Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 8. 2010 07:53

Myslel jsem to tak, že bys před reinstalací zkusil nahrát starší pozici, třeba by k té chybě podruhé nedošlo. Ale nepamatuju si, jestli to jde...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 13. 8. 2010 07:59

Vzhledem k tomu, že jsem musel hru pokaždé natvrdo vypnout, tak Ti odpovím:
jezek píše:Když se mi to takhle seklo ještě 2x, tak jsem šel dál bez ukládání...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 8. 2010 08:00

Jo aha... Nj, tak jedině přeinstlaovat :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 13. 8. 2010 08:08

Snad to pomůže, díky.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod sega.maniac 13. 8. 2010 09:30

Ja si zas predevcirem koupil Super Stardust HD i se vsemi DLC, kdyz hru zapnu vyzyva me to ke stahnuti patche (dokonce uz 5.0 verze- to jsem jeste nevidel :-) ) jenze kdyz ho odkliknu, konzole se restartuje. Tedy lze hra spustit jen offline v puvodni verzi. Jeste mozna zkusit se pak prihlasit primo v ni, to jsem nezkousel.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 8. 2010 09:37

"When you get the prompt to update don't touch anything for a while. Wait until the HDD light stops flashing and you can hear the music in the background. Then hit X to start the download.

Some games have problems updating before the game fully loads in the background."

a odpověď:
"This fix works. I had the rebooting issue and could not launch the game. After waiting a really long time for the game music to start, pressing X transferred me to the correct patch download screen."

Tak to můžeš zkusit.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod sega.maniac 13. 8. 2010 09:42

To by mohlo byt reseni. Zkusim, diky
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 13. 8. 2010 15:33

SCobra píše:Jo aha... Nj, tak jedině přeinstlaovat :-)

Takže jsem to zkoušel smazat a GoW:C prostě smazat nejde. Tam, kde jdou ostatní hry v klidu smáznout z disku, takhle možnost úplně chybí. Hledal jsem všude, si myslím, a prostě to z disku nedostanu. Reinstal tedy padá. Zkoušel jsem to projít znovu, stejný zásek a výtuh.
Takže pokud máte někdo nějaký nápad, sem s ním. Jinak GoW:C jde do koše!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SmartinS 13. 8. 2010 15:35

Na stránkách LBPCentral se dnes objevila informace, že připravovaná beta pro LittleBigPlanet 2 výjde už brzy. Bohužel nejsou žádné informace o tom, jak a kdo se do ní dostane, takže si musíme počkat až na oficiální zprávu od Media Molecule. Je však mnoho šancí a možností jak by se mohl kód rozesílat… Bonus pro lidi, kteří si hru předobjednali, náhodné maily, PlayStation Plus

LittleBigPlanet 2 vychází exklusivně na konzoli PlayStation 3 v listopadu tohoto roku.

Zdroj: http://www.playstation.hodnoceniher.cz
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 8. 2010 15:52

GOWC možná není úplně bez problémů, ale je to dost málo lidí:
http://share.blog.us.playstation.com/id ... ollection/

Co máš za PS3? O té kolekci jsem uvažoval, ale o chybách jsem moc neslyšel.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 13. 8. 2010 15:54

Mám slimku ze začátku tohoto roku.
Díky, ale moje angličtina si s tím asi neporadí :-(
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 8. 2010 15:59

Překvapuje mě, že si stěžuje tak málo lidí, tak to bude asi nějaký souběh náhod, který není standardní. Jinak by určitě vyšel patch.

-- 13. 8. 2010 17:01 --

Ono tam žádné řešení není. Jen v tom nejsi sám, proto jsem to posílal, že je i taková petice. Někomu tvrdili, že je to mechanikou, jinému bluray diskem. Řešení se ale nenašlo a stěžuje si jen pár lidí.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 13. 8. 2010 16:03

Jo, tak to jsem to pochopil správně. Díky Ti ;-)
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 8. 2010 16:04

Ale jinak i jeden píše:
"I just got off the phone with Sony, they had me boot into the recovery menu and restore default settings. I didn't lose any game saves or trophies, only had to re-set up the time, network and themes again and now there is no more freezing! I just played for about an hour straight to be sure and no problems at all.

Hopefully this will help someone else with this issue."

-- 13. 8. 2010 17:05 --

Sony doporučilo restore nastavení v recovery menu a potom to šlo. Nic nezmizí. Recovery menu se tu někde rozebíralo, tak to můžeš zkusit.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 13. 8. 2010 16:24

No už to jede. Stačilo přečistit médium. Ale tohle by mne nenapadlo, protože si dávám bacha, abych neměl špinavé nosiče. No nic, díky všem za účast.
jezek
Taťka moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka