Novinky 2

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Uživatel 17. 3. 2007 14:57

gaessaekki: pozvanka byla jen u nekterych kopii a co jsem tak zahledl, tak dost lidi bylo z dema celkem nadsenych, vcetne casti tech, ktere videa prilis neoslovila (prumer na gamerankings je 84)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 3. 2007 15:23

Tak jsem si ted přečetl v doupěti recenzi na ten crackdown a zní to zajímavě...videa vypadají divně ale hra může být dobrá podle toho co tam jde všechno dělat
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 17. 3. 2007 15:31

Já jsem se včera díval na screeny z Crackdownu a dokonce se tam i jeden člověk ptal, jestli to nejsou screeny z PS2, protože to nevypadalo moc dobře ... ale zase nějaký člověk pod ním psal, jak je to skvělé grafiky :lol: ...tak nevím
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 3. 2007 15:40

JJ na doupěti píšou že to má skvělou grafiku taky...no asi je to těmi blbými screeny...v papírovém doupěti ty screeny vypadají fakt dobře
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kirby64 17. 3. 2007 16:43

crakdown je super ale po čase omrzí niečo ako just cause najlepšie taku hru požičať alebo len stiahnuť demo ako som to spravil ja dokonca aj demo môžete hrať co-op môžete robiť čo chcete ale demo je omedzene na 30 min
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 3. 2007 17:51

Jo strašně se těším na HDD...příští týden by měl snad přijít...to se bude stahovat dema...mlask :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 18. 3. 2007 22:40

nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 19. 3. 2007 15:47

Nový trailer na Ratchet&Clank na PS3, vypadá to hezky, jen doufám, že se Insomniac vrátí ke kořenům prvního a druhého dílu, tzn. že to bude hlavně plošinovka a ne střílečka. Aspoň že se Ratcheta nezbavili jako Spyra..
http://plnehry.sector.sk/video/3833/rat ... uction.htm
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 19. 3. 2007 18:24

Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků