Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 11. 2. 2012 13:33

to ne , oni maji občas velmi pomale servery
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 11. 2. 2012 13:47

portapro: Neboj, já té větě soula rozuměl. Vím co mi chtěl říct.
Narážel jsem na něco jiného.

Velikost aktualizace firmwaru je oficiálně psána jako 180MB. Ale tahá to hodně pomalu. Občas se stane, že PS3 někomu tahá i rychle, ale není to obvyklé :-)
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod .soul 11. 2. 2012 14:09

yourself ,máte pravdu, jsem to psal dost nalitej :)

Jinak U3 dohrán. Luxusní záležitost, celá série.
U1 má nejlepšího bose, U3 nejlepší příběh, ale dvojka se mi zdála nejzábavnější :)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 11. 2. 2012 15:13

me ps3 taha 99% plnou rychlosti ,, i kdyz to chce si pohrat s routerem trochu
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 11. 2. 2012 17:06

PS taha jak se ji zachce. Router s tim nema nic společneho . Je to vetšinou otazka zatizenosti serveru . Je logicke , ze kdyz vyjde novy Updejt , tak to taha zaraz hrozne moc lidi a servery nemusi stihat.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 2. 2012 17:19

Přesně jak říká Tom. Mě se to kolikrát stane, že update mám stažený skoro bleskově, ale to většinou proto, že přijdu až kolem půlnoci z práce a to už ho většina uživatelů má v konzoli. Na druhou stranu, ve špičce to je občas i přes půl hodinu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 11. 2. 2012 21:31

Kalfa: Nesnaz se ho pevne svirat uplne cely, ale ten pad si v rukou lehce povol max. si sezen toto link, celkove je vazne dobre udelany. X360 controller je asi to posledni co bych k PS3 pripojoval. Osobne jsem zvykly na oba ovladace, na PSku ale hraji casteji a max. spokojenost a to mam pomerne velike ruce.

Jinak kupoval jste nekdo uz ten arcade titul Malicious? :-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 2. 2012 21:43

sega: Ty triggery mám taky a je to s nimi vážně o 100% lepší. Navíc nestojí moc, tak není důvod šetřit.

Jinak Xboxový ovladač by myslím v některých funkcích kolidoval s exkluzivními PS3 hrami, protože nemá sixaxis a analogové čudlíky (zrovna jak hraju MGS3 HD, tak tam se grabne voják čtvercem, ale když se stiskne moc, tak se mu podřízne krk - zajímalo by mne, jak to vyřešili na Xboxu).
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 12. 2. 2012 00:46

JJ vsechna tlacitka v analogovem provedeni (krom Select, Start, Home) to je chlouba DS3 ;-) Puvodni Xbox je take tak mel (A,B,X,Y).

Tak kdo z vas to ma ja si to dnes koupil 8-)

PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 2. 2012 00:54

Já koupil Vandal Hearts (nebo jak to je). SJRPG v docela pěkné grafice a za 80 korun? Musel bych být praštěný horkou bramborou to nevzít. Teď ještě kdy na to budu mít čas...
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Kalfa 12. 2. 2012 04:11

no zatím u GT5 jsem si nezvykl.... :(
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 12. 2. 2012 18:45

Zrovna na auta je, řekl bych, příjemnější právě Dualshock.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 2. 2012 19:16

Ale tak jestli má ruce jako lopaty, tak o bude samozřejmě nějaký čas trvat a je jedno s jakou hrou.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 12. 2. 2012 21:32

Auta jsou jeden z mala zanru kde je prave lepsi X360 pad, uz jen pro ty dobre triggery v zakladu. A ohledne analogu da jen male procento hracu prednost umisteni pod D-padem. I kdyz popravde ja v tom nikdy moc rozdil nevidel, jak zavody tak treba FPS se mi vzdy hraly stejne na obou rozpolozenich, zas tak jine to neni.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 2. 2012 21:58

sega: Pro mne je na závodní hry Xboxový ovladač nepoužitelný. Nemám namapovaný plny/brzdu na triggerech, ale na X a čtverci a na řízení nepoužívám páčky, ale D-pad. Pro mne tedy naprosto vo ničem ovladač :)
Já jsem právě na umístění analogu u Dualshocku dá se říci adaptovaný. Dokonce tak moc, že když držím Xboxový gamepad, tak z asymetrického posazení ovládacích prvků mě začne bolet karpální tunel.

Btw: Jsem zvědav, jak bude vypadat gamepad do X720. Nedávno totiž prosáklo, že Microsoft chce mít na gamepadu obrazovku - jakákoliv podobnost s WiiU je předem vyloučená ;) .
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka