Sega Dreamcast

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod matopoje 17. 10. 2009 20:24

Nasiel som jednu strranku kde sa daju stiahnut hry na DC. Len neviem ci to tu mozem dat tak prosim napiste ci ano alebo nie. Ak by islo o inu konzolu tak by som nepisal ale na DC sa tazko zhanaju hry, a ked sa neda pozhanat orginal tak stiahnut si to je posledna sanca. a dokonca tam su aj hry v cestine napr. omikron, urban chaos, gta2, incoming, mdk2 a este nejake.

ps: som nevedel ze este tolko ludi hrana dc hry. myslel som ze uz je to davno mrtva konzola a v tychto koncinach ze ani nieje vela ludi co ju ma doma.
Hry na dreamcast po cesky, posli SZ.
matopoje
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 10. 2009 21:19

Když tak to pošli přes Soukromou Zprávu, tím by to myslím bylo v pořádku. Mě ten odkaz klidně pošli.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod matopoje 17. 10. 2009 21:23

N.Marko trochu sa obavam tych pravidiel. predsa len je to warez a na tej stranke su aj ine veci. nechcem to tu nejak rozsirovat ak proti tomu maju administratori nieco. len som sa chcel podelit lebo je to fakt super zahrat si nieco na dc comu aj rozumiem. radsej keby sa vyjadril nejaky moderator alebo administrator ci nebude vadit ak niekomu poslem sukromnou spravou takyto odkaz.
matopoje
First Blood

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 17. 10. 2009 21:38

Ty s tím naděláš. Prostě to napiš a když se to někomu nebude líbit, tak ti to odmažou...
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod matopoje 17. 10. 2009 21:40

ja tu nechcem dostat zakaz ja ti radsej poslem sukromnu spravu ked chces.
matopoje
First Blood

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 17. 10. 2009 22:15

Mně nemusíš, já vím kde hledat. :) Například na http://dcforums.co.uk/ mají sekci věnovanou čistě torrentům s hrami na Dreamcast a Saturn. Určitě jsem to fórum někde v těch předchozích 50 stránkách už zmiňoval.

Ostatně jsou hry jako Propeler Arena nebo Half-Life, ktere stejně jinde než na internetu neseženeš, protože nikdy oficiálně nevyšly.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod matopoje 18. 10. 2009 20:06

saturn je aj tam ale to je jedno. hladat mozes vediet ale hry po cesky na torentoch nenajdes. a po cesky je tam aj spominany half life. a spolahlivost torentov pri starych veciach je na zasmiatie niekedy. nechcem nikomu vnucovat kto chce zahrat nieco a nevie po anglicky toho urcite potesia tie hry.
matopoje
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 10. 2009 20:08

No tak nekecej a hoď to sem... Přinejhorším dostaneš ban...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod matopoje 18. 10. 2009 20:10

no ved ten nechcem. cakal som ze ci mi niekto neda povolenie radsej.
matopoje
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 10. 2009 20:12

Tady se bany dávaj jen nenapravitelným prudičům, za jeden link ti ho nikdo nedá ;-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Logan007 18. 10. 2009 20:19

když si to pošlete v SZ, tak Vám nikdo nic neudělá ...
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 18. 10. 2009 21:15

matopoje píše:a spolahlivost torentov pri starych veciach je na zasmiatie niekedy.

To ovšem záleží z jakých trackerů stahuješ. Na veřejných obvykle najdeš jen to, co někdo zrovna dal do oběhu, protože většina lidí tam jen stahuje a jakmile to dotáhnout, tak zmizí a ostatní to pak nemají od koho dotáhnout. Pokud se ale zaregistruješ na některých ze soukromých trackerů, tak tam už jsou jasně daná pravidla, která zaručují dostupnost torrentů i delší dobu po jejich vydání.

DCforums sice není soukromý tracker, ale díky tomu, že je úzce zaměřený, tak tam nové torrenty přibývají celkem často a o starší se dá zažádat, takže s taháním není problém.

No a pak jsou tady samozřejmě klasické služby typu rapidshare apod. na kterých se dá přes google nebo různé diskuze najít 95% věcí taky.

Každopádně na DC je her, u kterých by čestina měla nějaký smysl jen pár a zrovna Half-Life to není a pokud už je někdo schopný si na internetu dohledat staré hry ke stažení, tak čeština je asi to poslední, co ho při tom zajímá...

Každopádně nechápu, proč s tím tvým zázračným zdrojem pořád chodíš kolem horké kaše.

EDIT:
Stačilo do googlu zadat "dramcast čeština" a hned vypadl výsledek s odkazem ke stažení Half-Life a Blue Shift na Dreamcast s češtinou:
http://209.85.129.132/search?q=cache:nteaxCv4Z9MJ:www.forumplaystation.com/viewtopic.php%3Ff%3D89%26p%3D95136+dreamcast+s+%C4%8De%C5%A1tinou&cd=2&hl=cs&ct=clnk&gl=cz&client=opera

Takže tak...
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod matopoje 18. 10. 2009 21:20

Lebo su tam aj ine veci. to dcforums sa tam daju stiahnut hry aj na ine konzoly? lebo ak ano a je to tu uz niekolkokrat ukazane a nikto nemal proti tomu nic tak mozem dat kludne tu stranku. rovno dam odkaz do sekcie na dc hry. ja by som to tu chcel dat aby aj neregistrovani si mohli pozriet len mi povedz ci na dcforums su aj ine konzoly a ja to tu potom dam kedze uz aj v starych prispevkoch to tu je a nikto nic nemazal ani ban nedaval.

tak si ma predbehol a neje to super ked si mozes zahrat hry vo svojom jazyku?
matopoje
First Blood

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 18. 10. 2009 22:41

Záleží na kvalitě překladu. Na jednu stranu je to fajn, hrát hru v češtině, ale zase na druhou stranu v originále se člověk aspoň trochu podvědomě učí angličtinu a má dobrý pocit, že rozumí cizímu jazyku. :) Dělat češtinu na Half-Life na DC mi přijde celkem zbytečné vzhledem k tomu, že si to může každý zahrát na PC. Když už, tak by to chtělo Shenmue. Mám pocit, že jsem i koukal na image, jestli tam nejsou někde texty k přeložení, ale nic jsem tam nenašel, takže asi je to nějak hardcoded ve hře, nebo jako obrázky. Každopádně jsem nepřišel na to, jak z toho ty texty dostat. Kdyby mi někdo ukázal, jak na to, tak bych se do překladu Shenmue pustil.
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 19. 10. 2009 19:18

Eso Rimmer píše:Stačilo do googlu zadat "dramcast čeština" a hned vypadl výsledek s odkazem ke stažení Half-Life a Blue Shift na Dreamcast s češtinou:
http://209.85.129.132/search?q=cache:nteaxCv4Z9MJ:www.forumplaystation.com/viewtopic.php%3Ff%3D89%26p%3D95136+dreamcast+s+%C4%8De%C5%A1tinou&cd=2&hl=cs&ct=clnk&gl=cz&client=opera
Takže tak...

Nevím no ale odtud mi to nejde stáhnou. Nějaký jiný link by nebyl?
Celkem by mě zajímalo jak to je právně ošetřeno. Je legální stáhnout (resp. poskytnout ke stažení) tuto hru. když nikdy nevyšla?
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka