Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 9. 2011 15:27

Prý je bez zbraně :D Asi jen s tou plastikou. Plánuju pořídit do Vánoc Move a pak se mi bude hodit každá dobrá hra. DS:E by mohl být povedený a jestli jde dobře k těm dvěma dalším dílům, mohlo by se to vyplatit.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 9. 2011 15:43

To je jedno. Ta zbran je kvalitou srovnatelna hrackam co se dava k Happy Mealu u Mekace.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 9. 2011 23:16

Tak zářijový PS+ update v US nemá chybu...RE 1,2,3 zdarma, sleva 50% pro RE4 HD a Code veronica HD, Plants vs zombies zdarma a další pecky...tak jsem zvědav s čím se vytáhne EU store http://blog.us.playstation.com/2011/09/ ... s-zombies/
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xb0x 14. 9. 2011 00:24

Hele mam Move mam Sharpshooter pusku a muzu ti rict ze VSECKY hry co jsem hral co to podporuji se lepe ovladaji bez pusky nez bez (nejvic sem hral socom a mag). Protoze stou puskou mas ty ovladace jakoby v jedne rade a furt abys byl nahnutej a drzel tu zbran a ucit se stim.. fakt hruza.. 10x lepe se zameruje kdyz mas v kazde ruce jeden ovladac, tak jako klasika.
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod marts 14. 9. 2011 17:05

Jo, souhlas ze naucit se hrat se Sharpshooterem vyzaduje jistou davku trpelivosti, ale potom uz to jde samo.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 9. 2011 19:20

A co ty zdvižené ruce? Move si strčíš do klína a hraješ, ale pušku musíš pořád držet.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod marts 14. 9. 2011 20:36

ovladač se holt musí nějak držet ať už je jakýkoli (pokud se o něj třeba nedá opřít, např. o volant zabudovaný v replice kopkpitu závodního vozu :-)
marts
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 9. 2011 20:41

Gamepad mám vždy položený a u Move je to podobné. Jen ty nástace na zbraně jsou dost nepraktické, protože musíš mířit na displej, aby to dávalo smysl.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod marts 14. 9. 2011 20:48

prostě daň za přiblížení se realitě - člověk se pak i víc nadře, skoro jako v reálu
marts
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 9. 2011 20:50

Přesně tak.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod sega.maniac 15. 9. 2011 12:47

PS3 valcuje v Japonsku Wii 6:1 :-) Prodava se lepe i nez 3DS, ktere se po sleve vazne rozjelo, ted je az druhe nejprodavanejsi. http://ninty.cz/wii/prodeje-hw-a-sw-v-j ... 5-11-zari/
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 9. 2011 13:48

A prvních pět her je pro Sony. Ale zase když se koukneš co to je za značky, tak se není čemu divit.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 15. 9. 2011 15:16

Od kdy presne se PS3 prodava za tu novou cenu jenz ohlasili na E3?
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 9. 2011 15:25

O padesát dolarů slevu ohlásili na GC. Takže asi tak měsíc.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 15. 9. 2011 15:46

JJ tedy na GC jsem myslel, moje chyba. dik
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka