Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 1. 2010 17:52

Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod beat 3. 1. 2010 18:22

Pěkné :-)

Ale jsem opravdu MOC zvědavý na prodeje této hry..
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 1. 2010 18:52

Jo, já taky, ale přispěju.
Chjo, další must hawe hra, zajímalo by mě jestli mi zbude na chleba :(

EDIT// Zajímalo by mne jestli vyjde soundtrack, co jsem zatím ze hry slyšel, tak by to byla další jasná koupě.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 1. 2010 19:03

Whááát? WT-kua-F???
Best PS3 game 2009 je COD????????
http://www.gametrailers.com/video/best- ... goty/60272
Tady se někdo setsakra odkopal. Krom toho jim v nominacích chybí třeba Tekken, Mirorrs edge, valkyrie a tři zadky dalších pecek. Opravdu bych někdy chtěl dostat do prádla ty blbce co dělají nominace a rozhodují.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Torham 3. 1. 2010 19:14

Marko: U Valkyrie je nejspíše problém v tom, že v USA vyšla v roce 2008, někdy před Vánoci. A Gametrailers sídlí v USA, takže...

CoD je multiplatforma, tak nechápu, proč ji dávají za nejlepší PS3 hru? :roll: Kategorie dle platforem bych omezil na exkluzivitky, protože tak to dává smysl...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod sega.maniac 3. 1. 2010 19:26

CoD? v roce kdy vysel druhy Killzone a Uncharted 2 to je dobra kravina. Modern Warfare 2 je GOTY tak mozna na X360. A nepise se tady nahodou neco jinyho? http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/multi/t ... ti_osk.idn

/tak nepise, jen je to jinak rozdelene.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Torham 3. 1. 2010 19:37

Sega: Však jsem tam napsal nelichotivý komentář... oba listy (jak pro PS3, tak pro ixo) jsou crappy, až to bolí >:-( Na Xku to taky vyhrála CoD: MW2. Ty jejich ceny nemají smysl - když nominuju hry na hru roku PODLE platforem (nej PS3 hra, nej X360 hra a pod.), tak by tam měly být JEN exkluzivky...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 1. 2010 19:40

Já bych jim tu sajtu zaviroval :))
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Torham 3. 1. 2010 19:55

Tak MW2 u nich vyhrála vše...i PC a GOTY awardy...tady to *****í dárečky od Activisionu :-l Na PC jsou totiž pamětihodnější hry - třeba minimalistické, ale naprosto úžasné Machinarium. PCčkáři navíc nemají MW2 moc v lásce - na vině je hlavně nový systém multiplayeru...podle jejich dojmů je hra super; ale to se hráč musí připojit a nesmí to lagovat...to je problém, bo když se host odpojí, hra hledá nového a "cukne" to. Často se stává, že hra přepojí hosta na hráče s tvrdě zalagovanou linkou. O ničem. Na konzolích to funguje, ale na PC jsou daleko lepší klasické dedikáče.
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 1. 2010 20:02

Odpověděli?
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Torham 3. 1. 2010 20:03

Jistě, že ne (alespoň zatím) :D

http://www.gametrailers.com/video/best- ... goty/60272 - přibylo tam něco dalších komentářů, shodných s tím mým. GT na diskuze se*ou. Možná to prohlídnou, smáznou něco co odporuje pravidlům, ale aby sami diskutovali? Ne.
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 1. 2010 20:12

No dávají jim čočku :D
Ale předpokládám, že něco jako sebereflexe u nich nefunguje.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Torham 3. 1. 2010 20:21

Vůbec...

beat píše:Pěkné :-)

Ale jsem opravdu MOC zvědavý na prodeje této hry..
Já taky. Jenže Heavy Rain strašně moc vybočuje z řady. Takže je celkem solidní pravděpodobnost, že se prodá, ale jen málo. Mrkni na Valkyrii, KZ2 a další PS3 exclusives...CoD, Halo a podobní je ve statistikách prodejů rozšlapou :( KZ2 je sice mainstream, ale je to prostě řemeslně kvalitně odvedená práce. A Valkyria - to je na jeden obrovskej článek, ta hra je unikát, vys*ala se na současné trendy a šla si vlastní cestou...
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 3. 1. 2010 20:54

Mám dotaz. Když se mi přeruší download koupené hry z PS Network a spustím jej znovu, tak se mi ten přerušenej download započítá do celkového počtu dovolených downloadů ? Stahoval jsem FFVII a nějak se mi přerušilo spojení a ten kreténskej systém PSN neumí navazovat přerušený downloady. Do pr***e, to se mi snad jenom zdá :-(
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 1. 2010 20:57

Je to jinak. PSN umí navazovat downloady, ale podle všeho jsi měl ve stahovaném souboru asi chybu, já osobně stahuju dema často na třikrát. Počet stažení není limitován (jsem si z 85% jist), limitován je počet konzolí na kterých můžeš mít daný účet.
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka