Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 21. 6. 2006 20:49

Paar píše:hrali jste nekdy half2 s 256mb ram?

To se ti loadovala takovou dobu, že si si stihl dojít ještě nakoupit, ne? :mrgreen:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paar 21. 6. 2006 21:02

jeste jsem si opakl parek, dokonce jsem si uhackoval nove zaclony.... :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod includes 21. 6. 2006 21:19

To nemá cenu na takovýchto strojích ani hrát :lol: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 21. 6. 2006 21:39

No hrát The sims, to je pro holky :D to by se mi kámoši smáli, jinak já nemám rád The Sims, je to oničem a nuda, a Pokémony jsem ještě nehrál :D
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Mican 21. 6. 2006 21:59

Pokémoni jsou dobří a komu se nelíbí, je moc malý na to aby pochopil jejich úžasnou filozofickou hloubku :-)
Trenér Mican (33), Champion všech tří regionů.

Je to ale hra přímo dělaná na handheldy a nedokážu si představit že bych to hrál na domácí konzoli. Ta verze pro Wii bude spíš něco jako tekken, prstě normální mlátička s nenormálními postavami. A protože jsou postavy nenormální a nemají představovat lidi (kde by se dalo o nějakém fotorealizmu debatovat), můžou se lesknout jak chtějí. Třeba si je před zápasem každý trenér raději naolejuje, aby se tak snížil jejich aerodynamický odpor.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod Paar 21. 6. 2006 22:25

je to vlasnte pokracovani her

Pokemon Stadium
Pokemon Stadium 2
Pokemon Colosseum
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod includes 21. 6. 2006 22:50

Mican: Pokemony hraji ještě na PC přes emulátor...nestěžuji si :mrgreen: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bitskull 22. 6. 2006 07:52

Mican píše:Ta verze pro Wii bude spíš něco jako tekken, prstě normální mlátička s nenormálními postavami.p/quote]

Dival ses na ten trailer vubec? Pochybuju, jinak by si takovou hovadinu nemohl napsat - jasne je tam videt, ze je to ve stylu klas. jap. RPG, kde vybiras prikazy z menu :?
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 22. 6. 2006 09:19

bitskull: ty tu hru ani neznas. zase meles hlouposti. je to bojovka ve stylu tekkena, ovsem turn-based. jde o to uzit si souboje Pokemonu na velke TV v lepsi grafice nez na handheldu.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod bitskull 22. 6. 2006 09:38

Turn based Tekken? :lol: Takze souboj ala jap. RPG. Zas takove hlouposti nemelu - je to v tom videu jasne videt - tohle nema s Tekkenem nic spolecnyho ;)
bitskull
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Z.E.T. 22. 6. 2006 09:52

zdarec,co si myslite o tomhle:

... Další změna názvu pro Nintendo Wii? Všechno je možné. Nintendo totiž dostalo přes 200 000 e-mailů se stížnostmi na nový název konzole. Nejčastěji si ho hráči spojují s anglickým výrazem "Pee" (no, přeložte si sami). Nintendo se tak stalo terčem posměchu, navíc promptně provedli mezi hráči výzkum, ve kterém jim mimo jiné vyšlo, že 49 procent hráčů si myslí, že si jenom na základě jména konzoli nekoupí a 62 procent dotázaných řeklo, že Wii zní blbě nebo dětinsky. Možné nové názvy pro Wii totiž jsou: Nintendo GameZone, Nintendo FutureNation a Nintendo GlobalBOX. Hm. .... :roll:

[zdroj: Tiscali Games 22.6.06]

co to "Pee" muze znamenat :idea:
Z.E.T.
First Blood

Odeslat příspěvekod Paar 22. 6. 2006 10:08

bitskull: vyznelo to, jako bys tvrdil, ze je to jap RPG. hra je jen a jen o soubojich, stejne jako Tekken... tak jsem to myslel ja.

Pee znamena curat
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Chumbaba 22. 6. 2006 10:28

WII: Já myslím, že je to ještě jinak. Mně osobně teda slovo "wii" slovo "pee" nepřipomíná. Ale anglické sloveso "wee" znamená čůrat, jak se říká malým dětem, něco jako české "lulat".
Tj. wee, které se zřejmě vyslovuje stejně, jako wii anglicky přímo znamená čůrat. Kromě toho "wee" jako přídavné jméno znamená ještě "malinký" - to snad nikomu nevadí.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod bitskull 22. 6. 2006 10:37

paar: Tak sme si pro zmenu jenom nerozumeli :)
z.e.t.: Wii se mi nelibi - Revolution bylo vystihujici. Ale stejne, spousta mych znamych, ktera se nepohybuje po forech, neslysela ani o Revolution natoz o Wii - v tomhle ma Nintendo velky problem, protoze o X360 a predevsim o PS3 slyselo 90% z nich bez toho, aby se o konzole vubec nejak zajimaly.
bitskull
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Jarik 007 22. 6. 2006 10:40

Já to chápu, ale nintendo se zabívalo tím, aby to bylo pro zábavu
Jarik 007
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka