Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 9. 2010 11:55

xb0x píše:Protoze uz na nem pracuji a uz na nem jde i leccos spustit (na prvni alfa verzi). Pry je PSP a PS3 vevnitr docela podobna.. (proto i psp minis jedou na ps3 normalne). Vic se o tom bavi tnebudu, nechci tu dostat ban.

V kazdem pripade fw 3.50 - 21.9. :-D (nasadte papirove brejle a jedemee)
Obrázek

No počkej, ono to bude přece jen to 3D pro 3D TV ne? Nebo tam bude i tohle pro ty, co nemají 3D TV?

Jinak k flight control - někteří asi nepochopili, že to je prostě návyková hříčka a ne nějaké simulátor, jde tam vlastně jen o to, aby jste nechali přistát co největší počet letadel a někdy je to fakt masakr, když jich máte přes 20 na obrazovce...já tu hru zbožnuji od doby co jsem si ji koupil na iPod touch a na PS3 jsem si ji taky hned musel koupit...navíc je tam asi 5 speciálních map pouze pro PS3 a s MOVE se to ovládá skvěle...navíc je to ve FULL HD a má to i podporu 3D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 9. 2010 12:17

Tak při té grafice bych se divil kdyby to nejelo ve full HD/60fps :D
Jinak good for you, já tyhle hříčky fakt nemusím, ale chápu, že někdo se u toho opravdu vyblbne.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod beat 20. 9. 2010 12:39

Mě se hodně líbilo demo The Shoot...
Pěkně udělané. Ovládání skoro bez lagu a rychlé....
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 9. 2010 13:13

beate a zkoušel jsi start the party? To je teprve 1:1
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 9. 2010 13:18

Kdyz pohnu s rukou o pulmetru doprava, tak na TV s uhloprickou 50cm taky panak pohne s rukou pul metru do prava? :D
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 9. 2010 13:34

Lo!Zzo tam není žádný panák ale jsi tam jako postava přímo ty, je to totiž něco jako ty hříčky v eyetoy http://www.youtube.com/watch?v=k8FG8D-QgGM
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 9. 2010 14:49

Aha, uz vidim co myslis. Ale uz i na PS2 to teda v tom pripade bylo 1:1. Tedy je to jen vylepseno o dalsi senzor (move) kvuli presnosti,ne?
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 9. 2010 15:06

Tohle mi příjde lepší, protože můžeš hrát i za horších světelných podmínek když ovladač není vlastně tvoje postava...a když kamera snímá tebe, nějaké lagy tam prostě jsou viz. Kinect...s ovladačem je to prostě lepší
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod beat 20. 9. 2010 22:43

Lo!Zza píše:Aha, uz vidim co myslis. Ale uz i na PS2 to teda v tom pripade bylo 1:1
Je to úplně jinak...když máš v ruce třeba tenisovou raketu, tak si s ní můžeš otáčet jak chceš...naprosto přesně. PS3 ti dopočítává grafiku podle toho jak máš natočenou ruku a jak daleko od kamerky jsi. Říkají tomu "rozšířená realita" a opravdu to tak funguje.
Fakt 1:1
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod xb0x 21. 9. 2010 03:54

Sony web je pozadu, 3.50 je venku http://www.ps3news.com/PS3-Online/ps3-f ... -playback/ presto ze na Sony webu porad nabizi 3.42 :-D

Patch Notes - http://www.made2game.com/2010/09/20/ps3 ... -detailed/
-3D BluRay Support
-Move can be used as web browser cursor.
-Users reports can be sent from PS3 through the 'Friends' tab.
-3D notice screen for 3D enabled games.
-You can access to your Facebook profile
-Better description of the 14 most common errors.
-Updated user interface for PlayStation Plus in PlayStation Store.
-New Qriocity icon in the Music section. Service still unavailable.

==========

PSK - 3D TV ale potrebuji bryle :-) je jen par opravdu drahych TV ktere pracuji jako Nintendo DS 3D ktere je nepotrebuji. Takze to pujde i na normalni TV s tema papirovejma. Jen ten efekt neni tak dobrej a barvy sou spatne. (ostatne PS3 ma v sobe nvidia grafiku a na PC tohle uz jde radku let diky nvidia ovladacum)

tady: http://www.engadget.com/2010/09/17/3d-b ... rks-video/ vidis? taky maj brejle. "3D TV" neni nic jinyho nez LCD ktera zvlada 120Hz + takove specialni brejle ktere nekurvi barvy a ve spojeni stou 120hz technologii dokazi udelat perfektni 3D.

ad Flight control - mel jsem ho koupenej na Xbox360 (tam to bylo jako ovladani lodi) a mel jsem ho i na iphone3G, jen mi to proste casem prislo stupidni prave kvuli tomu ze tam neni moznost volby vejsky.. nevim no. jinak na I3G existuje jeste jina podobna hra a ta ma na pozadi realne mapy z google earth :)

==========

Prvni PSP hra na PS3 spustena - tedy prvni PSP emulator je temer hotov
http://www.youtube.com/watch?v=iltJ0KOv ... r_embedded
(je zapotrebi rici ze GTA Chinatown Wars na FULL HD LCD vypada bozsky :-))

Objevil se i prvni emulator Dreamcastu pro PS3
http://psgroove.com/?p=832
(a samozrejme uz je take emulator snesu...)
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 21. 9. 2010 08:52

Xb0xi, takhle to 3D fakt nefunguje...3D TV opravdu není jen klasická LCD se 120 Hz, má prostě svůj chip, který převádí obraz do 3D a jak jsi sám ukazoval v tom videu, je tam zapotřebí těch 3D brýlí...však se mrkni na ten obraz, není to ten pro ty papírové brýle, kde by byly vrstvy obrazu v těch modrých a červených barvách...ten update je prostě na 3D Blueray filmy pro 3D TV, ne pro ty klasické s papírovýma brýlema

-- 21. 9. 2010 09:53 --

A navíc, proč myslíš že by 3DTV stály 60 000, kdyby to byla obyčejná LCD TV jen se 120 HZ?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod beat 21. 9. 2010 11:35

PSK: 3DTV je ale opravdu jen (min.) 120Hz LCD telka. Jediný rozdíl je přepočet do 3D a synchronizace s brejlema. Žádnej jinej rozdíl tam není..

xbox: Netahej sem jailbreak, prosím..... Navíc to PSP je údajně FAKE.

A ohledně nového FW, Move jako pointer pro browser a další featury jsou prý jen výmysl novinářů - prostě rumory. Uživatelé píší, že to v tom firmwaru není. Nemohu ověřit, ještě nemám nainstalováno.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 9. 2010 12:23

Se mi nechce verit ze Sony ten browser od Nintenda neukradlo. :D
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 9. 2010 13:56

Lo!Zza píše:Se mi nechce verit ze Sony ten browser od Nintenda neukradlo. :D

Ver si cemu chces, ale neukradlo. PS3 browser je PSP verze browseru 2,0 a ten byl hodne dávno pred címkoliv co Nintendo v tomhle oboru udelalo.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 9. 2010 14:29

Ach ano, na PSP vlastne funguje pouziti Move jako pointeru uz dlouho, jak jsem mohl zapomenout. :D
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka