Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 9. 2014 10:23

Tak to jsem zase asi přehlédl já, protože jsem tam nikdy nic takového neviděl :) Tak si v download listu prostě stáhneš hry, které chceš hrát ne? To je snad jedno, která z nich byla v plusku a které ne ne? Jinak to datum zjistíš někde v account settings.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 22. 9. 2014 10:42

no né, já to chci prodávat "PS3 + 100 her" no a chtěl bych vypracovat poctivý seznam her krabice/digi/digi ps+ abych tam nelhal O:-)

a taky napsat správný datum ps+ účtu předplaceného.. :-)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 22. 9. 2014 10:56

já teda taky nic takovýho neviděl.
Update provedl redesign a zmizely hry, který tam byly "věky" jako uncharted 3, xcom, lbp cart atd... ale stahovat hry, který byly v ps+ dřív a už nejsou, snad nikdy nešlo
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 22. 9. 2014 11:01

Ale slo, v download listu si mel vsechny hry, vcetne tech z ps+, ktere si kdy stahnul/zaplatil.
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 22. 9. 2014 11:30

aha tak to byla právě ta hra, co jsem myslím bral po dlouhé době LBP karting :oops:

ale vypadalo to tam jako na web verzi psn:
Přílohy
Untitled 1.jpg
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 22. 9. 2014 11:59

.soul píše:Ale slo, v download listu si mel vsechny hry, vcetne tech z ps+, ktere si kdy stahnul/zaplatil.


to jo, ale já myslel právě ty hry z ps+, které stažené nikdy nebyly.
Takže jako teď nejsou už zpětně stáhnout hry, které jsem měl z ps+, ale už vymazal? No to by mě teda nakrklo
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 22. 9. 2014 12:08

ne ne, to samozřejmě z download listu jde.. nejde ale sosnout free hry co byly v ps+ akci, propásli jsme je a nesosli a už je jinej měsíc a jiný akce (a podle všeho to asi nešlo nikdy, jen mě asi zmátly ty hry co tam byly moc dlouho Unch 3, LBP Carting.. že jsem myslel že to tak jde a šlo vždy a taky nový vzhled PS+ sekce, kde už není tolik řádků jako na webovém psn plusku viz obrázky)

jen že předtím v řádku "your instant game collection" v ps+ sekci byly kompletně všechny koupené hry z PS+ přehledně a to tam už není a z download listu kde je vše smíchané se dá jenom hádat a vzpomínat co je koupené a co z PS+, když o tom chce mít člověk přehled :-)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 25. 10. 2014 10:50

funguje vám normálně store? Já když se chcu do něho podívat, tak se mi to načte do té modré obrazovky, kde se to normálně ptá jestli to chcu pustit, i když je to celý anglicky, a tam se to kousne a musím to vypnout tlačítkem na konzoli. Gamepad nijak nereaguje, prostě úplně tuhý.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 25. 10. 2014 17:27

Nefunguje, mají to nějaké nemocné :roll: Vše ostatní frčí takže můžeš když-tak stahovat přes DL. Zajímavé je že na Vitě to funguje normálně a na PS4 asi taky...
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 4. 11. 2014 09:52

Mám takový dotaz:

Poštěstilo se mi sehnat funkční 60 GB model PS3 s podporou PS2 (vím, že ty PS2 hry na tom nevypadají nejlépe, ale je mi to upřímně jedno, šetřím místo :D ). Měnils jste někdo teplovodivou pastu? Máte s tím zkušenosti či osvědčené návody? Na internetu se toho povaluje hodně, ale radši bych byl za osobní zkušenost.

Díky!
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 11. 2014 11:26

Jasně, měnil jsem to tehdy ještě s paarem na mojí mrtvé PS3 60 GB, po tom vydržela asi měsíc a znovu umřela. Jako není to extra těžké, ale těch součástek je tam fakt hodně, takže nejhorší je to si zapamatovat, kam která patří :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 4. 11. 2014 20:54

Ona ta konzole je funkční a právě tomu YLODu chci předejít výměnou té staré pasty, která je špatně nanesená. Viděl jsem pár návodů, tak to vyzkouším snad už teď o víkendu. Klidně pište další, jaké máte tipy a triky či rady :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 11. 2014 21:47



Potřebuješ si akorát zapamatovat nebo nějak poznačit, kam který šroub patří. Ne že by to šlo složit špatně, ale ušetříš si pár skládacích pokusů.

Pasty pak dáš zhruba zrnko hrášku na každý procesor, který se přímo dotýká chladičů - v PS3 bez kompatibility jsou to dva - Cell a RSX.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 6. 11. 2014 16:19

Prave jsem dostal trofej za neco, za co byt nemela...fajn bug. Za tech 8 let co parim na ps3, se mi tohle stalo asi poprve :)
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 1. 2015 21:48

https://store.sonyentertainmentnetwork. ... 20120613AR tohle je na psn koukam vyrazne levnejsi nez kde jinde, a pritom takova paradni hra
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků