Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod beat 4. 6. 2011 16:03

Ne, opravdu nikomu nic neplatím :D

Víš co? Klidně si najdi adresy tvůrců her a posílej jim finanční příspěvky...když nevíš co s penězi a snestaří ti kupovat hry. Ale nech ostatní, ať si užívají MP zdrama, když oni platit nechtějí. Ju? :mrgreen:
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 6. 2011 16:15

Nic není zdarma a hraní online na konzolích nebude stát málo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod HALI32 4. 6. 2011 22:40

PlayStation Plus nějak neregistruju. Akorát jsem tam vzal ten Burnout, ale pochybuju, že mě to chytne a že na to budu mít čas.

Z wellcome back packu jsem vzal inFamous a Little Big Planet, takže o zábavu bude postaráno. Jsem hodně spokojený. Pro vás možná starší hry, ale já je ještě nehrál :) takže se těším.
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 6. 2011 00:26

No, starsi, ale z toho vyberu ty nejlepsi.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod xb0x 5. 6. 2011 01:47

co vsecko je ted navic na PSN+ (soft)? Asi vem Wipeout a Dead Nation

-- 5. 6. 2011 02:48 --

skoda ze neudelaj patch na lbp1 na move
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 6. 2011 08:53

Ten Burnout je nějaký divný. Demo mi nepřišlo moc zajímavé, ale ta plná se hraje úplně skvěle. Možná je to tím, že tam jsou patche. Každopádně mě to nalákalo. Takhle si představuju nalákání a určitě to kupuju. PSN+ by mělo být zdarma a byla by to výhoda hlavně pro ně :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 6. 2011 10:47

Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Torham 5. 6. 2011 12:27

Marko: Ta hra vypadá dosti pěkně, i přes UE3. Fakt jsem na ni zvědavý, může to odstartovat revoluci v MMO žánru. Nebo potopit vývojáře, je to totiž nepředstavitelně riskantní projekt.

A skvělý je tam jeden komentář:
Well, Microsoft didn't allow Steam on it's platform either. Xbox is an enclosed experience and Microsoft has no interest in changing that (yet).

:-]
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 5. 6. 2011 12:32

tdjohn píše:Nic není zdarma a hraní online na konzolích nebude stát málo.
Jenže MP na PS3 je zdarma. Tečka.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Torham 5. 6. 2011 13:00

Jinak s tím DUST 514 to asi bude ještě zajímavější :)

http://kotaku.com/5808577/will-eve-onli ... +exclusive
Jistě, je to jen rumor. Avšak vzhledem k tomu, že MS odmítnul implementaci Steamworks do XBL (a Sony to Valvíkům povolila), tak bych se tomu nedivil. MS očividně nechce nechat vnější faktory (v tomto případě PC hry či PC hráče) ovlivnit xbox. Alespoň prozatím...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 5. 6. 2011 13:50

Nějak si ted neumím představit "Steam" na X360. Vzhledem k tomu, že MP je u Steamu zdarma... A že byl třeba "Steam" pro X360 jen pro Gold? Škatulkování asi nemá Velve rádo..

Ale kdoví, třeba se to nějak časem pohne jiným směrem..
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 6. 2011 13:51

Dokud bude MP placený a Steam nikoliv - šance skoro nulová.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod .soul 5. 6. 2011 15:22

Steam by mohl byt na xboxu pristupny jen pro lidi s GOLD uctem..
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Torham 5. 6. 2011 15:38

.soul: máš pravdu. Avšak když už by Valve tohle dělali, tak pro všechny bez rozdílu. To s politikou MS ohledně placení online MP moc dohromady nejde :)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 6. 2011 15:59

Delate jako kdyby byly na konzole mraky her co potrebuji k provozu Steam. Drtiva vetsina indie her jde pres PSN a Marketplace, Steam vyuziva jen Portal a pochybuju ze z Valve budou portovat napriklad L4D nebo TF2. Takze i kdyz na PS3 Steam je, tak ho stejne znovu zapnete az za nekolik let kdy vyjde Ep. 3.
Ale ne, PS3 ma Steam, X360 nema. Takze PS3 je zase lepsi. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka