Novinky 2

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod AlienX 29. 12. 2006 21:45

DarthRu píše:Vykon PS3 ci X360 za rok mozna 2 roky dozenou PC stejne tak jako tomu bylo u PS2 a XBOXU, ale Wii? Pochybuju, ze za 2-3 roky budes u kompu mavat rukama pri sekani nestvur, tohle na kompu jen tak nebude...
Wii ovladac je plne funcky na pc. K tomu ps3/x360 - uz dnes su vykonovo lepsie pc masiny avsak neit na nich co hrat
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 29. 12. 2006 21:52

pomerne kuriozne je odhlenie noveho diela Tomb Raidera, hra vyjde na jar07 len pre pc, ps2, psp
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 29. 12. 2006 21:54

Vazne si myslis ze Mrkvosoft jde po prachach? Tomu je jedno do ceho vseho se naserou, jestli to budou lednicky, pracky, mixery, nebo televize, oni hlavne chteji byt vsude

Hmmmmm PS3 a PSP je vazne pro vsechny socialni skupiny :lol: , ale X360 taky... Uvedom si, ze 80 leta babka si bude zvykat na ovladani PS3 treba 3x dele nez normalni clovek ktery na konzoli nikdy nehral a normalni clovek si zvyka treba tyden, to je u babky skoro mesic, vazne si myslis ze by ji to bavilo? Kdezto kdyz prijde 80 leta babka k Wii tak na ovladani si zvykne hned, tak a ted mi rekni kdo na to jde lip Mrkvosoft, Sony bo Nintendo?

Ano GC bylo fiasko, ovsem proto, ze neprineslo nic originalniho, Nintendo se poucilo a udelalo Wii, PS3 ne a udelalo PS2 s lepsim hardwarem, to bude taky mozna pricina jejich krachu... No a miliardarsky Mrkvosoft, ten ma prachy ma, takze ten si muze propadaky dovolit, dokonce bych rekl ze se XBOXu aspon v Evrope prodalo srovnatelne s GC
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 29. 12. 2006 21:56

Hmm plne funkcni byt muze, ale zadnou hru si s nim stejne nezahrajes, protoze hry to nepodporuji, nehlede na to, ze Wii ovladacu bude cim dal vice viz. treba ovladac ktery se v JP objevil na rizeni vlaku
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 29. 12. 2006 22:00

tak za prve, akokolvek uspesna firma nebude len tak do niecoho vrazat peniaze

uz to vidim ako bavi dochodcu nesutale skakanie pred Wii, k dochodcov (so vsetkou uctou k starsim ) viac pasuje DSko s Brain Trainingom

AJ ps2 bolo ps1 s lepsim HW + nove napady ala Eye Toy, u ps3 to je sixasix a hry ako eye of judgement a co ja viim co este prinesie buducnost
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 29. 12. 2006 22:02

hm a jaky ma jako vyhody ten sisel, nebo jak se ten smejd jmenuje? To uz se vic vyplati koupit volic od logitechu
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 29. 12. 2006 22:05

DarthRu píše:hm a jaky ma jako vyhody ten sisel, nebo jak se ten smejd jmenuje? To uz se vic vyplati koupit volic od logitechu
sysle su momentalne vo faze zimneho spanku

a kupovanie volicov je trestny cin
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 29. 12. 2006 22:08

no a jake ma jako vyhody ovladac PS3? ma jiny design a je bezdratovy... hmm ale to uz tu bylo i na PS2, tak co je tam tak super?
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 29. 12. 2006 22:13

DarthRu píše:no a jake ma jako vyhody ovladac PS3? ma jiny design a je bezdratovy... hmm ale to uz tu bylo i na PS2, tak co je tam tak super?
lahky bezdratovy, s pohybovymi senzormi a skvelym dizajnom
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 29. 12. 2006 22:14

DarthRu píše:no a jake ma jako vyhody ovladac PS3? ma jiny design a je bezdratovy... hmm ale to uz tu bylo i na PS2, tak co je tam tak super?
Nintendo poniektorym naozaj skodi, maj sa paradne
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 29. 12. 2006 22:21

Design nic moc, pohybove senzory - na to jsem zvedav ale nepredpokladam, ze to bude mit na Wii mote a nunchuk, nema to vibrace, Proste nic s cim by nemohlo prijit zrovna tak Nintendo a prave originalni Wiimote je spravna cesta, navic ve Wiimote je zabudovany repro!
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 29. 12. 2006 22:55

DarthRu píše:Design nic moc, pohybove senzory - na to jsem zvedav ale nepredpokladam, ze to bude mit na Wii mote a nunchuk, nema to vibrace, Proste nic s cim by nemohlo prijit zrovna tak Nintendo a prave originalni Wiimote je spravna cesta, navic ve Wiimote je zabudovany repro!


Hmm, ale když pak člověk vidí UNREAL ENGINE 3.0 v praxi, tak ho to pošle do kolen a zapomene na všechny WIIMOTE a NUNCHUKY světa. Uvidíme jak dlouho vám tohle vydrží, než začnete nakupovat PSTROJKY a TŘISTAŠEDESÁTKY :wink: NOFLAME - hovoří bývalý NO.1 odpůrce X-BOXu.

Prostě WII je zajímavé, ale u GEARS jsem věděl, že TOHLE jsem chtěl od NEXT-GEN a né cvičme v rytme. Jo mít WII výkon srovnatelný s konkurencí byla by to jasná volba, ale řekněte si sami, jak dlouho vám může ovládání připadat skvělé a originální než se začnete věnovat tomu podstatnému a to je dění na obrazovce ? Já bych si zkrátka nemohl koupit konzoli, která mi nabídne to samé, co ta v předchozích letech. Ovládání je sice fajn, ale styl her nezmění a budou to furt ty stejné hry co jste hráli poslední roky. Žádné větší lokace, žádná lepší inteligence nepřátel, ne víc povrchů, věcí, polygonů, ne les, louka, moře, strom, zvíře, lidi, furt jen kreslená pohádka, nebo divadelní kulisy, co se tak tváří.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 29. 12. 2006 23:18

ja si nebudu kupovat ani jedno, alespon ne zatim, kdo vi, treba za par let, ale na druhou stranu proc? Za par let bude zase neco lepsiho a lepsiho, na PS3 tusim potrebujes HDTV a ty budou za normalni ceny az tak za 2-3 roky, ja nevim, ale me jde vzdy stejne o pribeh hry, RE5 bych hral na Wii, ale hral bych ho i na PS3 nebo na X360 kdyby tam bylo,ovladani neni vsechno, ale spis se divim, protoze ja tu patrim mezi ty mladsi a hrani her uz me prestava bavit a pak tu vidim treba Micana, Darka a docela se divim, ze je to jeste bavi, i kdyz, pokud jsou dobry hry, tak zabava neopada, nojo, mit tak prachu jak *****, to by byl zivot, uplne vidim jak by se mi v pokoji vedle me HDTV vyjimaly PS3, X360, Wii a kopa her na ne, zkratka z NEXT GEN konzoli, jsou dobre vsechny a tak uz jde jen o to, kolik kdo ma, kolik chce dat, a co ho bavi, kdyz ho bavi Halo, at koupi X360, kdyz Zelda tak Wii a kdyz MGS tak PS3.

Gears of War je sice graficky promakana hra, ale jeste zdaleka nevyuziva vykonostniho potencialu X360, ja bych zkratka nejradsi vsechno, njn, to bohuzel nejde, kazdopadne X360 je takovi stred, pokud Sony s PS3 zkrachuje, coz ukaze cas, tak X360 bude navrcholu, protoze vsichni PSkari prejdou na ni, kazdopadne zatim neni nic rozhodnuto a next gen se vyplati kupovat az treba za rok, kdy budete stoprocentne vedet do ceho jdete.
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 29. 12. 2006 23:22

ocelot69: uz sem ti to chtel napsat jinde, ale sem rad ze ste si po roce a neco konecne vsimli ze X360 ma vazne neco do sebe.. :wink: podle vasich prispevku a hlavne novych podpisu.. je vas tu xboxem uchvaceno cim dal vice..
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 29. 12. 2006 23:28

Jeste by me tak zajimalo, grafika treba u GEars of War je temer dokonala a X360 zvladne i lepsi, ale nebude dlouho trvat a grafika u her bude tak dokonala a realisticka, ze uz to proste vic nebude mozny a myslim, ze tohle se muze stat i u X360, pak by me ale zajimalo na co bude PS3 tak obrovsky vykon, na hrach se postupne bude zlepsovat akorat umela inteligence, ale graficky uz dopredu nepujdou, proto bych se divil kdyby vubec postupem casu prisel nejaky X720 ci PS4, protoze na co tak silny stroj, vazne me nenapada, myslite si ze je mozne ze se tohle bude konecna pro Sony a Mrkvosoft nebo ze budou konzole tvorit dal? kdyz jo tak co na nich budou zlepsovat?
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků