Novinky 2

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 29. 12. 2006 20:39

DarthRu píše:tjn, Core verze X360, to je asi jako jet na hory s lyzema, ale bez lyzaku a vazani


Lépe bych to nemohl říct...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 29. 12. 2006 20:56

dobra "pakaz" ten clanok, showmani
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 29. 12. 2006 21:11

Jiří Souček

V současné situaci se zdá, že bitvu této generace konzolí vyhrál Xbox360 od Microsoftu.i/quote]


Nojo tohle jsem necetl, az ted na podruhy a jeste ted se valim smichy, pokud vim tak Wiicek se uz prodalo zhruba stejne jako X360 a i kdyby ne, tak tempem, kterym se prodavaji to nebude dlouho trvat
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 29. 12. 2006 21:17

cože? wiiček kolem 2 mega a X kolem 8 mega
cca 2=cca 8? neboli 2=8? :shock:
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 29. 12. 2006 21:18

Dalsi perlicka vytrzena z kontextu.
Tak je pravda ze kdyby se PS3 jmenovala jinak tak jinak, tak ji nekoupi uz vubec nikdo, takhle se mozna sem tam nejaky zoufalec najde :)

Čo sa týka PS3,klobúk dolu pred Sony že sa nedala strhnúť posledným módnym trendom... idiotských názvov. Seriózne, Wii? Zune? WTF, zaujímalo by ma kto tie názvy vymýšľa (a koľko promile musí mať povinne v krvi aby mu niečo také prišlo na um). Divnejšie názvy majú snáď len niektoré Slovenské (a České) dediny (tam je to ale pochopiteľné, prvá sa totiž väčšinou stavala krčma a názov sa vymýšľal až potom. Sorry za OT).
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 29. 12. 2006 21:21

No nevim jestli se X360 prodalo 8 mega a i kdyby jo, tak jak dlouho je na trhu a jak dlouho je na trhu Wii? Nemuzou to preci secist, musi udelat prumer kolik se proda za mesic Wii a kolik X360 a pochybuju ze by X 360 vedl
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 29. 12. 2006 21:24

Wii tento měsíc launchovalo a tak je celkem pochopitelné že jde na odbyt ještě víc než nízkotučný sýr navíc když bylo dost konzolíSony jich tolik neměla a taky se po nich zaprášilo, stejné to bylo asi i u X dá se to předpokládat,
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 29. 12. 2006 21:24

neteoretizuj, je to mrhanie casom - xbox 360 je momentalne najlepsia herna platforma a basta :)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 29. 12. 2006 21:27

najlepšia? no o tom by se dalo polemizovat
najlepšia není asi žádná
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 29. 12. 2006 21:30

X360 je kvalitni, to bezpochyby, ale je dost drahy a ta grafika neni taky nic skveleho, proto bch dal prednost Wii, kazdopadne, kvalita s prodejem nema nic co delat a Wii uz melo launch v listopadu v JP nebo ne? Ja nevim, ale nemyslim si ze 8.12 by byl celosvetovej launch, i kdyz mozny to je, X360 se ale urcite za necely mesic nepodarilo prodat 2 mega, se vsi uctou ke konzoli se ale neni cemu divit, hodne se konzole kupujou v JP a CH a tam Mrkvosoft zrovna v oblibe nemaj a davaj prednost domacimu Sony a Nintendu
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 29. 12. 2006 21:34

mal som na mysli z trojliskta tzv nextgenov * co sa tyka zatial vydanych hier podla mna, recenzentov atd *
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 29. 12. 2006 21:38

DarthRu píše:X360 je kvalitni, to bezpochyby, ale je dost drahy a ta grafika neni taky nic skveleho, proto bch dal prednost Wii, kazdopadne, kvalita s prodejem nema nic co delat a Wii uz melo launch v listopadu v JP nebo ne? Ja nevim, ale nemyslim si ze 8.12 by byl celosvetovej launch, i kdyz mozny to je, X360 se ale urcite za necely mesic nepodarilo prodat 2 mega, se vsi uctou ke konzoli se ale neni cemu divit, hodne se konzole kupujou v JP a CH a tam Mrkvosoft zrovna v oblibe nemaj a davaj prednost domacimu Sony a Nintendu
graficky kabat = nic moc, ano mas pravdu, kde sa hrabe na Nintendo hracky :lol:
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 29. 12. 2006 21:41

To vis, heslo Mrkvosoftu je: Prachy mame, nemusime byt uspesni, ale udelame pro to cokoliv, heslo Nintendo: Nasim cilem je vytvorit konzoli a handheld pro vsechny vekove i socialni skupiny, nasim heslem je: dulezite je hrat si, Nintendo si jde vlastni cestou, nezene se za prachama a i presto vydelava nejvic a proto je tak popularni
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 29. 12. 2006 21:44

Vykon PS3 ci X360 za rok mozna 2 roky dozenou PC stejne tak jako tomu bylo u PS2 a XBOXU, ale Wii? Pochybuju, ze za 2-3 roky budes u kompu mavat rukama pri sekani nestvur, tohle na kompu jen tak nebude...
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 29. 12. 2006 21:44

"nezene se za prachama" - tebe asi neikto z Nintenda vygumoval to co si mal v hlave

"vydelava nejvic" - nebyt handheldu po fiasku ala GC by bolo cele Nintendo tam kde dnes Sega a Atari


"Nasim cilem je vytvorit konzolei a handheld pro vsechny vekove i socialni skupiny" - to je zakladom uspechu a vacsieho zisku, takze po tom ide aj Sony a Microsoft

"Prachy mame, nemusime byt uspesni" - nemozem uz dychat, si dobry showman::) neber to v zlom
Naposledy upravil AlienX dne 29. 12. 2006 21:46, celkově upraveno 1
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků