Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 2. 5. 2008 09:17

moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 3. 5. 2008 22:17

blby lamacky dotaz ,, nekamenujte me ,, chci si koupit ps3 a mam jen analog tv ,, ale tam bude hnusny obraz coz chapu ,, ale taky jeste mam lcd monitor s rozlisenim 1280x1024 s DVI a VGA vstupy ,, jde na to ps3 pripojit ? jestli ano je nejake omezeni nebo neco takoveho ?

diky za odpoved
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tragedy 4. 5. 2008 05:29

Alianna Hitomi píše:blby lamacky dotaz ,, nekamenujte me ,, chci si koupit ps3 a mam jen analog tv ,, ale tam bude hnusny obraz coz chapu ,, ale taky jeste mam lcd monitor s rozlisenim 1280x1024 s DVI a VGA vstupy ,, jde na to ps3 pripojit ? jestli ano je nejake omezeni nebo neco takoveho ?

diky za odpoved


Ten monitor by musel podporovat HDCP a pak by to šlo připojit přesredukci HDMI - DVI-D
Atari 800->Amiga 500->Amiga 1200->SNES->3DO->GB->PS1->PS2->GBA->NDS->PSP->PS3
Now playing: Guitar Hero 3, Burnout Paradise
Tragedy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 4. 5. 2008 07:46

hmmm tak nepodporuje ,, to mam radost ,, hlavne ze je milion kabelu a standartu jen aby si to video nekdo omylem nezkopiroval
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 4. 5. 2008 08:36

Pokud nemas monitor s podporou HDCP tak potrebujes konvertor "HD fury" stoji okolo 2k a od znamych vim, ze to pak funguje. Jedinej obchod na kterej jsem narazi, kdeby ho meli je Playcentrum ale tam momentalne pisou, ze "nelze objednat".

http://www.playcentrum.cz/hd-fury-hdmi- ... 423701.htm
fales
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 4. 5. 2008 09:36

Alianna Hitomi: ale pockej, to je vazna vec ... co kdyby si chtel nekdo nahrat video z hrani a pak ho nelegalne sirit nebo dokonce prodavat ;-)

mozna jeste jeden detail k tomu monitoru ... podporuje PS3 tradicni PC rozliseni (4:3, 5:4, 16:10) nebo jen televizni normy?
Naposledy upravil uzivatel_cz dne 4. 5. 2008 14:24, celkově upraveno 1
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tragedy 4. 5. 2008 12:05

Uživatel: 4:3 to podporuje, ale ne každá hra. Pokud nepodporuje, udělá ti to klasicky nahoře a dole černý pruh.
Atari 800->Amiga 500->Amiga 1200->SNES->3DO->GB->PS1->PS2->GBA->NDS->PSP->PS3
Now playing: Guitar Hero 3, Burnout Paradise
Tragedy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 4. 5. 2008 12:51

Tragedy: to je v pohode, treba ja mam radeji cerny pruh a asi nejsem sam... jinak o jakych konkretnich rozliseni se ted bavime?
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 4. 5. 2008 14:12

fales píše:Pokud nemas monitor s podporou HDCP tak potrebujes konvertor "HD fury" stoji okolo 2k a od znamych vim, ze to pak funguje. Jedinej obchod na kterej jsem narazi, kdeby ho meli je Playcentrum ale tam momentalne pisou, ze "nelze objednat".

http://www.playcentrum.cz/hd-fury-hdmi- ... 423701.htm


to si muzou nechat ,, holt asi pockam no

no z hrani video asi ne ale treba z blue ray disku filmy ,, ale beztak je ta debilni ochrana uz prolomena a HD filmy jde stahnout vsude kolem jen to ti dementi musi delat cim dal tim neprehlednejsi at debil uzivatel kupuje nove a nove zarizeni jen at to ma tu a tu pripojku,, vsak vydelavame vsichni 100k mesicne tak co je za problem
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 4. 5. 2008 16:08

HDCP sa v monitoroch robi uz asi 3roky,takze az tak "nove" to zas neni :) Len to bolo drahsie a kazdy,ze "naco mi to bude" tak tu to mate...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 4. 5. 2008 16:22

spajza X: ale jo, nejaky ten patek to existuje, jen se to zdaleka nedavalo do vsech monitoru a krom toho, ze to mnoho lidi vubec nezna, tak asi i cast tech, kteri vedi oc se jedna, dost mozna netusili, ze to bude potreba i pro hrani her (nezapomen, ze tohle je trochu specialitka PS3)
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 4. 5. 2008 16:34

Myslim,ze to zaujima vsetkych,ktory chcu hrat PS3...


Idem pre TC4. :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tragedy 4. 5. 2008 19:10

uzivatel_cz píše:Tragedy: to je v pohode, treba ja mam radeji cerny pruh a asi nejsem sam... jinak o jakych konkretnich rozliseni se ted bavime?


Můžu se zeptat z jakého důvodu máš raději černý pruh? :)

Nevím co máš na mysli těmi rozlišeními, ale PS3 podporuje PAL, 720p, 1080p a formáty 4:3 a 16:9. Tedy všechny klasické TV standardy.
Atari 800->Amiga 500->Amiga 1200->SNES->3DO->GB->PS1->PS2->GBA->NDS->PSP->PS3
Now playing: Guitar Hero 3, Burnout Paradise
Tragedy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 4. 5. 2008 20:05

Tragedy: 16:9 ma neco do sebe, nektere hry pusobi "filmoveji"... :) (urcite bych to neaplikoval uplne vsude, ale casto to tak je)
jestli tomu dobre rozumim, tak treba na Xbox 360 hry, ktere jedou na 1280x1024 full screen jsou udajne oseknute o okraje, takze je to nejakych 900x720 roztazenych na 1280x1024

psal jsem o PC rozlisenich, takze treba 1024x768, 1280x960 atd.
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 4. 5. 2008 20:25

uzivatel_cz:Na PS3 mas vsetky hry widescreen,nezalezi,na rozliseni...Ziadne osekance ako na X360 :) Cize pokial mas na TV funkciu "just scan" tak ti ukaze zo stran este viac...Letterboxy sa tykaju skor blueray filmov,kde 2.4:1(16x9)mas hore/dole letterbox,pri 1.85:1 mas krasny full wide screen(zase pri "just scan" ukaze viac :)

Tiez nechapem preco preferujes letterboxy,ked pri 1.85:1 vidis zo stran to iste,bez pruhov :)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků