Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod AlienX 20. 4. 2008 10:02

ake zaujimave demo by sa mohlo v dohladnej dobe objavit na PSN ?
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tragedy 20. 4. 2008 12:17

AlienX píše:ake zaujimave demo by sa mohlo v dohladnej dobe objavit na PSN ?


Haze začátkem května a teď běží MGS Online beta.
Atari 800->Amiga 500->Amiga 1200->SNES->3DO->GB->PS1->PS2->GBA->NDS->PSP->PS3
Now playing: Guitar Hero 3, Burnout Paradise
Tragedy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 20. 4. 2008 18:58

jj, klient uz mam stahlej, patch se mi stahoval pres noc a ted jediny co porad resim je zaregistrovani Konami ID, maj to neskutecne pretizeny, uz se to nekomu podarilo? jinak servery by meli spustit nekdy v pondeli

Tady by se to melo zaregistrovat

https://id.konami.net/
fales
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 20. 4. 2008 20:17

kvoly tej mgo bete salie na sectore par ludi uz .. :)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 20. 4. 2008 20:50

Ja prave stahuju patch na Lair a zitra se do neho pustim.Nevim proc ale me se ta hra vzdycky libila i kdyz spousta lidi bude mit opacny nazor.Jsem fakt zvedavy,jak se ti draci budou dobre ovladat analogem ;-)
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tragedy 21. 4. 2008 07:35

papucek píše:Ja prave stahuju patch na Lair a zitra se do neho pustim.Nevim proc ale me se ta hra vzdycky libila i kdyz spousta lidi bude mit opacny nazor.Jsem fakt zvedavy,jak se ti draci budou dobre ovladat analogem ;-)


Mě třeba ovládání motion-senzorem přišlo narposto v pohoděě. Ta hra má jiný nedostatky... hlavně v technikym zpracování místama.
Atari 800->Amiga 500->Amiga 1200->SNES->3DO->GB->PS1->PS2->GBA->NDS->PSP->PS3
Now playing: Guitar Hero 3, Burnout Paradise
Tragedy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 21. 4. 2008 07:58

Tak me to ovladani taky nedelalo vylozene problemy,kdyz jsem to koupil,zahral jsem asi 2 mise na zkousku a zvykl jsem si rychle ale prece jenom analog je analog :-) Technicke nedostatky,tos vystih.Pamatuju jak jsem letel proti vodopadu,za nim stena,vybiram to prudce nahoru ale pozde a ...ja proletel skrz vodopad i tu stenu :D
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 23. 4. 2008 21:44

>korn - haze
haze novy klip, pekny stage a dobra atmosfera
http://www.gametrailers.com/player/33176.html
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 24. 4. 2008 17:38

Ten Store se Soňákům fakt nepovedl...je to pořád neskutečně pomalý. Tohle už na "traffic" nesvedou. Očekávám brzy nový FW s opravou Store :mrgreen:
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod fales 24. 4. 2008 17:46

Nevite jestli ten Metal Gear Online Beta vychazi v patek nebo v sobotu? uz se nemuzu dockat :-D
fales
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 25. 4. 2008 11:54

http://www.gamersyde.com/news_6372_en.html

- prvnich deset minut Gallian Chronicles
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xb0x 26. 4. 2008 05:44

Chci se zeptat, zda tedy bude PS3 Home i nejakym zpusobem interaktivni - moznost si tam neco postavit, vytvorit..atp podobne jako v second life, nebo to je jen klasicka komerce. tzn virtualni chat s nakupovanim predmetu? ;)

A jak je na tom slibovany LittleBigPlanet? uz je to venku nebo to taky oddalili? Co vse tam tedy pujde delat? Nema Sony v planu vyuzit nejake moznosti z LBP prave v Home..aby mohl clovek udelat vlastni obleceni.. byt.. a to treba pote nekomu prodat?

Kolik demoverzi je k dispozici v PSnetwork aktualne?

Ptam se na to, protoze premejslim o prodeji Xka a koupe PS3. Jak moc se v ceske komunite hraje Warhawk? Prave Warhawk, LBP a PS3Home me lakaji asi nejvice. + moznost hrani dem a hrani mp zdarma. Na xku, presto ze ho mam s flashem me zaujali nejvice demoverze, ktere ma clovek stazene behem hodiny a muze si hned zahrat. Malo ktera single hra me zaujme na dele nez par hodin, takze demo obvykle staci :-)

Jo a jeste neco.. planuje se nejaka mmorpg pro ps3? co FFonline?
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod xb0x 26. 4. 2008 07:02

co vlastne ten MGS Online nabidne? je to proste jen dalsi MP strilecka (ala cod4) nebo to bude neco vic? (nejaky vozitka? znicitelny prostredi ala chystanej BF:Bad Company?)

By se mi strasne libil warhawk v nejakem poradnem masivnim MP (persistentni svet..)

edit
aha tak koukam na naky to video z MGS Online.. a teda graficky moc pekny..ale co ty zvuky? vzdyt to je hruuza.. nekdo do nekoho strili a von pritom heka jak krava ;-D a kdyz umre tak rve ze je ho slyset pres celej level.. to je prece kravina ne? navic me to treba silene lezlo na nervy a to sem na to koukal jen 5 minut.. a hlavne nechapu proc je kolem toho takovej humbuk kdyz je to obycejna strilecka? copak na PS3 nevysel cod4? nebo nemate jiny? to mi warhawk prijde 100x lepsi /inovativni/
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod fales 26. 4. 2008 08:45

Tak jsem se vcera konecne pripojil k tomu MGSO a musim rict, ze je to u me adept na Game of the year, mozna i vubec celkove co na PS3 vyslo a to je teprve beta. Mas pravdu ohledne tech kriku ale to je asi jedina nedokonalost co jsem tam nasel. Co me mimo neuveritelne realisticky pohyb postavy taky hodne prekvapilo je neuveritelne obrovska moznost nastaveni ovladani coz se opravdu hodi pokud vam nesedi napr. rozlozeni tlacitek. S Call of Duty 4 je to jedine podobny tim, ze se tam obcas strili. Je to "stealth" akce, takze spousu utoku na protihrace jsou zalozeny na nejakym ukrytu a pak vybafnuti a zlomeni vazu. Mam na mysli ukryt do krabice, kterou vase postava nosi stale s sebou, kdykoli se pod ni muze schovat a pak kdyz jde kolem nepritel tak jenom vyleze a muze ho nozem nebo nejakymi chvaty paralizovat/zabit. Graficky to COD4 taky prekona i kdyz zas takovej mega skok to neni.
Kazpopadne si tuhle hru kupuju ten den co vyjde! :-)

V Home je od vydani jeste dost daleko (na pozdim ma teprve vyjit open beta), takze se spousta veci muze uplne zmenit. Ale zaklad by me zustat a tj. ze si vytvoris postavu s opravdu velkou moznosti uprav a dostanes nejaky zakladni obleceni, za penize si pak budes moct koupit nekaky jiny z her napr. ze se obleces jako Snake z MGS4. Potom si taky muzes vytvorit svuj vlastni byt/barak kterej si upravis podle sebe, muzes si tam dat bezny nabytek ale zase pokud chces neco navic tak si to budes muset koupit. Zajimava funkce urcite bude moznost dat ramacek na zed a na tom promitat kratky videa nebo fotky. Potom tam dal bude spousta dalsich mistnosti jako napr. kino, kde se budou promitat upoutavky a trailery na nejnovejsi hry/filmy. Pak nejaka herna, kde bude moznost hrat minihry typu kulecnik, bowling... Vsechny hry, ktery vysly nejak od listopadu minuleho roku uz budou implenotvany ho Home, takze kdyz v nejaky hre ziskate urcity pocet budu tak dostanete trofej a za ty trofeje nejaky bonusy. Mohl bych toho o tom napsat klidne jeste 2 stranky ale lepsi budes mit kdyz se kouknes na nejaky in-game video na http://www.gametrailers.com


Littlebigplanet zatim nebyl nijak odlozen a brzo ma vyjit beta. Plna hra, pokud se nic nepokazi, ma vyjit tusim 19. zari. A ano LBP bude plne implentovan do Home.


V PS Network je ted cca 40, 50 demoverzi.

Warhawk co se tyce hratelnosti je naprosto genialni ale graficky po tom co jsem hral CoD4 uz trochu zaostava. Pokud ale hledas nejakou mega multiplayer strilecku, tak si pockej na listopad, kdy vyjde Resistance:Fall of man 2 , ktery bude podporovat az 60 hracu na jedny mape online!
O MMORPG nejak nic moc nevim takze bych jen spekuloval, zda-li neco vyjde ci ne.

Jinak nevim co jeste resis mezi prechodem z X360 na PS3. ;-)
fales
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JURlS 26. 4. 2008 16:48

Tak na IGN už recenzovali GTA IV jak pro PS3 tak pro X-ko. 10/10 tam snad ještě nikdy nic nedostalo, tak asi to fakt stojí zato. Už se na to těším jak malej Jára 8-D
http://ps3.ign.com/articles/869/869541p1.html
JURlS
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků