Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod kave2 25. 3. 2007 12:52

:D keby vsetky stali napriklad 250 eu, jak wii. ktoru by ste si kupili?
kave2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HAck_SG 25. 3. 2007 13:14

PS3 :wink:
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Uživatel 25. 3. 2007 13:15

kave2: kdyby staly 250€, tak vezmu Xbox360 a PS3
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kave2 25. 3. 2007 13:18

eeej, ale len jednu.
kave2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mr_wawra 25. 3. 2007 13:19

wii
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Uživatel 25. 3. 2007 13:24

Xbox360 (ale ten uz vlastne jeden mam, takze PS3 ;))
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 25. 3. 2007 13:32

Kdyby chyby. PS-3 mám, X360 jsem měl... O X360 uvažuji znovu. Abych si koupil Wii muselo by být levnější o 75% tj. něco okolo 3000...

Před chvílí jsem počítal cenu nového PC - vyšla mi opětovně nad 25 000... Ovšem samozřejmě bez GF8800GTX.

OPAKUJU TO NAPOSLEDY:

PS-tohle je téma o PS-3 asi by bylo dobré držet se tématu a ne pořád spekulovat co byste si koupili kdyby - jak říkal už Švejk - "Kdyby-chyby !" Pokud někdo PS-3 just chtěl tak už ji doma má..)

Zbytek přesunut do vlákna PS-3 vs. X360 vs Wii
Naposledy upravil PC dne 25. 3. 2007 17:16, celkově upraveno 1
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod bitskull 25. 3. 2007 16:06

Tragedy píše:Takže kdyby někomu hučel zvuk jako mě, tak by mělo údajně pomoct toto: http://shop.olmi.cz/scripts/zbozi.php?KID=97

Bohužel v normálním krámu semto nesehnal, ale až to budu mít doma, tak poreferuju.k/quote]

Blikal mi LCD monitor, kdyz byla v tv zapojena antena, ktera je vedena za pocitacovym stolkem. Problem to vyresilo, takze to opravdu funguje ;) Koupit by to melo jit v shopu se SAT technikou apod..
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alcil 25. 3. 2007 16:11

PC: když teda říkáš, že tohle je téma jen o PS3, tak proč jsi nám tady vyfiknul nejdelší studii výhodnosti koupě všech tří konzolí ze všech.
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod Uživatel 25. 3. 2007 16:13

PC:
HDMI je mozna fajn vec, ale je fakt, ze vetsina televizi ho nema a nejaky hmatatelny rozdil proti VGA/component tam take neni... spis ten pocit...

"antenka" (bezdratovy adapter) stoji 2000,-

Pridavne mechaniky jsou neco navic, coz naznacuje i fakt, ze je vetsina majitelu Xbox 360 nema... proste je k nicemu nepotrebuji...

Core je levnejsi a cenou se pohybuje spis na urovni Wii, pokud nekomu staci, budiz... jinak je tu vzdy (prodavanejsi) Premium...

Cena pametovek je vysoka, ale doporucuju se podivat treba na cenu pametovek pro PS2 nebo GC... pro tradicniho PC-hrace to bude asi zajimava souvislost...

Ani Xbox 360 ani PS3 nemaji v 20GB verzi wi-fi... (PS3 nema v zadne verzi headset a lepsi kabely nez kompositni)

Co jsem zatim videl 2,5" 200GB disky, tak byly vetsinou 4200rpm a ne prave levne...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 25. 3. 2007 16:59

[quote="Uživatel";PC:
Cena pametovek je vysoka, ale doporucuju se podivat treba na cenu pametovek pro PS2 nebo GC... pro tradicniho PC-hrace to bude asi zajimava souvislost...[/quote]
je zbytečné tu rozpoutávat flame na to tu je téma PS3 vs X360 vs Wii :wink:, tohle je jen o PS3, ale je pravda, že ceny těch paměťovek jsou strašné, když PS2 začínalo tak 8MB paměťovka stála 1500,- dnes stojí 500,- (originál Sony) tady si skutečně nemá nikdo co vyčítat, všechny firmy chcou vydělat..proto sem rád, že u PS3 a v podstatě i u X360 je HDD a paměťovky končí (Core je přežitek :) ), mě teda nebaví pořád mazat starší savy abych mohl hrát novou hru
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 25. 3. 2007 17:12

Na flame vám kašlu... Jen jsem chtěl upozornit na to že nářky o tom že PS-3 je drahá jsou zbytečné... Protože jako celek je veskrze kompaktní a kompletní. A vo vo vo tom to je....
Naposledy upravil PC dne 25. 3. 2007 17:18, celkově upraveno 1
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Uživatel 25. 3. 2007 17:17

Majklbig: jo, originalni prislusenstvi obecne je dost predrazene... ale je zase pravda, ze svym zpusobem jsou to vsechno vlatne znele znacky...

PC: PS3 je vyhodna koupe pro lidi, kteri ho dokazi skutecne plne vyuzit...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 25. 3. 2007 18:05

PC píše:Na flame vám kašlu... Jen jsem chtěl upozornit na to že nářky o tom že PS-3 je drahá jsou zbytečné... Protože jako celek je veskrze kompaktní a kompletní. A vo vo vo tom to je....t/quote]

PS3 je draha.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod HAck_SG 25. 3. 2007 18:07

No ono je to marné se o tom dohadovat. Stejně z toho nakonec nejlépe vyjde PS3. Však to za dva roky uvidíte. Ne-li dříve :wink:
HAck_SG
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka