Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 6. 2011 19:33

Dobrá otázka. Možná jsou v R* kouzelníci a povedlo se jim udělat nový způsob jak prasit hru.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 6. 2011 19:34

Žádný tearing tam není, tak právě nevím, jak je možné, že ho někdo vidí. Neříkám, že to je nemožné, jen je to zvláštní.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 6. 2011 19:50

Nebo ne tearing...asi si nerozumime. Hrozne tam skace fps.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 6. 2011 19:54

Tak to už je něco jiného. Ano a to je i tím, že je zaplý vsync. Není to hrozně, ale je tam pevných 30, které jdou jen dolů.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 6. 2011 21:17

joe narazil na jednu zajímavou tendenci v tvorbě Naugty Dogs. Zkuste hádat:
Obrázek
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 26. 6. 2011 21:21

u toho crashe me to tak neprijde,
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 6. 2011 21:21

co?
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 6. 2011 22:07

tdjohn píše:Mafia 2 physx: "additional debris (up to 10,000 pieces at a time), dynamic cloth, dynamic smoke"

Ta auta jsou kde?

Vyhnout se překážkám ve vysoké rychlosti je divné? Mně to přijde docela běžné. Jak se chovají motorky?

JC2 nemá žádnou fyziku a grafika je obyčejná. Nepoužívá deferred shading, takže další velké ušetření výkonu. GTA je jiná liga.

Pro tebe je to odpad, ale to je jen tím, že tomu nerozumíš.

On ani v GTA IV neřídí fyziku aut žádný samostatný fyzikální engine - řídí ji pravděpodobně samotný RAGE. Euphoria řídí jen fyziku lidí - a lidi jsou asi tak to jediné, v čem se dají GTA IV přiznat aspoň nějaké kvality - realistická fyzika, synchronizace rtů a výrazy v obličeji.

Tys to nehrál? Motorky se chovají tak, že s nimi můžeš skákat 5 m vysoko přes obrubníky, lezeš po stěnách a tak...

Just Cause 2 samozřejmě používá fyziku - stará se o ni Havok. Grafika je možná obyčejná, ale stejně je lepší než v GTA IV. Měli se radši vykašlat na Deferred Shading a soustředit se spíš na modely, textury a optimalizaci.

Zato ty tomu rozumíš (nebo se tak aspoň tváříš - házet odbornými termíny z wikipedie ti jde) a stejně tady plácáš takovýhle kraviny :-) A Brinku taky deferred shading moc nepomohlo, když se vykašlali na všechno ostatní.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 6. 2011 22:21

SCobra píše:Tys to nehrál? Motorky se chovají tak, že s nimi můžeš skákat 5 m vysoko přes obrubníky, lezeš po stěnách a tak...

Jojo, tuhle se mi stalo ze jsem jel autem, srazil jsem poulicni lampu, takze tam zustal jen takovej pahyl. Najel jsem na to a auto bylo v tu ranu 5m ve vzduchu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 26. 6. 2011 23:55

N.Marko píše:co?

No , ze crash 3 nesazel na poustni levely :)

edit: aha Joe .. to vse vysvetluje
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 6. 2011 16:27

Hmmm :hm
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SmartinS 27. 6. 2011 19:47

Nezačítá zítra beta Unch3?
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 27. 6. 2011 21:58

Jo začíná. A je to fakt divně udělané. Postupně se budou měnit herní mody a mapy. Tady je rozpis. http://www.naughtydog.com/site/post/unc ... a_details/ A zase super věc jsou ty bonusy. Avatar, beta výhody a peníze do plné hry.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 1. 7. 2011 20:23

http://www.eurogamer.cz/articles/kolik- ... s#comments

Proste luxusni sluzba 8-) naprosto.. Nemluve o tom ze zde ma rok v dosti pripadech mesicu 16.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod SPY 1. 7. 2011 20:51

Naprosto luxusni? Za celou dobu tam byly tak 2 hry ve sleve co se mi libily - pocitam teda jen novinky co jsou hned ve sleve. Jelikoz to co jsem chtel hrat jsem si koupil za plnou a to co ne o to nestojim ani kdyz mi to naservirujou zadarmo.
SPY
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka