Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spajza X 18. 6. 2009 01:58

Pretoze RGB rozhranie, ktore meni PS3 hru na taku, ako ma vypadat sa tyka HDMI inputu a toto je komponent.. na Xboxe to mas tak nejak na default co sa tyka komponentu, pretoze xbox mal kedysi len komponent... na PS3 to treba nastavit, preto je aj komponent na PS3 horsi, na ten sa nejak nekladie doraz akozto na digital HD konzolu od narodenia :)

viz tu aferku s Assassins creed na gametrailers nejaky cas dozadu,, tiez tam najskor na PS3 vypadal jak o triedu horsia hra.. nakoniec to bolo naopak, ked sa ty xboti priznali a vsetko sa donastavilo tak, ako to maju vsetci hraci na playstatione.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 18. 6. 2009 02:33

Na youtube mas Assassin's Creeda srovnani s 200% zoomem, tam je to videt dost.. to same GTA IV. Otazka je jestli tomu verit.

AC mel byt pritom puvodne PS3 exkluzivni.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 18. 6. 2009 03:31

Comu mam ako verit? assassins je krajsi na PS3 a o GTA4 sa hadam ani netreba bavit...

GTA4 malo byt tiez PS3 exclusive :) lenze prisiel bill a vyplazol love na stol .. zaplatil este aj za casuvu exclusivitu DLC .. vtedy sony mavlo rukou, ze ,, vies co rockstar? spav nam Agenta ;) muhehe
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 18. 6. 2009 05:32

Rozhodně je AC na PS3 jiný oproti X360. Má vybledlé barvy. A tak je to skoro s každou multihrou. Prostě to stínování je jiné a to se vyvrátit nedá.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 18. 6. 2009 05:38

Vybledle ich ma do doby, pokial nenastavys RGB na Full a White On,, potom ich vybledle rozhodne nema.. neuskodi sa niekedy pohrat aj s TV nastaveniami, to robi s hrami dost.

Comparison sajty pouzivaju component capture carty, tam ziadne RGB rozhranie nieje... ako to mam uz inak vysvetlit, :) , preto vypadaju PS3 hry na comparison videach/screenoch vyblednute,, na HDMI s Full RGB tak tie hry nevypadaju... to vsetci majitelia playstationu Trey vieme .

//nieco pre Torhama http://www.youtube.com/watch?v=UZJsF0c1 ... r_embedded PS3 exclusive ;)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Torham 18. 6. 2009 06:44

Spajza: :shock: Tak to je fakt NÁDHERA! :shock: Takovýhle věci prostě můžu :love:

Ale teď naopravdu: Tohle vypadá fakt překrásně, jsem rád, že někdo takové hry dělá :-) Jsou tam záběry jako z klasického anime, jestli to jsou cutscény ze hry, tak pome :shock: :love:

Z toho videa se o gameplayi moc vyčíst nedá, ale graficky to vypadá fakt moc krásně :) A ta hudba :) Jen doufat, že to vydají v EU a že ta hra bude nakonec dobrá :) Vizuálně se mi moc líbí :love:

PS: Je taky dobře, že takové hry bývají (alespoň časově) exclusive, alespoň mám jednodušší rozhodování ;-] :mrgreen:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 6. 2009 12:09

Jaký rozhodování? Já myslel, že tohle už máš za sebou?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 18. 6. 2009 12:10

Nasiel som 344 z 350 blast shards v inFAMOUS a som totalne hotovy, pretoze som precesal centimeter po centimetry vsetkych troch ostrovov a nemozem najst zbytok :/ co mam robit kua ?
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Torham 18. 6. 2009 12:11

N.Marko: No celkem mám :) Akorát mě štve ten Star Ocean 4 :(
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 6. 2009 12:22

Bude, neboj.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod K1LL 18. 6. 2009 12:23

spajza X:Není to nejlepší, ale zkus tohle, třeba ti to pomůže.

Obrázek
Aces High
K1LL
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 18. 6. 2009 12:26

wow mno ja som nasiel 344 uplne sam :) ale asi siahnem po navode dik ..
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 6. 2009 13:03

N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 18. 6. 2009 13:23

jeden blast shard left .. ma asi porazi :/
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 6. 2009 14:40

Tak jestli ta beta uncharted 2 coop je z příběhové mise, tak to se na tuhle hru netěším...to je jen samé střílené, brutálně těžké, brutálně moc nepřátel, tohle se fakt nedá...jestli v jedničce bylo už tak dost přestřelek, kde se vyskytlo milion nepřátel tak u dvojky to je dvakrát tolik...nechápu proč to raději neudělají na bázi hledání pokladů, hádanek a přeskakování jako tomb raider...tohle už je na mě moc
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka