Instalatér Mario

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mahorero 18. 11. 2008 09:04

2davee: moc hezké!
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 18. 11. 2008 13:54

Smoke píše:Jo to ti říkají pořád...projdeš pět světů a pokaždé ti to řeknou :D
Těch světů je 8, pokud nepřeskakuješ :-) Jinak davee - moc hezký obrázek :tleskani
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 18. 11. 2008 15:35

A budeme-li úplní puntíčkáři, tak vám to řeknou jenom 7x, jelikož ta poslední je opravdová princezna. :D
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 7. 12. 2008 20:41

...drtim stále "papíráka" a jsem před koncem (cca.3h) a zastavil jsem se u pasáže, úkolu - 100pater zvládnout bez savu v tahu... někde kolem sedmdesátého patra jsem lehce zaváhal, ale klíčové bylo 99.patro

:-( je to naprosto neuvěřitelné, ale po 3h hraní jsem to pohnojil právě v tomhletom patře :-S
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 7. 12. 2008 20:52

Tak to je minimálně na rozšlapání hry :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 7. 12. 2008 20:57

davee píše:Tak to je minimálně na rozšlapání hry :-)


Byl jsem statečnej, zmocnil se mě smích zoufalce a raději jsem to hned vypnul... strašný :!:
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 21. 12. 2008 22:48

Mahorero píše:...drtim stále "papíráka" a jsem před koncem (cca.3h) a zastavil jsem se u pasáže, úkolu - 100pater zvládnout bez savu v tahu... někde kolem sedmdesátého patra jsem lehce zaváhal, ale klíčové bylo 99.patro

:-( je to naprosto neuvěřitelné, ale po 3h hraní jsem to pohnojil právě v tomhletom patře :-S


Tak jsem se o to dnes pokusil znova a tamtadadáááá zadařilo se!

Zapnul jsem to někdy kolem 13h a 100. kolo s malím překvapením (BOSS) jsem dokončoval velkým triumfem (otevřel jsem bednu co vypadla s toho bosse) krátce po 17h za silné morální podpory mé přítelkyně a později i aktivní účastí (losovala mi tu životy tu zase něco na kouzlení)

Mnooo co k tomu dodat, zítra se vrhnu na Shadow Peach (final boss), ve které doufám, zůstal alespoň kousek té Mariem milované Peach
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 28. 12. 2008 10:14

.. nemožné se stalo skutečným a já jsem rozdrtil Paper Maria: The Thousand-Year Door na GC

Zabralo mi to 73:34 času v časovém rozmezí několika měsíců.

Než kratší recenzi bych si všimnul několika detailů na celé hře, které mi utkvěli na mysli. Žánrově bych hru zařadl mezi RPG s jasně strategickými prvky. Průvodci mi takřka celou hrou byli přátelé (Goombella, Koops, Flurrie, Yoshi, Vivien, Bobbery), kde každý z nich měl jiné vlastnosti a různě mi tak pomáhali řešit různé hádanky a puclíky.

Řešení světa mi silně připomíná Mariovi 3D plošinovky - centrální svět se rozbíhá do několika svých ramen, odkud se následně vracíte do centra - náměstí Rogueport

Kdo by býval řekl, že Mariovi sedí i jiné herní žánry než jsou pošinovky. Celkově je hra propracovaná, velice důmyslná s mírně se zvyšující obtížností. Pokud máte několik měsíců na to se u ní kusnout tak si ji nenechte jistě ujít! Myslim, že ještě dlouho mi bude tahla hra doznívat v hlavě a to se mnoha hrám nepodaří!
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nintendoman 30. 12. 2008 21:06

http://uk.youtube.com/watch?v=7tDbJ9rJc ... re=related :shock: ja by som pri tom rozbil ovladac,co ovladac,ale cely byt
I AM MARIO FOOTBALL GOD
Nintendoman
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 9. 7. 2009 08:22

Naskenovanej plakát z časopisu Nintendo Club duben 1997
Obrázek
Obrázek
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 14. 7. 2009 21:56

Nintendoman píše:http://uk.youtube.com/watch?v=7tDbJ9rJcAM&feature=related :shock: ja by som pri tom rozbil ovladac,co ovladac,ale cely byt

Tak to není nic pro mě. Asi bych nic nerozbíjel. Pouze bych to vypl, ale veškeré hry s Mariem by se mi znechutily :D Je to hodně těžké. Takové hraní mě nebaví.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 9. 2010 16:54

Dnes Mario slaví 25. narozeniny, takže vše nej do dalších let :-) http://twitpic.com/2o39t1
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 13. 9. 2010 19:03

Janá věc, Mario má dnes 25. let, což je masaker jak prase, co asi ... hned na začátku bych celkem kategoricky pokáral DOUPE.cz, že se ani slovem nezmínila o této herní ikoně, která překonává hranice hraní jako takového - kdo nezná Maria ? moje máma ví kdo je Mario !

Nejde ani tak o to, pro koho "kope", či že jeho inkarnace ve všech možných herních žánrech tak trochu lezou krkem, ale zde se děje něco, co všechnu tuto omezenost drtí na prach ...

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Mario se poprvé objevil už v roce 1981 ve hře Donkey Kong, sám ale až v roce 1985 na Famikon (NES) v Japanu ve hře Super Mario Bros.



Super Mario Bros tak moc změnil pohled na hru a hraní svou neuveřitelnou hratelností, nařahaným sountrackem, postupně se zvyšující obtížnosí, velkým počtem krátkých levelů, možnosti "vylepšení" vlastností postavy... že do r. 2008 nebyl v počtu prodaných kusů poražen. Celkově se této hry prodalo přes 40milionů! Sesazen byl až hrou Wii Sports (i když zde se jedná o malý podvůdek - byl expedován v bundlu pro EU)

Obrázek
Je možné říct, že vše ostatní, kde se objevil Mario, tak trochu zneužilo jeho jména ... někdy se to podařilo lépe (řada Paper Mario), jindy hůře (napadla mě sérka Mario Party)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 14. 9. 2010 19:54

Nevím jak je to na jiných oficiálních stránkách NINTENDA, ale na DE stránkách je takováto galerie

... pokud vládnete alespoň jedním jazykem (vyjma toho svého), tak se u některého možná i pobavíte :-)) u části ani jazykovou výbavu potřebovat nebudete ...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bodie22 15. 9. 2010 09:43

Gratuluji k 25 výročí. Pro mě je mário kus mého mládí. Hodně lidí vidí v Mariovi pouze směšnou postavičku, která pořád někde hopsá. Já ho vidím jako postavu, která mě doprovázela řadu let, která posunovala hranice hratelnosti, která mi připomíná řadu období, kdy mě ta jaká hra přesně přenese do období, kdy jsem jí hrál a vzpomenu si i na vše okolo. Takové hodně živé vzpomínky. Začal jsem na Snesu se Super Mario World, 64, Sunshine, Galaxy, ale vracel jsem se čas od času zpět a procházel opět ty starší včetně Super Mario Bros., kterého jsem hrál vlastně jako prního, ale to bylo u kamaráda na tý větnamský napodobenině, která tenkrát vypadala naprosto věrohodně. Dnes už mám samozřejmě NES + všechny orig Mario Brosy. Myslím, že důležitý je právě to, že ta postava dokáže přenést zpět v čase a člověk si potom uvědomí, jak to dřív prožíval a jak to bylo všechno jiný. Myslím, že Mario to umí bravurně. Vše nejlepší a šťastný start do dalších 25 let.
Bodie22
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků