Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Majklbig 6. 4. 2007 13:32

Lloyd.Irving: si děláš srandu, ne?
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HAck_SG 6. 4. 2007 13:33

lol, vy děláte jako by na tom roky pracovali a už to jde do oběhu :lol:
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Arašíd 6. 4. 2007 13:39

ja se jenom smeju, jak nekteri dokazou jakoukoli pozitivni zpravu prekroutit v naprosty opak...
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Martin Boček 6. 4. 2007 13:41

Ja se smeju, jak nekteri lidi kouknou na youtubovy low-res video ohledne veci, ktere vubec nerozumi - ale hned vi, co si z toho vyvodit:oD
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Majklbig 6. 4. 2007 13:42

Já se už směju všem
Právě hraju:
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tragedy 6. 4. 2007 13:43

Majklbig píše:Lloyd.Irving: si děláš srandu, ne?n/quote]

Mě to taky graficky úžasný nepřijde. Jako chápu že tam je miliarda výpočtu, že to je full raytrace, ale jako hráči mi to je buřt. Líp jak PGR nebo GT ri nevypadá. Beru to jako zajímavou kuriozitu a tim to hasne. Fakt nechápu jak ste kvůli tomu dokázali pospat už dvě strany :)
Atari 800->Amiga 500->Amiga 1200->SNES->3DO->GB->PS1->PS2->GBA->NDS->PSP->PS3
Now playing: Guitar Hero 3, Burnout Paradise
Tragedy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 6. 4. 2007 13:47

Samozřejmě, že to nevypadá líp než PGR3, já sem se jen podivoval, jak někdo může srovnávat cosi, co ani neví co je s profesionální komerční hrou...
Právě hraju:
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 4. 2007 13:57

->Tragedy: je to zajimava technicka kuriozita (a tim to hasne) :)
Udivuje me ale, ze je kvuli tomu PS3 *****.
Je NDS ***** kvuli tomu, ze na nej nekdo udelal Linux?
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 4. 2007 13:58

Lloyd.Irving píše:Nevypadá to moc dobřé PGR 3 vypadá líp a to je jedno Xko...k/quote]

Az mi na Xboxu ukazes homebre, co vypada lip, uznam, ze mas pravdu :)

(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod PC 6. 4. 2007 14:28

To je nádhera tak skoro každý kope za tu svou platformu a nedá si jak ťukťuk vymluvit že se mýlí... Skoro mám pocit že tu v trochu obrácené podobě platí - to o Bohu, čecháčkovi a sousedově koze... Nemáš na PS-3 ? Tak nevadí - hlavně ať je proboha horší než X360... Jé-to je ***** - aby to renderovala ray tracing tak musí být zapojeny PS-3-jenže tohle je demonstrace co všechno jde s PS-3 dělat, není to pravděpodobně ukázka nějaké připravované hry na PS-3 ! Ukazuje to - ano i tohle můžete s PS-3 zkusit - což neznamená že to s ní musíte zkoušet...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Uživatel 6. 4. 2007 15:10

Dark_one píše:Video ukazuje:
1. vykon procesoru PS3
2. predevsim, jaci jsou ti typci frajeri, ze neco takoveho naprogramovali, propojili 3 PS3 a donutili je spolupracovat
3. jaka je PS3 super konzole, ze umoznuje, aby na ni vubec nekdo programoval :)

1) uplne zbytecne
2) uplne zbytecne
3) na jine konzole dodava SW buh?

ale jinak celkem zajimavost :)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 6. 4. 2007 15:43

Zcela upřímně...myslel jsem si, že sem chodí trochu inteligentnější lidé. Každej tady machruje a když na něco dojde, všichni tady melou nesmysly. Pusťte si na PCčku Cinemu 4D, udělejte model auta a dejte renderovat. Schválně jak rychle vám to bude procesor stíhat.

Všude na internetu se válí TUNY informací o tom, jak je CELL pomalej.... všude se válí TUNY inormací o tom, jak HROZNĚ SLOŽITĚ se na Playstation 3 programuje. Pokud pár jedinců dokáže naprogramovat ukázku, která běží současně na třech Playstationech, tak to programování asi až tak složité nebude. Tato ukázka prostě ukázala víc než se na první pohled zdá :P

Běda jak se bude nějaký vývojář vymlouvat, že se na PS3 těžko programuje :mrgreen:
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod HAck_SG 6. 4. 2007 15:53

Tady to máte v 720p

Kód: Vybrat vše
http://www.gametomorrow.com/minor/barry/car_amb_720p.jpg
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 4. 2007 16:03

HAck_SG píše:Tady to máte v 720p

code]http://www.gametomorrow.com/minor/barry/car_amb_720p.jpg[/code]

Jestli to je fakt ono tak to co jsem řekl beru zpět...ale pro mě jako pro laika to fakt takhle vyplynulo...já se v nějakých speciálních technologiích nevyznám a navíc to video fakt bylo v děsném rozlišení...ale uznávám že jsem mlel kraviny
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 4. 2007 19:06

Uživatel";[quote="Dark_one píše:Video ukazuje:
1. vykon procesoru PS3
2. predevsim, jaci jsou ti typci frajeri, ze neco takoveho naprogramovali, propojili 3 PS3 a donutili je spolupracovat
3. jaka je PS3 super konzole, ze umoznuje, aby na ni vubec nekdo programoval :)

1) uplne zbytecne
2) uplne zbytecne
3) na jine konzole dodava SW buh?

ale jinak celkem zajimavost :)[/quote]
Zajimalo by me, podle jakeho klice se urcuje uplna zbytecnost technickeho dema :)
Ovsem jelikoz je to nejhezci homebrew graficke demo, ktere jsem videl, asi ten ukazatel zbytecnosti nebude na tak vysoke urovni, jakou jsi naznacoval :)
A uplne zbytecne to neni ani pro tvurce, podle komentaru za tenhle husarsky kousek sklizeji ze vsech stran obdiv (jen z CR ne :))

A myslel jsem samozrejme moznosti programovani bez development kitu, ktery si amatersky vyvojar asi tezko koupi.

Dark_one
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka