Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod K1LL 29. 5. 2009 14:39

Pokud vím, nic jsem v nastavení neměnil, ale pro jistotu se ještě podívám. Jinak mám kabel.
Aces High
K1LL
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 29. 5. 2009 14:41

K1LL píše:Jinak mám kabel.
Tak ani nic nehledej...NAT se týká pouze wifiny..

Máš router? Jestli ano, zkus resetovat..
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 5. 2009 14:51

Peter S. Kenedy píše:Tak jsem se chtěl zeptat nemá někdo plnou verzi Zen Pinball?Strašně moc bych ho chtěl, ale ted bohužel nemám prachy...kdo by měl nabízím na výměnu Pixel junk eden, Silent hill 1, Kugfu: fist of plastic, ratchet: quest for booty
Když vydržíš do 11. června, můžu ho koupit a pak se na výměně nějak dohodneme (bral bych ten Silent Hill). Teď taky nemám ani korunu, ale pak bude po výplatě :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod K1LL 29. 5. 2009 15:00

Provedl jsem restart, zkusil jsem i vícero her, ale stále na mě vyskakuje ta samá chyba.
Aces High
K1LL
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 29. 5. 2009 15:05

To je divný...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod K1LL 29. 5. 2009 15:08

Jasně. Kašlu na to, už na to nemám nervy.
// Každopádně díky za ochotu.
Naposledy upravil K1LL dne 29. 5. 2009 15:11, celkově upraveno 1
Aces High
K1LL
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 29. 5. 2009 15:10

K1LL píše:už na to nemám nervy.
To znám...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 29. 5. 2009 15:54

Mno a ked pustis hru a po nacitani zmacknes PS button a cez priebladne XMB sa prihlasis co to urobi, skusal si? inak toto som este nevidel, posledny update FW mas stiahnuty?
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod K1LL 29. 5. 2009 16:29

spajza X: Jasně, přímo ve hře jsem to zkoušel taky, naskočí log-in a následuje log-out. Updaty stahuju rovnou, bez nich se člověk ani do hry nedostane, ne?
Aces High
K1LL
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 29. 5. 2009 16:36

voe a nedostal si nejaky ban na PSN alebo tak? bo ma fakt nic nenapada ....
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 29. 5. 2009 16:39

Kdyby dostal ban, tak by ho to ani nepustilo ani do Store, ne?
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod K1LL 29. 5. 2009 16:45

Ban jsem snad nedostal, nehraju moc často a když už, chovám se normálně, takže nevím, čím bych si ho vysloužil, teď jsem ale dostal chuť si zahrát mulťáček, a ouha. A jak říká Rick, s banem bych se nejspíš ani nepřihlásil. Zkoušel jsem i druhý účet, se stejným výsledkem, prohodil jsem několik disků a vždy po zapnutí hry mě to vyhodí, ale jakmile ji vypnu, okamžitě se lognu, a to ani nemám nastaveno automatické přihlašování. Pohrál jsem si i s nastavením netu a pořád bez úspěchu.
Aces High
K1LL
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 5. 2009 19:37

O.K, tak jsem nahodil návod na tvorbu účtů, Okomentujte, případné poznámky a revize se hodí.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 29. 5. 2009 19:58

N.Marko: Ty si se rozjel :-)

Jen jeste k tem banum, ma to Sony nejak charakterizovane? Na Live treba (alespon drive) bylo, ze kdyz te nekdo desetkrat nahlasil MS za hrubost ci nevhodne chovani, tak ti smazli ucet, (Hry, DLC, achievementy apod.) cekem mazec. Tady jsem slysel jen o cheetovani pri online v Killzone 2, ze o tom Guerilla Games take uvazuji.

Jinak jeste k demum, tak co je celkem potesujici, jsou hry, ktere z ruznym marketingovych duvodu apod. vysly na PS3 treba o pul roku pozdeji nez na X360 a jsou tedy (alespon dle recenzi) cca o 10-15% lepsi. Tyka se to napr.: Eternal Sonaty, Vampire Rain, Alone in the Dark 5, Fatal Inertie apod. Posledni dve jsem vcera zkousel a teda klobouk dolu. Na X360 mam vsechny ctyri plne a je videt, ze ten pul rok a vice zpozdeni neni vzdy naskodu. Ovladani, zvuk a min. u Fatal Inertie i grafika opravdu znatelne vylepsene.. Na Eternal Sonatu jsem take zvedav, skoda ze neni demo.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 5. 2009 20:43

Kristovo fulgentní játra!!! :shock: Na US STORE je Rezident Evil DC za 10$ a ty hovada to na EU nedají- bordel ctihodnosti. :-\
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka