Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod peanut 28. 4. 2006 07:49

Na všech diskuzích se nový název nelíbí a chtěj rači Revo. Nintendo dalo název do oběhu možná už teď aby zjistili reakce a kdyby se nový název nelíbil, aby měli ještě možnost ho změnit. Proč by ho dávali teď a ne až na Nintendo konferenci před E3. Proto si myslím, že Wii neni definitivní, a bude to Revo.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Paar 28. 4. 2006 08:04

Obrázek

zajimave... ale urco fake
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod simsah 28. 4. 2006 08:57

Paar píše:Obrázek

zajimave... ale urco fake

:shock: tak to se mi víc líbilo to wii :lol:
simsah
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 28. 4. 2006 10:33

vsak co to je.... bflmpsvz?
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod simsah 28. 4. 2006 10:41

Paar píše:vsak co to je.... bflmpsvz?

Já vím, že to je ozdobné "wii" ale vůbec se mi to nelíbí, doufám že k nintendo wii budou prodávat samolepku s nápisem "revo" nebo "revolution".
simsah
Killing Spree

Odeslat příspěvekod stereoid 28. 4. 2006 10:42

Revo, revo, revoluce vlevo...že jo
stereoid
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 4. 2006 11:29

Skinny píše:dobré bude ovládání pro líné lemry asúpon se budou hejbat svejma línejma zadkama ale chci se zeptat jsem opravdu skoro jediný komu se víc líbí REVOLUTION než WIIT/quote]

Ne nejsi jediný...mě se taky REVO více líbí...ale mě už je to fakt jedno jak se to bude jmenovat...pujde hlavně přece o konzoli samotnou a ne o název :roll:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 4. 2006 11:41

A tady je názor z Tiscali games:

Když čarují marketingová oddělení, tak to vždycky stojí za to. Ne jinak je tomu i tentokrát. Nintendo překvapivě ohlásilo změnu názvu připravované herní konzole nové generace, která byla díky příslibu revolučního způsobu ovládání pojmenována jako "Revolution". Nový název je zkratka a zní "Wii". Nintendo ale nechce, aby se zkratka četla "W"i"i", ale "We" - z anglického "my". Na stránce revolution.nintendo.com se píše, že tento název má "Wii" zboří všechny bariéry, které oddělují hráče od jiných hráčů a že "Wii", tedy jako "My" znamená, že konzole je pro všechny. "Wii" se bude lehce pamatovat všem lidem na planetě, bez ohledu na to, jakým jazykem mluví.

Další zajímavostí jsou ta dvě "ii" v názvu. Jak flashové intro na zmíněných stránkách ukazuje, Nintendo si pod dvěma "ii" představuje panáčky, co si spolu hrají. Kdy tečka tvoří hlavičku a čárka tělíčko. Hranaté tělíčko je proto, jelikož i ovladač je takto hranatý a vypadá jako íčko. Takže íčka symbolizují unikátní ovladač a image lidí shromážděných k hraní. Jak dále píší na Nintendo.com, už to není o tobě nebo o mě, už je to o "Wii" (o my). A dohromady změníme všechno...

Co na tyto plky říci? Ehm, osobně mám na marketing většinou neutrální názor. Beru ho spíše jako nutné zlo. V tomto případě však marně pátrám po nějakém logickém základě této šarády. Zaprvé, bez informací, které jsou popsány výše, je prakticky nemožné domyslet si, co to "Wii" vlastně znamená. Každý, kdo tento název uvidí, si (oprávněně) bude myslet, že jde o nějakou zkratku. Když už Nintendo jednou vypustilo podivný, leč vcelku pochopitelný a uvěřitelný název "Revolution", mělo si ho ponechat. I když pomineme různé všelico evokující imaginace (panáček označující dveře na pánskou toaletu atd.) tak prostě srovnání mezi "Playstation", "Xbox" a "Wii" nevyznívá pro Nintendo zrovna nejlépe.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 4. 2006 11:49

A něco málo o hře sadness pro WII (sector):

Množstvo otázok, týkajúcich sa odvážneho projektu Sadness od poľského štúdia Nibris, donútilo autorov vydať niečo málo informácií objasňujúcich, ako bude vyzerať táto hra pre "revolučnú" konzolu, od včera známu ako Wii. Sadness vás zavedie do obdobia pred prvou svetovou vojnou a bude sa odohrávať v jednej zo slovanských krajín. Ktorá to bude, to si nechávajú autori zatiaľ pre seba. Najzaujímavejšie na Sadness bude navodenie atmosféry pomocou čiernobielej farebnej palety. Má to byť niečo ako Sin City. Nibris však považuje porovnávanie s týmto snímkom za neadekvátne. Odtiene šedi majú byť akýmsi vzdaním holdu filmom z predvojnového obdobia. Inšpiráciou v komixoch sa však netaja.

Nibris dokonca už dostali ponuku na sfilmovanie scenára hry. Ako v krátkej tlačovke stojí, nebude to skôr ako dva roky po vydaní hry, ak sa vôbec niekto podujme na sfilmovanie. Viac informácií o Sadness bude pravdepodobne dostupných počas výstavy E3.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dr.miša 28. 4. 2006 12:15

Tak na tiskali nemají nejmenší pochopení pro symboliku a mě se to po tomto osvětlení celé záležitosti celkem zamlouvá, hm

A s tím názvem Revolution pro NINTENDO se mi nikdy nezamlouval, teda celkem dobrá je zkrácenina Nintendo REVO, ale co je revoluční dnes, zítra už nemusí být a co s tím dál, hmm
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod NOFX 28. 4. 2006 12:25

Peter S. Kenedy píše:A tady je názor z Tiscali games:

........
Co na tyto plky říci? Ehm, osobně mám na marketing většinou neutrální názor. Beru ho spíše jako nutné zlo. V tomto případě však marně pátrám po nějakém logickém základě této šarády. Zaprvé, bez informací, které jsou popsány výše, je prakticky nemožné domyslet si, co to "Wii" vlastně znamená. Každý, kdo tento název uvidí, si (oprávněně) bude myslet, že jde o nějakou zkratku. Když už Nintendo jednou vypustilo podivný, leč vcelku pochopitelný a uvěřitelný název "Revolution", mělo si ho ponechat. I když pomineme různé všelico evokující imaginace (panáček označující dveře na pánskou toaletu atd.) tak prostě srovnání mezi "Playstation", "Xbox" a "Wii" nevyznívá pro Nintendo zrovna nejlépe.m/quote]

kterej blb tohle psal... prej plky... mel by zacit u sebe s tema plkama... :roll:
Naposledy upravil NOFX dne 28. 4. 2006 12:27, celkově upraveno 1
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 28. 4. 2006 12:26

wii je hrozny nazev...

ostatne tady si muzete poslechnout nazory ze gamespotu a taky co nas ceka v next-gen hrani (alias FFXI). stoji to za to! podminkou je ale znalost aj :(

http://www.gamespot.com/pages/features/ ... /index.php
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod NOFX 28. 4. 2006 12:30

me je to jedno jag se to menuje.... hlavne ze to slape...
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 28. 4. 2006 12:32

Paar píše:wii je hrozny nazev...

Náhodou...mě se zdá celkem zajímavý :wink:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paar 28. 4. 2006 12:33

nazev je dulezity, ztelesnuje myslenku a smysl te veci...
Paar
Chosen One

Předchozí stránkaDalší stránka