Instalatér Mario

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 19. 4. 2006 16:46

Já myslel jako že je Malíř normální povolání :wink:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod peanut 19. 4. 2006 16:48

includes píše:Já myslel jako že je Malíř normální povolání :wink:i/quote]
To je věc názoru. Ale Mario asi určitě neni profesionální malíř. Se tim ani neživý.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod includes 19. 4. 2006 16:50

tj...Mario je Mario, já si pamatuju ještě, jak byl ten Mario a nakonci zachránil princeznu, když nechal pod nějakým tím drakem propadnout se most....co to bylo za díl? Si už nepamatuju :wink:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod peanut 19. 4. 2006 16:53

Nebude to první díl na NES, Super Mario Bros. http://www.nes.wz.cz/popisy_her/super_m ... o_bros.gif
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod includes 19. 4. 2006 16:54

Je to ono....hráli jsme to s kamarádem ještě na stařičkých videohrách :mrgreen:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pierek14 19. 4. 2006 17:11

Pokud já vím, tak Mario je instalatér. Jinak mário má sice hodně povolání, ale bude z něho zjevně príma sportovec. Když Miyamotot dával tiskovou konferenci, když ho v Paříží dali titul rytíře (nebo jaký titul to byl), tak se jeden novinář ptal, proč je tam tlustý a Myamoto na to odpověděl, že si osobně myslí, že tlustý není, ale jestli je tlustý, bude dělat více sportu. Tak buď bude Mario hubenější, nebo bude na Revu a spol. více sportovat :D
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod peanut 19. 4. 2006 17:12

Kdo dostal titul rytíře, Mario nebo pan Miamoto.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Smoke 19. 4. 2006 17:35

oba :-) Jinak Mario her jsem hrál docela hodně...teda aspoň myslím...¨Všechny určitě ne, ale pár jich už bylo...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod pierek14 19. 4. 2006 17:53

Myamoto, ale Mario je taky rytíř... je rytířem srdce princezny Peach :D
V německém Nintendo magazínu, ale stálo, že Mario se zatím nikdy s Peach neoženil, a že Bowser je proto tak tlustý, protože má z toho, jak mu Mario vždy zkazí plány deprese a běhěm těch hrozně moc žere :D
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod peanut 19. 4. 2006 17:58

Nejsem tlustej.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod peanut 19. 4. 2006 18:03

peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod pierek14 19. 4. 2006 18:17

Jo Hotel Mario. Jedna z několika nepovedených her, které si Philips nechalo udělat jinou firmou než bylo Nintendo pro svojí vlastní konzoli CD-I. Licenzi od Ninteda získali, na základě smlouvy, ve které mělo Philips dodat Nintendu CD mechaniku a Nintendo jim dalo lincenzi na 5 her pro CD-I.
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod peanut 19. 4. 2006 18:23

Taky na to vyšla ňejaká Zelda(taky nevalné kvality), nebo se pletu.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 4. 2006 23:22

Já jsem hral Maria 64, mariokart a super mario sunshine...samozřejmě 2D klasiky ale to tak moc né :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod peanut 20. 4. 2006 08:43

Já hrál Super Mario Sunshine, Super Mario 64 DS, Super Mario Advance 2, Super Mario Bros., Mario Golf GC, Mario Tennis N64, Super Smash Brothers, Super Smash Brothers Meele.
peanut
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka