XBOX - 360: Kdo do něj jdete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 13. 1. 2006 11:27

:lol:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Uživatel 13. 1. 2006 13:21

Dark_one píše:Drahy uzivateli Uzivateli, ...
Vsiml, presto jsem z nejakeho duvodu od tehle verze prilis necekal. Kdyz o tom ted nejak vic premyslim, tak vlastne ani nevim proc. Ze by za to ale mohl samotny Crytek, to me ani nenapadlo.
Tak ale snad jeste neni vsem dnum konec a osobne budu jen rad, pokud se ukaze, ze jsem se spletl.
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 1. 2006 20:44

Tak od UBISOFTU vyšlo hodně pecek...viz. prince of persia, Splinter cell, Rayman, beyond good and evil...takže UBISOFT si neberte nikdo do huby nebo vám předvedu takovej fičák že to nepoberete a to forum vám bude malé :-) :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paar 13. 1. 2006 23:08

UBISOFT je pekelna firma, ma oblibena...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod pierek14 14. 1. 2006 00:02

Jo Ubisoft má mtaky rád. Jedniou firmu, kterou nemám moc v bolibě je Electronic Arts, protože každej rok vydávají totéž a pokaždé to na Gamecube vypadá tak hnusně... měli by si dát více záležet a vyvíjet hru třeba o malinko dýl a pro každou platformu zvlášť - pak by to za ty peníze stálo. Nejradši mám hry od Nintenda, Ubisoftu, Rare, Maxisu (jenom PC verze ;) ) a Namca.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod Paar 14. 1. 2006 01:35

EA nenavidim, jejich nalepka je zarukou komerce...

ale takovy Nightfire na GC me bavil....
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Smoke 14. 1. 2006 11:02

Kdysi dávno jsemměl na gc Harryho Pottera a tajemnou komnatu a bylo to docela dobré....
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Paar 14. 1. 2006 11:17

jo to mam. je to dobre, ale za ty dva roky, co to mam jsem to dohral jen jednou :) .
ale eurocom je celkem dobra firma, nightfire, hp jsou velmi nadprumerne hry gamesy, stejne tak se tesim na jejich Sphinx.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Uživatel 14. 1. 2006 12:32

To je vsechno moc pekne, co tu pisete, ale pokud jde o 360ku, tak maji v Ubisoftu ocividne stale jeste urcite rezervy.
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 14. 1. 2006 16:31

co neni muze byt
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod pierek14 14. 1. 2006 16:35

Kdo si počká ten se dočká. Pro vývojáře bude plývtvání penězi, kdyby vyvinul znovu hru, která už je v obchodě. Ne nadarmo se říká, že koupit určitou konzoli má smysl až po roce jeho existence, aby se vidělo co pro něj výjde. U Nintneda se samozřejmě čekat nemusí ;) :D
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod Paar 14. 1. 2006 17:34

no neasi
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Dark_one 7. 2. 2006 00:36

Dneska jsem si zahral na Xboxu 360.
Bylo to cool.
Chci ho :-)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod pierek14 7. 2. 2006 09:12

Já jsem si taky na něm zahrál - je to bomba, ale kdybych si měl koupit Xbox 360, tak bych si musel koupit i pořádnou bednu či projektor či monitor :D
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod OCELOTR 7. 2. 2006 10:05

Peter S. Kenedy píše:Tak od UBISOFTU vyšlo hodně pecek...viz. prince of persia, Splinter cell, Rayman, beyond good and evil...takže UBISOFT si neberte nikdo do huby nebo vám předvedu takovej fičák že to nepoberete a to forum vám bude malé :-) :-)-/quote]

No, z UBISOFTu roste pomalu a jistě EA2. Na PS2 mám 3000 jinejch alternativ než nastavovanou kaši od UBISOFTU. Obrázek
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka