Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod beat 10. 2. 2012 20:03

Neumím anglicky. A translator to nedokáže rozumně přeložit.
By mě zajímalo, jestli v USA lidé píší příspěvky v češtině, aby si zamachrovali.
Nebo jestli je to česká specialita - psát v angličtině, abych si musel něco dokazovat.
Užij si to, jsi velký kluk. Dokonce ses naučil anglicky.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod portapro 10. 2. 2012 21:04

Píše ti, že ti to říká pořád
A jestli neumíš anglicky, tak to přirovnání velkej kluk je správný, protože ty jsi zjevně tak před týdnem vylezl z váginy, protože už i můj 2 letem synovec se učí anglicky
To, že píše anglicky je správný, já jsem pro to, aby lidstvo mluvilo jedním jazykem všude, czech language is dead
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 10. 2. 2012 21:10

:D :D :D
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 10. 2. 2012 21:16

ohmygosh
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 2. 2012 21:24

Jo, je to potvrzené. Je to .....
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod portapro 10. 2. 2012 22:51

Ano řídit se rozumem a nebýt fanatik je dneska zvláštní, ale urážky od fanatiků jsou pro mě spíše lichotkou
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 10. 2. 2012 22:53

portapro: lol... A špatnej překlad....
beat: "dokonce seš naučil anglicky" děláš, jako by to nic nebylo a přesto anglicky neumíš.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 10. 2. 2012 23:09

Moje znalosti anglický gramatiky teda nejsou nějaký hvězdný, ale řekl bych, že ta věta byla především celá blbě napsaná. Alespoň pokud jsi chtěl vyjádřit to, co si myslím.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 10. 2. 2012 23:18

No znamená to "jen si to pokračuj nalhávat".
Gramaticky nevim jak je to korektní, každopádně se to řiká :)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod portapro 10. 2. 2012 23:28

Když ve větě, kde není určena osoba a kde se špatně určuje, tak se logicky chápe já...
Nevím jestli tohle je nějaká fráze, nechci kecat, ale v Anglii jsem žil 4 roky a v životě jsem tohle neslyšel, každopádně bych to spíš napsal keep telling yourself that, pokud by jsi chtěl napsat aby si to nalhával
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 2. 2012 23:29

V tom pripade:
.soul píše: Keep telling yourself that ;-)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Kalfa 11. 2. 2012 01:03

Ahoj, mám takovou zásadní otázku, mám nově k Xboxu 360 i PS3 doma a po srovnání ovladačů mi citelně vadí malinkatost to ho od PS3, existuje, třeba nějakej nastávec, kterej by mu prodloužil ty uši nebo něco podobného nebo mám smůlu? Další otázka: k čemu tam je HDD když se tam nedaj instalovat hry? (aspon jsem to nenašel) v Xboxu to jde a šetří to mechaniku a hluk je nižší, dál mě zatím nic nenapadá, předem díky za odpověď... jo ještě možná malej dotaz, dají se ty sixaxise a move controlery nabíjet i z notasu/usb nabíječky ze zásuvky??? Díky Kalfa
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SPY 11. 2. 2012 01:40

Ja si na malej ovladac z PS3 postupne zvykl, ale zacatek byl taky takovej divnej. Spis nez nastavec se podivej rovnou po ovladacich Genius/Logitech .. ktery jsou s PS3 kompatibilni.

Instalovat hry jde - teda nektery to vyzadujou, u nekterych je to dobrovolny a nekde to nejde vubec. HDD muzes vyuzit na filmy/hudbu/fotky/ veci ze store atd.

Jo gamepad muzes nabijet rovnou z notebooku.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Kalfa 11. 2. 2012 02:05

hm, to mi celkem štve když k němu mám dva origo kupovat, ještě dva jiný :hm předpokládám, že se tam asi nedá nějak spárovat přímo ten xboxáckej? 8-S
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HALI32 11. 2. 2012 11:32

Zvykneš si, neboj.

Panebože, jakou velikost mají ty aktualizace firmwaru? Už to tahám asi dvacet minut a mám 30%. Mám fakt ubohý internet asi.
HALI32
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka