Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Kalfa 13. 2. 2012 20:35

no já míval Playstationa 1 (tu velkou hranatou první verzi) a měl jsem k tomu standardně dual schock s analogama) byla možnost teda dokoupit levnější kterej neměl analogy, ale imho jsou analogy mezi námi od narození PS
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 2. 2012 20:41

Nejsou. Analogy přisli myslím v době někdy kolem vydání Tekkena 3.

EDIT// Tak podle Wikipedie byl Dualshock představený v Japonsku v roce 1997 (dva roky po PSX launchi) a do USA se dostal 1998. Takže to by odpovídalo.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 13. 2. 2012 20:43

ano ja mel psx v roce 1998 a mel sem ho vcetne dual shocku .
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 2. 2012 20:49

Já vám to neberu, oni ho tam potom balili standardně. Já ho měl z počátku roku 96 nebo 97 (teď si fakt nevzpomenu, tak nekamenovat) a ten ovladač mám ještě schovaný v originální krabici.

Edit// 96 - už jsem měl nějakou dobu doma Tekkena 2.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 2. 2012 21:02

Muze mi nekdo rict jak mate nastavenou v obraze PA3 pro prehravani Blucek? Zda se mi, ze mi filmy trochu zrni. Ale je dost velkej problem zjistit jestli je to spatnym nastavenim, anebo kvalitou filmu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 2. 2012 21:06

No, normálně na nativní rozlišení TV. Ono ti to stejně nepustí víc pixelů, než co televize zvládne. Ovšem jestli máš Full HD a nastaveno máš taky Full HD, tak by možná byl problém v kabelu, nebo ve filmu. Nebo ti chcípá TV :))
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 2. 2012 21:07

Nemyslim rozliseni. Ale ty dalsi nastaveni. Jako Super White a RGB Range...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Mican 14. 2. 2012 18:30

K prvním PS1 právě dodávali joypad bez analogů, s příchodem Gran Turisma se začal prodávat joypad s analogy (ale bez vibrací!) a o pár měsíců poté teprve přišel dualshock. Docela sviňárna od Sony... A to stál joypad 1499Kč a hra obvykle 1999Kč.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 2. 2012 19:02

Bez vibrací? O tom nevím.
No, sviňárna. Jak se to vezme. Všechny hry byly i nadále kompaktibilní se starým gamepadem, takže tě nic nenutilo si koupit Dualshock. Na PSX se vyvinulo hned několik gamepadových periférií (třeba Jogcon od Namca), ale pořád to bylo jen o tom, jestli si je chceš koupit, nebo ne. To jaká byla cena her a periférií je zase jiná stránka. Dva kolíky za hru bylo normální. Ano, na naše to byla dost pálka a naše kupní síla to nepobírala, ale vem si kdo k nám tenkrát dovážel (JRC) a taky ten fakt, že hry i západní Evropě nebyly o moc levnější. Jinak Sony mělo vždy drahé periférie. Ale osobně nevím o žádném jiném výrobci konzolí, co by je dával za hubičku - pokud nejde o vyložené šméčka.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 15. 2. 2012 21:54

Mezi prvim PSX padem a DualShockem byl jeste Dual Analog Controller. Vysel v dubnu 1997 a ukoncen byl zhruba v polovine 98 roku link. Mel jine klobouky a i protahlejsi rohy link a lisil se i tlacitky L2, R2 link (uprostred).

/Co rikate na tech 27 novych PS2 her na Storu?
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 2. 2012 18:36

Zase Sony fail. Fakt, jestli by nebylo lepší, kdyby ta firma zkrachovala. Jako jestli podobné problémy jsou i u jiných konzolí, tak jsem nic neřekl. Když už Sony zamkne nějaké uložené pozice, tak tam má zálohu celého systému. Může mi někdo říct, proč někdy nefunguje a ten problém má plno lidí? To mám zálohovat fyzický disk manuálně? Potom mi ty výhody konzolí už pomalu unikají. Jak často děláte ten vestavěný backup?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 16. 2. 2012 18:40

ano to mas disk fyzicky a manualne zalohovat

:D

-- 16. 2. 2012 18:41 --

sega.maniac píše:Co rikate na tech 27 novych PS2 her na Storu?

hruza : ))

Jeden odpad vedle druheho.
SPis meli zapracovat na emulatoru ps2 , ale co uz , de jim o dalši rozmnozeni penez jako kazde firme.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 16. 2. 2012 18:49

Dobrý pokus tam dát nějaké hry z ps2 jen to nemuselý být ve většině takové ty s filmovou licenci. To si jako fakt někdo koupí Narnii? Ale asi někdy zkusím God Hand, to vypadá zajímavě a pak ještě od Capcomu Maxima. Jsem jen hrál kdysi demo a docela se mi to líbilo.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 16. 2. 2012 18:53

ano maxim je jedina kvalitni hra , ktera v nabidce je

však to je pokracovani ghost n goblins ne

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 2. 2012 19:14

Tomkalhotka píše:ano to mas disk fyzicky a manualne zalohovat

:D

A jak to děláš ty?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka