Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 28. 4. 2006 17:05

NREV ma v japonsku nejvetsi pozornost...

http://revolution.ign.com/articles/703/703515p1.html
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Skinny 28. 4. 2006 17:08

Nintendo Revo zní opravdu blbě ale když se někdo zeptá co máš za konzoli tak tam to Nintendo říkat nebudeš a řekneš jenom Revo nebo Revolution a Nintendo Revolution to už zní pekelně dobře a vystihuje konzoli (i když musím uznat že Wii nebo Go bohužel taky) a tak si myslim že by měl zustat zachován puvodní název u PS taky (většinou) neřekne nikdo Sony PlayStation i když někdo jo a u Game Cube zrovna tak Nintendo Game Cube to sem ještě neslyšel a stou taktikou máš pravdu lidi co se v tom moc neorientují nebo hrají jen občas budou zmatený
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod peanut 28. 4. 2006 17:10

Paar píše:
peanut píše:Wii je moc krátký a málo úderný.
Stejně je to od Nintenda špatná taktika měnit název, který každý zná. /quote]

revo by ani nebyl, jelikoz v nazvu konzole bylo vzdy slovo Nintendo..

Nintendo Enternaiment System
Super Nintendo Enternaiment System
Nintendo64
Nintendo Gamecube

...

Revo

trochu blbe ne?
By se jmenovalo Nintendo Revo. Ale říkalo by se mu jen Revo, stejně jako se Nintendo Gamecubu říká jen Gamecube.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Paar 28. 4. 2006 17:12

Wii i Revo jsou hrozne nazvy. i GO neni zrovna dokonaly... Gamecube je dokonaly nazev :mrgreen:
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod peanut 28. 4. 2006 17:16

Gamecube je skvělý název, ale jen pro neanglickymluvící národy. Hrací kostka pro ně musí znít divně. Ale Revo to zní skvěle pro všechny, i pro Japonce i pro Američani.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Skinny 28. 4. 2006 17:16

no to je dobrý nápad GameCube II to by bylo dobré :D i když tu už něco takového bylo že Nes a Snes
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod peanut 28. 4. 2006 17:19

Nejhorší název má stejně Xbox 360. Tím nemyslim to Xbox, ale tu číslovku. Nic nezní tak hrozně jako Xbox 360.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Skinny 28. 4. 2006 17:23

sice krabiceX není moc originální ale jako Xbox to nezní špatně a sice sem na číslovku 360 už zvyklý a nic jako Xbox2 neexistuje a kdyby ano tak mě nic jako X360 nenapadne ale zdá se mi prostě název lepší než Xbox2

EDIT:ještě by mě zajímalo jak se bude jmenovat další konzole od Microsoftu(jestli nějaká bude) to bude zas Xbox a nějaká spešl číslovka za tím jde i vidět o kolik sou japonci vyspělejší než tupý američané
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod peanut 28. 4. 2006 17:37

Nejspíš to bude xbox Revolution, vlastně xbox Wii.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Skinny 28. 4. 2006 18:14

já myslim že to nejspíš nebude nic i když asi nějaký další vyjde protože aspon v americe měl nějaký uspěch ale at se ani nesnaží ho prodávat v Japonsku protože pak se zas budou divit že si ho tam nikdo nekupuje a radši všichni hrajou(nečekaně :D) na nějakém PS nebo Nintendu
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod peanut 28. 4. 2006 18:20

V Japonsku by se prodával i stará SG-1000 líp než xbox. Kdyby byl xbox od japonský firmy měl by mnohem větší úspěch.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Skinny 28. 4. 2006 18:25

no Japonci nemaj Amíky zrovna v lásce to je jasný vždycky když tu sou výsledky prodeju tak se prodá např. PS2 asi 100 000x tolik než X nebo NDS kdyby se prodával tak i SNES třeba minule něco okolo 50ks tomu se říká v tak velké zemi jako je Japonsko uspěch
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod Smoke 28. 4. 2006 21:28

No tak kdyby to mělo být Revo tak by se to celé jmenovalo Nintendo Revolution ale zkratka by byla Revo, protože Nintendo Revo je otřesnéééé...fuj až jsem se otřásl....Ale zatím se mi Wii docela líbí a stejně jak řekl Peanut (myslím) mi to zní jako kdyby foukal vítr....
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Skinny 28. 4. 2006 21:33

byl to includes ale to je jedno a je jasný že by to bylo Nintendo Revolution a skratka by byla Revo to jen někdo tady psal že Revo je hnus ale přitom je to jenom skratka a to Wii taky neni špatné hlavně to logo co tu něgde bylo i když to byl asi jenom fake
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod peanut 28. 4. 2006 21:37

Já nic o větru nepsal. A kdyby to bylo opravdu Nintendo Revo, tak by mi to nevadilo. Wii je fakt moc krátký. 2 slabiky jsou ideální.
peanut
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka