Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod D-503 10. 11. 2006 21:50

Ne. Na Wii přibude pár efektů. Tím sem si jistý.
D-503
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 10. 11. 2006 21:52

Nevím proč by to vývojáři měli dělat. A vůbec, je mi to šumafuk, hlavně se těším na to ovládání a taky na třešničku na dortě- lovení ryb. Něco podobného jsem už dělal u RE4, že jsem lovil ryby ale chytání ryb s pumpovací brokovnicí není zrovná lašes...Těším se na Zeldu.
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Dave 10. 11. 2006 22:00

Lloyd.Irving píše:Nebude, možná tak framerate. Jinak engine, textury atd. jsou totožné s GC..G/quote]

Kdesi říkal Reggie, že budou údajně lepší textury.. ale teda nevim nevim :)
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 10. 11. 2006 22:00

No každopádně ze screenů to nejde vůbec poznat...

btw: myslíte když si připojím Wii na LCD monitor, budou hry vypadat lépe?

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Paar 10. 11. 2006 22:11

D-503 píše:Ne. Na Wii přibude pár efektů. Tím sem si jistý.s/quote]

je uz nekolikrat oficialne potvrzene, ze jediny rozdil v zobrazeni bude:

1. zrcadleny svet
2. rozliseni 480p
3. 16:9

zadne efekty navic nebduou.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 10. 11. 2006 22:14

Zrcadlený svět, můžu se prosím zeptat, vo co go?

Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Paar 10. 11. 2006 22:16

zrcadlo. vse bude naruby - chteli ve wii verzi z Linka pravaka, jelikoz vetsina hracu jsou pravaci. GC verze bude puvodni, Link bude levak (jako v predchozich dilech)
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 10. 11. 2006 23:36

Lloyd.Irving píše:Nevím proč by to vývojáři měli dělat. A vůbec, je mi to šumafuk, hlavně se těším na to ovládání a taky na třešničku na dortě- lovení ryb. Něco podobného jsem už dělal u RE4, že jsem lovil ryby ale chytání ryb s pumpovací brokovnicí není zrovná lašes...Těším se na Zeldu.o/quote]

Tak si pořiď Sega Bass Fishing, když jsi takový rybář...

.quote="Lloyd.Irving"]
btw: myslíte když si připojím Wii na LCD monitor, budou hry vypadat lépe?
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Smoke 10. 11. 2006 23:56

Lloyd.Irving píše:
Smoke píše:Možná, ale pokud mi tady napíšeš že hrát pořád to samé lidi nebaví a sám máš rád Final Fantasy které má nějakých 12 dílů, tak nevím nevím...I když je to pokaždé někde jinde no ale tak ty v těch ostatních hrách taky nejsi na pořád tom samém místě :wink:k/quote]

Já myslel že každé Final Fantasy je jiné, jiné postavy, prostředí atd.d/quote]

Asi jo já nevím...to je jedno.

D-503: OMG ty si LOLák.... :roll:
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 11. 11. 2006 01:24

Eso Rimmer píše:
Lloyd.Irving píše:Nevím proč by to vývojáři měli dělat. A vůbec, je mi to šumafuk, hlavně se těším na to ovládání a taky na třešničku na dortě- lovení ryb. Něco podobného jsem už dělal u RE4, že jsem lovil ryby ale chytání ryb s pumpovací brokovnicí není zrovná lašes...Těším se na Zeldu.o/quote]

Tak si pořiď Sega Bass Fishing, když jsi takový rybář...

Nemám Dreamcast..Bohužel.

Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Paar 11. 11. 2006 09:13

Wii pujde pripojit na monitor, ovsem nevim, jak to bude vypadat.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod miki24 11. 11. 2006 09:40

Ted jsem koukal na gamestation a co vše má Wii(Nintendo)připraveno na launch i v příslušenství,ale všimnul jsem si těch cen her já nevim,ale připadají mi nějak vysoké berte to jako názor člověka,který se o Wii zas až tolik nezajímá.Na Wii mi připadá úžasný ten ovladač a Nintednu jak jsem koukal se povedla i konzole koukal jsem na Mario nebo něco podobného a grafika mi připadala opravdu dobrá hratelnost u Wii bude asi to hlavní,ale ty ceny mi připadají nějak vysoké chápu,že Nintendo(i ostatní firmy) potřebuje investice do konzole vložené vývoj atd.dostat zpět,ale i cena konzole mi připadá zvláštní 7300Kč.,když konzole od MS stojí 8000Kč.,ale srovnávat konzole to prostě nejde každá firma vsází na něco jiného a má dost přízvnivců,kteří si ji stejně koupí.Berte to jako názor někoho kdo má jinou herní mašinku.
„Nejhorší je srážka s blbcem…“
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 11. 11. 2006 10:03

Paar píše:zrcadlo. vse bude naruby - chteli ve wii verzi z Linka pravaka, jelikoz vetsina hracu jsou pravaci. GC verze bude puvodni, Link bude levak (jako v predchozich dilech)

Spravne, tak to ma byt! :-) Levaci vladnou svetu :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paar 11. 11. 2006 10:16

miki24 píše:Ted jsem koukal na gamestation a co vše má Wii(Nintendo)připraveno na launch i v příslušenství,ale všimnul jsem si těch cen her já nevim,ale připadají mi nějak vysoké berte to jako názor člověka,který se o Wii zas až tolik nezajímá.Na Wii mi připadá úžasný ten ovladač a Nintednu jak jsem koukal se povedla i konzole koukal jsem na Mario nebo něco podobného a grafika mi připadala opravdu dobrá hratelnost u Wii bude asi to hlavní,ale ty ceny mi připadají nějak vysoké chápu,že Nintendo(i ostatní firmy) potřebuje investice do konzole vložené vývoj atd.dostat zpět,ale i cena konzole mi připadá zvláštní 7300Kč.,když konzole od MS stojí 8000Kč.,ale srovnávat konzole to prostě nejde každá firma vsází na něco jiného a má dost přízvnivců,kteří si ji stejně koupí.Berte to jako názor někoho kdo má jinou herní mašinku.s/quote]

puvodne jsou ceny mnohem nizsi, jenze tady jsme v CR. pokud chces lepsi ceny, je treba nakupovat ze zahranici.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod miki24 11. 11. 2006 10:28

Paar-to mi nedošlo tady je vlastně vždy všechno drahé máš pravdu,ale stejně ta konzole vypadá úžasně,ale dvě konzole to je moc,když bych dnes volil herní mašinku tak nevim možná bych i Wii koupil,ale každý má svou firmu(konzole),kterou má rád poslední videa na Wii jsou velmi dobrá tohle je dobrý na hobnutí člověk nesedí v křesle a má pohyb to není špatný
„Nejhorší je srážka s blbcem…“
miki24
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka