Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 10. 2011 17:32

No kvůli Jailbreaku Sony před nějakým časem zkusila omezit USB zařízení co k němu lze připojit. Výsledkem je, že některé periférie prostě nefachají.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 8. 10. 2011 19:07

Tak uz jsem to vyresil. Stacilo vytahnout z PS3 hru, vypnout, zapnout a uz se chytnul. A to me to stalo asi hodinu googlovani :-))
C.I.S.I.
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 10. 2011 21:57

Už pomalu vychází podzimová nadílka PS3 her a nevím, co hrát hned a co ne. Stojí ta Ico kolekce za to? Podle popisu jsem pochopil, že jsou to nějaké dobrodružné hry. Takový GOW 1-3 jsou na PS3 neskutečné hry a raději bych vzal tu 2. HD kolekci. Nebo obojí, ale hrát stejne stihnu jen tak jednu ze 4. Kterou z těch dvou kolekcí byste vzali dřív?

Čekám hlavně na MGS kolekci, potom půjde vše ostatní stranou, ale co do té doby?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 9. 10. 2011 22:14

MGS kolekce byla pro Evropu odsunuta na příští rok, tak možná sithneš oboje kolekce. :) Jinak ICO je hodně logická akční adventura. Takže jestli si rád namáháš makovici, tak by to mohlo být pro tebe. Jestli zase na druhou stranu si chceš u něčeho pořádně vybít nervy GOW nezklame. Tam je tolik brutality, že se ti fakt uleví. :D Ale nejdřív to hrej pěkně postupně. Hlavní díly a pak ty spin-offy.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 10. 2011 22:23

Tím lépe, fakt toho je poslední dobou moc. GOW 1 je pro mě jedna z nejlepších her, co jsem na PS3 hrál. Skvělá grafika, super hádanky, kvalitní příběh a vynikající hratelnost. Uncharted je proti tomu dost vzadu. Jestli je ICO podobně logické jako GOW, tak bych to bral. Zatím jsem hrál první dva díly GOW a v třetím jsem někde u konce. O brutalitu mi tam ale moc nejde, ty hry jsou prostě špičkové něčím jiným. Vlastně vším.

Jestli nevyjde ten MGS, tak vemu oboje.

-- 9. 10. 2011 22:26 --

Mě vlastně evropské vydání moc zajímat nemusí. Jestli to někdo doveze z Ameriky (určitě ano), tak bych vzal americkou verzi.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 9. 10. 2011 22:28

Tak nemusí, ale jestli bude online region locked, jako u MGO, tak si Peace Walkera zahraješ jen s amíky.
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 10. 2011 22:40

Hmmm, to mě nenapadlo. U PW mi jde jen o coop, pro ten to platí také?
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 10. 2011 22:51

Teď?
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 10. 10. 2011 07:09

U PSP verze nešel hrát coop mezi různýma verzema.
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 10. 2011 08:36

Rick Deckard píše:U PSP verze nešel hrát coop mezi různýma verzema.

Ono těch verzí bylo víc?
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 10. 10. 2011 15:07

Já jsem rád že tu MGS kolekci posunuli, přece jenom toho ted vychází tolik, že nevím co dřív
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 10. 10. 2011 16:12

N.Marko píše:
Rick Deckard píše:U PSP verze nešel hrát coop mezi různýma verzema.

Ono těch verzí bylo víc?

Jako verze pro Evropu, Ameriku, Japan, Asie... ;-]
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 10. 2011 18:33

Jo takhle, to potom jo.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 10. 2011 20:14

Peter S. Kenedy píše:Já jsem rád že tu MGS kolekci posunuli, přece jenom toho ted vychází tolik, že nevím co dřív

Určitě se nezlobím, ale zase MGS pro mě byla nejdůležitější kolekce roku. Takhle to snad zachrání GOW kolekce a možná i Uncharted 3.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 10. 2011 15:29

:hm
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka