Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SmartinS 9. 8. 2010 22:11

Objednal jsem si teda ten Burnout paradise ultimate box a kdybych chtěl všechny dlc, tak jaký pack si mám koupit, Na store jsou dva, jeden za 599 kč a druhý za 899 kč. Mohl by mi někdo popsat v čem se liší?
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod SPY 10. 8. 2010 03:20

Peter S. Kenedy píše:Mafia 2 demo již zítra dopoledne pro majitele PS+ účtu http://blog.eu.playstation.com/2010/08/ ... exclusive/ Pro ostatní ve středu k večeru při update store

Parada, majitele PS+ uctu to maji normalne jako na ostatnich platformach, jen ti co necvakaj to odserou, ze to budou mit pozdeji nez vsichni ostatni. Bravo SONY :tleskani

Kdyz uz maji exclusivni DLC tak si snad mohli domluvit demo o tyden dopredu, ne? A ne, ze ted zacnou trestat lidi co jim neplnijou kapsu za mesicni nesmysl niceho.

Ne, ze by me teda tohle demo nejak tlacilo, ale jestli to takhle pujde dal, tak to SONY muze prejmenovat z PS+ na PS Normal, a pro neplatici na PS- :roll:
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 8. 2010 06:31

To by bylo ostatně marketingově podstatně zajímavější :-) Lidem by se nelíbilo mínus a chtěli by plus (kdyby to bylo PS+ a PS-) :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 10. 8. 2010 08:19

SPY, to oznámení na 10.8. platilo jen pro US, tam se store updatuje opravdu v utery...je to prostě kvůli tomu, že se store v EU mění vždy ve středu...kdyby se "store" na Xboxu updatovalo ve čtvrtek, tak to mají ve čtvrtek...můžeš si zkusit PC demo :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 10. 8. 2010 11:14

Tak co, kdo už zkoušel demo mafie 2 na PS3? Asi vás moc není když PS+ podle friend listu z vás snad nikdo nemá co?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 10. 8. 2010 11:15

ja ps+ mam ale na cz ucte
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod papucek 10. 8. 2010 11:30

Peter S. Kenedy píše:Tak co, kdo už zkoušel demo mafie 2 na PS3? Asi vás moc není když PS+ podle friend listu z vás snad nikdo nemá co?

Kdyz me ta mafie,vubec nebere :-[ ...ani GT5 asi jsem divnej :-(
Ted parim:
papucek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 10. 8. 2010 13:29

A jak se ti mafie zamlouvá Ali? Mě docela hodně, ted ještě víc jak 2 týdny čekat :-(

Papuči, divný určitě nejsi, víš jak se to říká, někdo má rád holky, jiný zase vdolky :-D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 8. 2010 08:06

Rozbalování PS Move balíčku http://ps3.ign.com/dor/objects/14318622 ... ml?show=hi pěkné balení
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 8. 2010 11:38

Nedalo mi to, musím tady postnout závěr z článku o killzone 3 na tiscali games:

• Ledy roztají v roce 2011
Na samotný závěr jsem se ještě s trochou ironie optal, zdali se můžeme těšit opět na zmatečnou návštěvu mimozemské lodi a na podobně lineární závěr hry. Odpovědí mi bylo konstatování, že jsou si těchto chyb vědomi a udělají vše proto, aby se tentokráte tato situace neopakovala. Celkově tak na mě udělat Crysis 2 dobrý dojem. Sice se nebude jednat o žádnou revoluci v žánru, ale pokud se podaří vyladit sandbox režim i v městské zástavbě, můžeme se těšit na pořádnou akci oděni navíc do slušivého obleku. Crysis 2 vyjde letos v prosinci na PC a konzole PS3 a X360.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 8. 2010 11:40

Zapomněli přepsat Crysis 2 na Killzone 3? :D :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 8. 2010 11:41

Mluví o KZ3 a pak začne o Crysis? Není to celé o Crysis?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 8. 2010 11:41

Ne, celý článek je o Killzone 3 a závěr je z Crysis 2 :-D http://games.tiscali.cz/reviews/killzone-3-3d-dojmy/
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 8. 2010 11:44

Jak se ví, že ta loď byla mimozemská? Já myslel, že to byla nějaká armádní loď Helghastů.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 8. 2010 11:46

Však on píše o lodi v Crysis...
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka