Novinky 2

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 29. 12. 2006 23:32

jo ale tahle doba tu jeste neni a dlouho nebude. u X360 se realisticke grafice blizi zatim jen auta a ani u nove generace konzoli bych nerek ze bude vse jako ve skutecnosti.. kdyz hraju na xboxu vetsinu her, tak do uplne realisticke grafiky to ma vazne daleko..
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 29. 12. 2006 23:45

ocelot69 píše: hovoří bývalý NO.1 odpůrce X-BOXu.B/quote]

vážně? a já jsem asi vzduch. ne? :wink: ale já přetrvávám :)
jinak Oclo dobrý podpis :D
další generace bude, že by PS3ka a X360 dosáhly realistické grafiky? pche, ani omylem a ani další generace se tam nedostane, přiblížit, to ano
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bodie22 29. 12. 2006 23:51

to DarthRu - na tvoje otázky je velice jednoduchá odpověď, ale rozepsat jí, abys tohle pochopil, to by byly zhruba 2 A4 papíru......

jen ve zkratce napíšu pár bodů, které opravdu tvoří dobré či super hry, pokud bys u nějakých nevěděl, jak to myslím, stačí položit dotaz...........

1) hratelnost
2) nápad
3) inovace
4) příběh (ne u všech žánrů)
5) srozumitelnost hry
6) ovladatelnost hry
7) dobrý marketing a reklama (ne u každného člověka, ale divil by ses, co tyhle dvě věci dokážou udělat s lidma)

Pokud tyhle věci budou v hrách, znamená to, že se hry pořád zlepšují a ty se budeš pořád bavit....................

Odpověď na tvojí otázku tudíž zní: zlepšovat se musí tyto věci.

Jinak teď napíšu věc, za kterou se zase strhne vlna kritiky, ale je mi to fuk. V grafice to rozhodně není.................
Bodie22
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 29. 12. 2006 23:58

Skinny píše:
ocelot69 píše: hovoří bývalý NO.1 odpůrce X-BOXu.B/quote]
vážně? a já jsem asi vzduch. ne? :wink: ale já přetrvávám :)
s/quote]


ja vas nechapu, si porad myslite ze X360 je snad nejakej nepritel nintenda nebo co.. Wii treba planuju koupit taky ale az zlevni.. :)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 30. 12. 2006 00:06

ale to ne, mé antipatie k mrkvoňům se není lehké zbavit, ale pokud by byly kvalitní hry tak proč ne, zatím pořád rules Viva Piňata
pokud vyjdou na X MGS, dobré plošinovky (jestli bude Banjo taková bomba jako předchudci, jakože asi bude když to dělají staří dobří Rare navíc s VIVOU Pinatou na krku, tak se asi picnu a nevím jak to vydržím)+ hlavně (což asi těžko) nástupce ICO a SotC pak můžu o koupi uvažovat
jo a nepřítel Nintenda není, a i kdyby mě je to fuk, já nejsem Nintendista, ano mám gejm boje a Wii ale PS pro mě taky hodně znamená, no strávil jsem na ní dlouhá léta a chci přetrvat
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 30. 12. 2006 02:22

fotorealizmus tu mal byt uz v roku 2004 podla mnohych prognoz . . .
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 30. 12. 2006 02:25

no jo a PS3 tu taky měla být v listopadu 2005 ne? a jak dopadla Evropa?
jinak dost souhlasím s tímto článkem z hrej.cz
http://www.hrej.cz/clanky/tema/gears-of ... -pretekla/
lépe bych to nenapsal, což je pochopitelné jelikož nejsem herní redaktor :)
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 30. 12. 2006 02:32

nieco pdooben sa da vymysliet na akukolvek inu hru
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 30. 12. 2006 02:33

bezpochyby, dokonce i na kvalitní hry, jen mi to přišlo trefné, nic víc
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 30. 12. 2006 02:35

no na tenhle clanek bylo reakci uz celkem dost, myslim ze nema cenu to dal rozebirat a uz vubec ne reagovat...
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 30. 12. 2006 09:19

ocelot69 píše:
DarthRu píše:Design nic moc, pohybove senzory - na to jsem zvedav ale nepredpokladam, ze to bude mit na Wii mote a nunchuk, nema to vibrace, Proste nic s cim by nemohlo prijit zrovna tak Nintendo a prave originalni Wiimote je spravna cesta, navic ve Wiimote je zabudovany repro!


Hmm, ale když pak člověk vidí UNREAL ENGINE 3.0 v praxi, tak ho to pošle do kolen a zapomene na všechny WIIMOTE a NUNCHUKY světa. Uvidíme jak dlouho vám tohle vydrží, než začnete nakupovat PSTROJKY a TŘISTAŠEDESÁTKY :wink: NOFLAME - hovoří bývalý NO.1 odpůrce X-BOXu.

Prostě WII je zajímavé, ale u GEARS jsem věděl, že TOHLE jsem chtěl od NEXT-GEN a né cvičme v rytme. Jo mít WII výkon srovnatelný s konkurencí byla by to jasná volba, ale řekněte si sami, jak dlouho vám může ovládání připadat skvělé a originální než se začnete věnovat tomu podstatnému a to je dění na obrazovce ? Já bych si zkrátka nemohl koupit konzoli, která mi nabídne to samé, co ta v předchozích letech. Ovládání je sice fajn, ale styl her nezmění a budou to furt ty stejné hry co jste hráli poslední roky. Žádné větší lokace, žádná lepší inteligence nepřátel, ne víc povrchů, věcí, polygonů, ne les, louka, moře, strom, zvíře, lidi, furt jen kreslená pohádka, nebo divadelní kulisy, co se tak tváří.,/quote]


Tak proč si tyhle hry posledních pár let hrál??? :wink: Ale bavili tě že ano? No samozřejmě jinak bys je nehrál. A v tom to spočívá. Ano uvažuju nad koupí X360, ale i Wii má pěkné lesy, vodu, louky , velkou mapu atd. To vše najdeš v Zeldě a to je jen jedna hra. Záleží kdo další udělá takovou hru s velkou mapou....
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 30. 12. 2006 10:05

oclo, ten potencial Wii ma, jen to chce schopne vyvojare.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 12. 2006 12:46

DarthRu píše:ja si nebudu kupovat ani jedno, alespon ne zatim, kdo vi, treba za par let, ale na druhou stranu proc? Za par let bude zase neco lepsiho a lepsiho, na PS3 tusim potrebujes HDTV a ty budou za normalni ceny az tak za 2-3 roky, ja nevim, ale me jde vzdy stejne o pribeh hry, RE5 bych hral na Wii, ale hral bych ho i na PS3 nebo na X360 kdyby tam bylo,ovladani neni vsechno, ale spis se divim, protoze ja tu patrim mezi ty mladsi a hrani her uz me prestava bavit a pak tu vidim treba Micana, Darka a docela se divim, ze je to jeste bavi, i kdyz, pokud jsou dobry hry, tak zabava neopada, nojo, mit tak prachu jak *****, to by byl zivot, uplne vidim jak by se mi v pokoji vedle me HDTV vyjimaly PS3, X360, Wii a kopa her na ne, zkratka z NEXT GEN konzoli, jsou dobre vsechny a tak uz jde jen o to, kolik kdo ma, kolik chce dat, a co ho bavi, kdyz ho bavi Halo, at koupi X360, kdyz Zelda tak Wii a kdyz MGS tak PS3.

Gears of War je sice graficky promakana hra, ale jeste zdaleka nevyuziva vykonostniho potencialu X360, ja bych zkratka nejradsi vsechno, njn, to bohuzel nejde, kazdopadne X360 je takovi stred, pokud Sony s PS3 zkrachuje, coz ukaze cas, tak X360 bude navrcholu, protoze vsichni PSkari prejdou na ni, kazdopadne zatim neni nic rozhodnuto a next gen se vyplati kupovat az treba za rok, kdy budete stoprocentne vedet do ceho jdete.



No tak to tě musím zklamat. Na PS3 HDTV nepotřebuješ! Jen ty hry prostě nebudou vypadat na normal TV tak ostře jako na HDTV. GT4 americká verze taky běží v HD a nikdo neříká "Proboha, ono to jede v HD, a já ji nemám, no tak to nepůjde hrát :arrow: nekoupím si to". Navíc výroba klasických CRT obrazovek už dlouho stagnuje a s příchodem digitální televize se LCD nebo plazma stane běžnou součástí domova. Neříkám že to bude zítra, ale bude. A ty řeči že bez HDTV to nepůjde je kravina.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 30. 12. 2006 13:26

Marko, nechaj ho on je odbornik :)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 30. 12. 2006 14:30

GT TV 06 - nove videa

grafika roka :
Gears of War (x360), dalsi nominovany napr. Okami, Zelda TP, R6

pribeh roka
Dreamfall The Longest Journey (xbox, pc), dalsi nominovany napr. Mgs Po, Zelda TP

auta roka
Burnout Revenge 360 (x360), dalsi nominovany Atv offroad fury, Test Drive Unlimited, Moto GP 06, Gtr 2
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků