Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 12. 2. 2012 22:20

Jj jenze X a [ ] jako analogovy plyn a brzdu musi podporovat i hra a tomu tak v dosti pripadech neni, take tak nekdy jezdim, ale jako jedine nastaveni by me to pomerne omezovalo. Display k Xkovemu padu jsme uz resili jinde, bylo by to fajn, treba jen nejaky maly, vsak on by se tam vesel.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 13. 2. 2012 00:44

jo ten analog je taky na prd umístěnej, mě bolej ruce právě z dual schocku... je malej, klouže mi to z ruky, držím ho jen dvěma prstama a nemám ho položenej v ruce jako xkovej...
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 13. 2. 2012 00:53

Taky mě při přechodu na PS3 z něj bolely ruce, ale už jsem si zvyknul.
Zase má mnohem citlivější "páčky" a o třidy lepší šipky...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 13. 2. 2012 01:14

Ovladač me prijde Ok, ale to bude tim , ze sem zvykly od psx
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 2. 2012 05:18

sega: Proč myslíš, že nehraju NFS? ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 13. 2. 2012 10:45

tak v dnešní době analogů ovladat plyn, brzdu a zatáčení jen čudlíkama mi přijde jako prehistorické řešení... ale to je jen můj názor, no tak zkusm koulnout po nějäkejch lepších ovladačích... díky..
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 13. 2. 2012 14:08

Tak on je ten kriz i cudliky u DS3 tlakem odstupnovany, cili to zas tak prehistoricke byti nemusi, u GT5 lze plyn nastavit klidne na sipku dopredu a pridavat jako na triggeru. No tak bez hledat no :-) k PS3 mam i Logitech pad a je docela k nicemu, kupoval jsem ho jen kvuli tem vestavenym vetrackum na chlazeni rukou :-))
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 13. 2. 2012 14:20

sega: to jako že podle toho jak moc zmáčknu tlačítko x atd, tak to má jako tlakovej senzor a chová se to jako trigger???? :-O to jsem netušil... :hm

jinak takovej nápad, asi blbej, ale nějak spárovat Xboxovej ovladač s ps3 se nedá co??? :hm
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 13. 2. 2012 14:23

kalfa: ano , mely to i ovladače pro ps2
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 13. 2. 2012 14:44

Prvni stupen je zmacknuti tlacitka do polohy 0 (aby nekdo nenamital, ze je to k nicemu kdyz to ma jen milimetrovy zdvih) no a pak to prave reaguje dle tlaku, vychytavka ;-) Proto i kriz DualShocku 3 a ostatni tlacitka vice pruzi, pokud ma tedy hra sw podporu, klasicke zmacknuti je jen zacatek. U GT5 to lze i videt, na obrazovce jsou ukazatele citlivosti.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 13. 2. 2012 15:39

Teď přemýšlím, PSX měla dualshock s analogovýma páčkama a nepamatuju si, že bych je někdy využíval ve hře obě. Max. u GT2 levou páčku. Vlastně pamatuju snad jednu hru, kterou jsem hrál, Ape Escape, že se tam používal i pravý analog. Asi jsem toho moc nehrál :D pak ještě Porsche Challenge myslím, tam byl plyn brzda na pravé páčce.

Šlo u GT2 nastavit pravý analog jako plyn/brzda?
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 13. 2. 2012 15:56

Kalfa píše:jinak takovej nápad, asi blbej, ale nějak spárovat Xboxovej ovladač s ps3 se nedá co???
Nedá. X360 používá pro komunikaci s ovladačem WiFi, PS3 Bluetooth..

Kalfa píše:držím ho jen dvěma prstama a nemám ho položenej v ruce jako xkovej...
Tohle mi právě vyhovuje, že ruce neobepínají celý ovladač...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 2. 2012 20:03

HALI: Šlo (asi).
Já takhle hrál Ace Combaty (logicky), nebo Colony Wars a třeba Populous byl bez nich v zásadě nehratelný a proto jsem si ho nekoupil na PSN? protože hrát tuhle hru na PSP kde máš jen jeden analog je tedy o držku. Ale až bude doma Vita, tak si ho pořídím.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 13. 2. 2012 20:05

Aha, tak Ace Combat taky! Hrál jsem taky tak dvojku.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 2. 2012 20:14

Jednička analogy ještě nepodporovala.
Celé to vyplývá z faktu, že první gamepad pro PS1 ještě neměl analogy a tak kvůli kompaktibilitě museli mít všechny hry (s výjimkami) možnost hrát bez analogů. Tím se definuje ovládací rozhraní a proto spousta her jaksi neumí nebo není na analogy tak dobře adaptováno.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků