Sega Dreamcast

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 11. 9. 2010 11:45

No jako stále mě tahle mašinka láká, škoda, že bych na ní asi v současné chvíli neměl absolutně čas ... :(
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 28. 11. 2010 20:51

dreamcast objednaný už se těšim na vánoce, asi nejlepší hry co sem pařil byly právě na dreamcastu, těšim se hlavně na f355 challange, crazy taxi2 a msr (ten sem už jednou dojel ale rád si ho připomenu) ještě vzít vga box, http://www.youtube.com/watch?v=ZUpeI73aPAs

edit: tak objednáno dreamcast+3ovladače, vmu, 9her, nejlepší volant na dreamcast Thrustmaster Ferrari Steering Wheel a vga box za super cenu i s poštovným 3600Kč už se těšim na pořádnej, asi nejlepší simulátor aut, ne jen na dreamcast, ferrari 355 challange (možná že nový gran tourismo by bylo taky dobrý ale na tohle se těšim víc protože si na nic nehraje a je to to co hledam)

pařit ferrari hru s ferrari volantem paráda :love:
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 18. 9. 2011 12:40

Už dlouhou dobu přemýšlím o koupi Dreamcastu. Nedávno jsem ale viděl video kde bylo Shenmue a to mě pevně přesvědčilo že ho doma prostě musím mít. Proto bych se chtěl zeptat, hlavně asi Segy (myslím tím Sega.Maniac :D ) ale ne jen ho, prostě těch lidí co Dramcast mají/měli. Jakých dejme tomu 10-20 her stojí za pořízení? Shenmue 1/2 to je jasné, jen bych se chtěl zeptat jak si hra stojí v porovnání s Yakuzou? Dále mě zaujalo Jet Grind Radio - jaká je přibližná délka hry? Neprojevuje se u ní stereotyp? Přece jen vypadá to jen na pouhé ježdění/sprejování. Skies of Arcadia je další kousek co mě zajíma, vím že vyšel i na Gamecubu tam je ale hra nesehnatelná, minimálně v ČR ale s DC verzí to asi nebude jinak. Crazy Taxi vypadá zábavně, myslím že vyšlo i na PC nejspíš bych vzal také i druhý díl. Co mě docela ale zajíma je ChuChu Rocket, mají ji snad všichni co vlastní DC, po aukcích jsou jí hromady ale nevím o hře prakticky nic, má cenu ji shánět?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 9. 2011 14:01

Soul Calibur je dobrá hra- Jinak aniž bych tedy fandil warezu, ale vzhledem k tomu, že u nás sehnat nějakou hru na DC je věc skoro nemožná, tak chci podotknout, že pirátit hry a tuto konzoli jde až směšně snadno.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 18. 9. 2011 14:31

Pirátil bych jenom velice nerad, na aukru se toho dá sehnat dost občas se objeví i Shenmue nebo jiná pecka. Jo zapomněl jsem dodat že bych chtěl pouze exkluzivní hry :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 18. 9. 2011 15:16

Co se týče her, tak na Ebay toho je celkem dost za dobré ceny. U samotné konzole bych si dal pozor na funkčnost, některým odcházely laser, ale to je vlastně u všech konzolí s optickými mechanikami...
Co se týče her s exkluzivních bych bral tyto:
Blue stinger
Carrier
Crazy taxi 2
Flogian bros.
Jet set radio
Metropolit street racer
Maken X
Sega rally 2
Shenmue
Sonic adventures
Soul Cailbur
Sword of Berserk
Toy commander

Shenmue 2 není exkluzivní, vyšel i na Xbox, Nomad soul (Omikron) zas na PC, ale i tak bych je na DC bral...
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 18. 9. 2011 15:35

O Shenmue 2 vím ze vyšel i na xbox ale kupovat Xbox kvůli jedné hře asi nemá smysl, protože všechno ostaní je i na pc. Jinak díky moc za senznam určitě to projedu, kdyžtak můžete napsat i někdo další.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 19. 9. 2011 20:08

ber ferrari 355 challange je to pure racing a hezky demonstruje tu sílu dreamcastu, bys pochopil až bys to smažil jakej je dreamcast úlet s volantem ferrari je to fakt paráda sem rád že to vlastnim (docela bych řek že je hodně raritní ten volant ;-), bral bych ještě 18 wheeler
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 20. 9. 2011 10:19

Ten ferrari 355 se objevuje na aukcích často takže bych ho asi vzal, s volantem bude asi ale problém :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod laajosh 20. 9. 2011 13:42

to StefiCZ: taky jsem před časem začal pokukovat po téhle zajímavé mašince a stejně jako ty hlavně kvůli Shnenmue,ale i kvůli Jet Grind Radio,Sonic Adventures.Podařilo se.Sehnal jsem jednu velice pěknou NTSC a jednu PAL,ale ta vypadala jako by ji někdo vytáhl z kanálu.Samozřejmě nejela,ale stačilo jen vyčistit kontakty na napájecí desce(celkem častý zdroj problémů) a jede jak nová.Sice mě zklamalo to aktivní chlazení,protože doteď jsem se setkával jen s nehlučnýma konzolema.Co se týče těch laserů,tak mám pocit,že tam dávali dva druhy mechanik,Yamaha a Samsung(ty jsou prý horší).Já mám u obou Yamahu a obě fungují bez problémů.
Zatím jsem zkoušel Sega rally 2 - výborné,hudba,grafika,ovladatelnost,ale docela těžké
Jet Grind Radio - velké překvapení,krásná stylová grafika,výborný nápad,moc pěkné,jeden z nejlepších soundtracků co jsem slyšel,akorát mám klasický problém s kamerou
Crazy Taxi - nejdřív jsem nevěděl,co na té hře všichni mají,ale získala si mě,je to dobrá arcadová zábava,žádná snaha o realističnost,ale ten soundtrack mohl být o něco lepší
Skies of Arcadia-to jsem jen načal,ale moc pěkné fantasy,na to si musím udělat čas,ale zkoušel jsem jen neorig. verzi a kousalo se mi to v intru,rád bych sehnal originál
Shnemue vypadá hodně propracovaně,ale taky to chce obětovat tomu víc času,určitě stojí kvůli tomu vlastnit DC,nejde to jednoduše popsat.
Jinak abych to shrnul zkoušel jsem ještě Sonic Advantures,Prince of Persia,Ikaruga,Ghost Pilot,Metropolitan Street Racer,Gunbirds 2 a všechny se mi hodně líbily.Nevím jestli jsem nenáročný ale jsem fakt rád,že jsem DC pořídil.Určitě doporučuju.Navíc není problém s regiony.
Ale abych se přiznal na závěr,jediný originál mám Segu Rally 2,jinak zbytek jsou jen vypálené vykramované isa.Takže například v Prince of Persia chybí hudba,videa mezi levely vypadají hodně zkomprimovaně a u většiny her je pouze zvuk mono.Hold originál GD-ROM je k nezaplacení a je dobré,že na ebayi nejsou ani drahé.
laajosh
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 29. 9. 2011 21:36

dal bych si nějakou pěknou adventuru americkýho typu, něco jako uncharted.. nějaký doporučení? BTW hraje někdo mulŤák ve v-rally expert edition 2? nějak se mi trhá a nevim jestli je to normální.. za tu adventuru bych byl rád moc mě toho nenapadá, hlavně ne nic japonskýho
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 30. 9. 2011 17:32

myslim že mam vítěze na víkend blue stinger :-) takový uncharted dreamcastu

edit: tak blue stinger nee
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suldo 1. 10. 2011 14:23

Blue Stingera som skusal viac krat rozohrat, ale vzdy som to znechuteny vypol.
Mam tu Fast Strikera (2010 shmup), ktorý je fajn, no a cochvila vyde Sturmwind, tiez shmup no trailer vyzera super http://www.youtube.com/watch?v=xxWTVuJqS-U
a rozohravam Skies of Arcadia, kedze som dal dc na klasicky tv, uz len najst na to cas
suldo
First Blood

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 15. 5. 2012 17:06

dneska dorazil dres arsenalu z roku 2001 kdy ho sponzorovala sega, takovej nesplněnej sen z dětsví protože sem ten dres chtěl už mala, tak dneska už ho konečně mam, pěkně v mý velikosti, originál z let kdy byla sega sponzor 2000-2002 ne žádná replika, další life goal odškrtnut :D

Obrázek

edit: to tam sázely luxusnim způsobem v 2001-2002 http://www.youtube.com/watch?v=ZnMl4G8gg64
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 15. 5. 2012 18:18

Tý jo, pěkej kousek do sbírky :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků