Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 4. 10. 2011 20:36

Máte někdo Fallout NW na ps3? Nevím jestli jít do ps3 nebo pc verze, má taky takové problémy jako 3ka? Vím že ta na ps3 dost zamrzala a vůbec měla hromadu technických problémů...
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 10. 2011 21:03

beat píše:
Lo!Zza píše:Jakej je rozdil mezi tim spustit neco z DVD a spustit to z disku?
Třeba upravený kód ve hře ze Store?

Takze oni tu hru vlastne komplet prekopou aby mohla jet na Cellu. Dobrej vtip. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 10. 2011 21:25

StefiCZ píše:Máte někdo Fallout NW na ps3? Nevím jestli jít do ps3 nebo pc verze, má taky takové problémy jako 3ka? Vím že ta na ps3 dost zamrzala a vůbec měla hromadu technických problémů...

Trojku jsem dohrál GOTY edici, skoro všechna DLC a žádný problém. U NV jsem hrál jen pár hodin, ale přišlo mi to celkově lepší. Grafika stále hrozná, občasná sekanost při chození, ale na to už musíš být u PS3 zvyklý :D Jsem s ním spokojený, ale moc jsem to nehrál.

Lo!Zza píše:
beat píše:
Lo!Zza píše:Jakej je rozdil mezi tim spustit neco z DVD a spustit to z disku?
Třeba upravený kód ve hře ze Store?

Takze oni tu hru vlastne komplet prekopou aby mohla jet na Cellu. Dobrej vtip. :D

Cell nikdy problém nebyl, proto se mohl u některých verzí používat pro "emulaci".
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 4. 10. 2011 23:09

Lojza: Já jsem se ptal. Jen mě tak napadlo, že do FW mohou dát emulaci...ale ta není dokonalá. A mohou lehce poupravit kód hry tak, aby pod oním SW emulátorem fungovala. To jen jen taknápad z mé hlavy...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 10. 2011 17:45

Asi nejvíce povedená reklama na PS3 http://www.youtube.com/watch?v=mdWkKKSc ... e=youtu.be to se sony fakt povedlo
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 10. 2011 18:08

Jo tak tahle je opravdu moc povedená.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 5. 10. 2011 18:22

:) jsem cekala neco trapnyho a ono to reklama byla super
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 5. 10. 2011 18:29

Jen když se okolo toho dělal takovej humbuk, myslel jsem že Sony konečne ohlásí něco pro hráče. Nakonec je z toho obyčejná reklama, i tak mě ale pobavila :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 5. 10. 2011 20:18

hmm Crysis na ps3 , ano grafika je trochu skaredejsi , ale ovlada se to super , je tam cestina , trofeje :) , a vubec ja jdu hrat :)
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 5. 10. 2011 20:51

Pěkná reklama :)
Hlavně když sklonujou moje jméno ve všech pádech :D (ve všech anglickejch pádech samozřejmě, tzn. 1)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 10. 2011 20:53

http://thesilentchief.com/2011/10/04/wo ... 5-million/
A pak že se PS3 hry neprodávají. Pět mega na exkluzivitku je hodně dobré.

imho GT5 je prý už přes sedm mega.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SPY 5. 10. 2011 20:58

To je jako uspech? Uber super mega Uncharted kterej kazdej vychavaluje ma 5 mega. Reach mel tolik za 2 tydny.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 10. 2011 21:06

Uncharted 2 měl obrovskou reklamu, takže to moc dobré není. Vysoká hodnocení také udělají své. Každou chvíli to dostává ocenění nejlepší hry na PS3. Ostatní hry z poslední doby jsou tragédie. V lepším případě kolem milionu. Není to špatné, ale asi pouze v případě hodně malých očekávání.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod sega.maniac 5. 10. 2011 21:44

No nic noveho nedavno jsem na to koukal, exkluzivity o kterych se mluvi ze se moc neprodavaji se skutecne neprodavaji a pak je tu GT5, Unch 2 a LBP kde jsou prodeje opravdu dobre, samo i MGS4 abych nezapomnel.

Nejvetsi masakr jsou vsak Wii exkluzivity :-) neco se sice bundluje ale stejne.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 8. 10. 2011 15:13

Zdravim, mam dotaz. Pripojil jsem si k PS3 Logitech Rumble Gamepad F510 a PS3 mi hazi, ze je to nezname zarizeni a neumi to pouzit. Nevi nekdo co s tim? Predchozi model mi fungoval perfektne a navic Logitech neni nejaky sunt za par stovek, takze bych cekal, ze to budou mit osetrene. Nevite nekdo, proc to blbne? Docela me to stve, mame s brachou neskutecnou chut na FIFU a mame tak akorat utrum.
C.I.S.I.
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka