byl v disku. Takže měsíc čekání, než jim poslali novou hru.

Ta lhůta 30 dnů podle zákona prostě platí u všeho a je pravda, že je na prodejci, jak se k tomu postaví, ale dneska lidi nechtějí řešit problémy hned, když na to mají fůru času žejo.
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 2. 2012 19:39

Třeba v Praze to tak dělával czc.cz. Nevím, jak to má teď, protože už nakupuju jinde.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 19. 2. 2012 21:21

heh czc.cz me kus za kus nikdy nemenil. Reklamoval sem VGA , čekal sem mesic.
reklamoval sem tiskarnu , čekal sem 2 tydny. Reklamaci nevyrizuje czc, ale servis dane značky.

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Kalfa 21. 2. 2012 22:09

czechcomputer to dělá dodnes, kus za kus pokud je vadný pří zkoušení u nich na krámě... takhle mi dali lepší grafickou kartu, když už tu mojí nevyráběli, odešla asi 23 měsíců po koupi tak mi dali cca srovnatelnou ale už s větší pamětí a lepším čipem :-)
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 2. 2012 00:49

Jinak jak jsem se dneska koukal na Store co přidali, tak tam jsou další PS2 hry. Upřímně - z těch 38 kousků bych si vybral tak maximálně jednu - Virtua Fighter kdybych tedy už neměl PS3 díl. Bída s nouzí tohleto vážení.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod beat 24. 2. 2012 01:16

Docela by mě zajímalo, co se to děje v Sony.
Na můj vkus nějak moc odchodů....

Ueda, Jaffe, teď Brussee....
Nějak se to chlapcům od Sony začíná sypat.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod papucek 24. 2. 2012 01:27

Jj, 5 let cekam na TLG a asi se nedockam...:-(
Ted parim:
papucek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 2. 2012 10:47

Jaffe mě netankuje, Ueda to vleče celou věčnost a ty jeho sliby.... bleh. Kdo je Brusee?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 2. 2012 11:14

GOW1 je pro mě nejlepší GOW a na té dělal Jaffe (i částečně dvojku), takže mně to docela vadilo :D
tdjohn
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka