Novinky 2

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Uživatel 11. 12. 2006 12:58

N.Marko: ja mam z Tekkenu trochu pocit, ze "cim vic prouzku, tim vic Adidas"... ale je to o tom, ze kazdemu proste sedne neco jine... ostatne i treba Guilty Gear XX a dalsi 2D maji take stale co rict...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 12. 2006 13:07

[quote="Uživatel";N.Marko: ja mam z Tekkenu trochu pocit, ze "cim vic prouzku, tim vic Adidas"... ale je to o tom, ze kazdemu proste sedne neco jine... ostatne i treba Guilty Gear XX a dalsi 2D maji take stale co rict...[/quote]

Já mám taky radši Soul Calibur- ten je více progresivní, poslední opravdu kvalitní Tekken je pro mě třetí díl, na PS2 se mu tolik nedaří (tak snad na PS3). 2D bojovky jsem moc nehrál, mě chytla vlna 3D a nepustila. Doknce moje první hra byl Tekken1- stále ho mám doma a chovám ho jako poklad. Dnes už to je raritka, navíc je v originálním kartonovém obalu a to se už nevidí.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 11. 12. 2006 13:33

N.Marko píše:[quote="Uživatel";AlienX: nerikam kdyby tam byl Soul Calibur nebo Virtua Fighter, ale Tekken a Mortal Kombat? :roll:

N.Marko: Forza 2 jeste nevysla, obcas nejaky screen a i za to jsme radi... PGR3 bylo asi navrzene loni...


Na Tekkena mi nesahej!
Mě VF nechytl. postavy uměli jen pár úderů a pády byly jako ve zpomaleném filmu. Je mi jasné, že když nemáš nic nakoupené je to o ničem, ale já jsem spíše pro okamžitou uchopitelnost a tady (pro mě) vyhrávají věci od Namca.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 11. 12. 2006 13:54

snad mi nechces rict, ze je 3D bojovka rychla.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 11. 12. 2006 15:26

Paar píše:snad mi nechces rict, ze je 3D bojovka rychla.


SOUL CALIBUR je dost rychlej - jasně že na jako KOF, nebo SFALPHA, ale tam má každej pohyb 2 frameový animace což je 1 desetina sekundy :wink:. Proto ta rychlost.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kirby64 11. 12. 2006 15:47

ak chcete u nas býva vždy na nový rok turnaj v street fighter alpha 3 a capcom vs snk2 , z 15 účastnikov som skončil 4 :-) tak som zvedavý kolko nas bude tento rok
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 11. 12. 2006 16:26

Sega ziskala licenciu na hry s votrelcami, uz chystaju niekolko hier - avsak nebudu mat nic spolocne s filmovym kvartetom
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 11. 12. 2006 19:42

to je dobre. kurna jsem zvedavy!!!

ocla: neresim, kolik ma co snimku, proste to jede ; )
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 12. 2006 21:29

WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 14. 12. 2006 16:56

Pokračování veleúspěšné série (nejúspěšnější v japonsku) DRAGONQUEST IX (SQUARE-ENIX/LEVEL 5) bude exkluzivně pro NINTENDO DS. Nepůjde o žadný SPIN-OFF, ale plnohodnotný díl série. Něco mi spíš ale říká, že už se pracuje na jubilejní desítce pro jednu z "velkých" NEXT-GEN konzolí a autoři se k ní chtěli propracovat rychleji. I když není pochyb, že DQ IX bude kvalitní hrou, přeci jen její výroba nezabere tolik času a hlavně peněz jako klasický DQ.

ZDROJ> 1UP
http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3155838
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 14. 12. 2006 17:01

ocelot69: Xbox360 to nebude, takze PS3 nebo Wii?
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 14. 12. 2006 17:55

ocelot69 - osmicka bol moj jediny DQ a asi aj jediny, nahral som cez 20h ale to len preto ze som stale cakal ze sa nieco stane, no akosi nie - stale nuda
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 14. 12. 2006 18:18

AlienX píše:ocelot69 - osmicka bol moj jediny DQ a asi aj jediny, nahral som cez 20h ale to len preto ze som stale cakal ze sa nieco stane, no akosi nie - stale nuda


Já jsem na tom byl stejně :wink: Určitě se něco stane, ale já začal místo toho tenkrát hrát SHADOWHEARTS 3.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 14. 12. 2006 18:21

[quote="Uživatel";ocelot69: Xbox360 to nebude, takze PS3 nebo Wii?[/quote]

:lol: Kdybych měl věšteckou kouli, tak bych řekl, že to bude Wii, které bude v Japonsku populární a SQUARE-ENIX tak rozprostře své dvě nejúspěšnější série na dvě nejúspěšnější konzole v japonsku.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 12. 2006 22:44

ocelot69 píše:
AlienX píše:ocelot69 - osmicka bol moj jediny DQ a asi aj jediny, nahral som cez 20h ale to len preto ze som stale cakal ze sa nieco stane, no akosi nie - stale nuda


Já jsem na tom byl stejně :wink: Určitě se něco stane, ale já začal místo toho tenkrát hrát SHADOWHEARTS 3.W/quote]


Kdes ho sebral? Že ty jsi ho zase zpirátil co? :-(
Jestli ne, nechceš prodat?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků