XBOX - 360: Kdo do něj jdete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod OCELOTR 7. 2. 2006 09:06

Dark_one píše:Dneska jsem si zahral na Xboxu 360.
Bylo to cool.
Chci ho :-)

Kámoš si ho koupil.
Je to cool.
Počkám na PS3.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod ReacT 7. 2. 2006 10:23

Ja s tou EA souhlasim.. Ale mozna je to zamer.. Kdyby udelali nejakou libovku, tak by ji pak tezko prekonat a to by delalo problemy. Priklad Diablo 3.. Druhy dil byl narez a treti bude jeste vetsi, ale prace na nem nebude trvat 1 rok, coz znamena, ze financne na tom Blizzard bude hure nez EA.. Kdyz se pak kouknete na zebricek prodejnosti, tak je politika EA perfektni. Kazdej rok si rikam, ze tahle hra uz bude super a kazdej rok po 10 hodinach hrani jsem presvedcenej o opaku. Nicmene co si myslite o Fight Night 3? Sem pripravenej na nakup, protoze 2 dil byl skvelej, hlavne multak.. A az se to rozjede na Live, tak se pokusim vyhrat svetovej pasek.. :-]
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree

Odeslat příspěvekod ReacT 7. 2. 2006 10:39

Jeste jsem tam zahledl nejakou zminku o Fifa 2006 RTWC.. Tak panove, grafika je celkem v poho, ale ta hratelnost. Nebal bych se o teto hre tvrdit a to mi verte, ze je to jednoznacne nejhorsi fotbal, jakej se kdy na hernim svete obevil. Ted to neberu jako souboj FIFA serie vs PES serie, ale FIFA 2006 RTWC vs predchozi FIFI.. Hodnotil bych ji 50 procenty.. Grafika je fakt skvela 100%, fotbalisti jsou sice trochu bledi, ale i tak jsme se urcite z nicim podobnym jeste nesetkali.. Ale zbytek je 0%.. Fanousci fandi porad to sami, komentator je donekonecna vyplesklej z toho stesti, ze vlastne muzeme koukat na tyhle tymi, pricemz zapomene zarvat gol a po pul minute se mu to v ty hlavicce srovna a hola.. :-] Singl je absolutne demotivujici, multak je na tom trochu lepe, ale po dvou zapasech je to stejne jako v Singlu. Ta hra je proste neco jako BETA verze, ktera by se mela vratit zpet.. A posledni verdikt? Tak jako ve fotbale [smerovano pro EA], nejdrive si zavazte kopacky kluci nez zacnete hrat..
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 7. 2. 2006 11:16

ocelot69 píše:
Kámoš si ho koupil.
Je to cool.
Počkám na PS3.P/quote]

Co ten Condemned?
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod OCELOTR 7. 2. 2006 11:27

Vypadá to pěkně, ale můj vkus je to strašný PSYCHO. SILENT HILL mi přišel jako pohádka pro děti a to v tomhle nefigurujou (skoro)žádný nadpřirozený jevy. Grafika mi přišla jako ze současnejch PC (HDTV nemámě, takže neposoudim). Teda až na doďelávky - to vydíte pěkně zblízka každej detail v ksichtu toho "člověka", aby ste mu posléze rozšmelcovali hlavu palicí, nebo ho "uberanovali" k smrti.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 7. 2. 2006 11:32

Mám rád PSYCHO. Hmm, ale nejspíš si to ještě pár let nezahraju.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod pierek14 7. 2. 2006 17:56

No s tím rozdílem, že ta "nastavovaná kaše" od Ubisoftu je 100 krát hratelnější než leckteré hry od EA.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod Mistic 7. 2. 2006 20:22

Hello.vytvořil jsem internetové stránky ale zatím jenom menu.Kdyby jste se na ně podívali a řekli mi co bych tam měl třeba přidat nebo udělat hodilo by se to.je to o konzolích ale berte v potaz že je mi čerstvě 13 let a jsou to mé 1. stránky jednoduše vytvořené
jinak vás všechny zdravím a prosím rodiče o nějaký ten příspěvek na xbox 360!!! :D :D :D
Mistic
First Blood

Odeslat příspěvekod Mistic 7. 2. 2006 20:24

Já debil zapoměl jsem dát odkaz http://www.charli.borec.cz :oops:
Mistic
First Blood

Odeslat příspěvekod Paar 8. 2. 2006 15:27

takze... ted jsem se dodival na gamepage, kde meli xbox360. nestacil jsem se divit...! videl jsem pgr3, amp a call2 - hrozne (na next-gen). kupovat si TED X360 kvuli temto titulum je opravdu zoufalstvi a zoufale je to i od MS. u konzole, kde je hlavnim lakadlem next-gen grafika, je toto drzost. vypadalo to jako na PS2 (samozrejme tady mluvim o SD rozliseni). fuj (prozatim, dokud nevyjdou killery)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod dr.miša 8. 2. 2006 15:59

,ale ta kočka co tam měl, klidně bych si s ní zamačkal :-) byla milá a vůbec mi nevadilo, že ji to moc nejde. Rád bych ji to ukázal :-)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Dark_one 8. 2. 2006 17:47

->AmPedro: procpak bude Core verze k nicemu?
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Dark_one 8. 2. 2006 19:56

[quote="dr.miša";Rád bych ji to ukázal :-)-/quote]
To se da pochopit 8)

(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Dark_one 8. 2. 2006 20:00

Paar píše:takze... ted jsem se dodival na gamepage, kde meli xbox360. nestacil jsem se divit...! videl jsem pgr3, amp a call2 - hrozne (na next-gen). kupovat si TED X360 kvuli temto titulum je opravdu zoufalstvi a zoufale je to i od MS. u konzole, kde je hlavnim lakadlem next-gen grafika, je toto drzost. vypadalo to jako na PS2 (samozrejme tady mluvim o SD rozliseni). fuj (prozatim, dokud nevyjdou killery)

Hral jsem Dead or Alive 4 na HDTV a na 5+1 zvuku a VUBEC bych se tuhle hru nebal oznacit za killer titul.
To, co bylo v Gamepage byla vazne zoufalost.

Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 2. 2006 20:50

Ano gamepage ukázala snad to nejhorší z Xboxu 360...humus...a na codemned se strašně moc těším...ještě že vyjde na PC :-) ikdyž to zas třeba nerozjedu co :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka