Ordinace Dr. Míši

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod boonno 14. 3. 2013 23:23

Někdy v období kolem revoluce mi rodiče kupovali časopis o hrách Fifo (jestli si dobře pamatuju). Už nevím jestli tam byly i hry na konzole nebo jen pro počítače. Rozhodně tam byly recenze a návody na hry pro zx spectrum (měl sem didaktik M).

Bych si naliskal, že sem to povyházel. Ostatně mrzí mě i těch několik ročníků levelu co skončilo v sběrně :-(
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 15. 3. 2013 09:44

Tak to já radši neřeším :D vyhodil jsem do sběru několik ročníků Score, Levelu, kompletní doupě, několik OPS2 magazínů, pár X360 magazínů a velkou většinu OPS1 magazínů...
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 3. 2013 09:49

To já bych tak drahé časopisy nevyhazoval. Člověk do toho vloží obrovské peníze, takže když už, tak prodat. Navíc je to pak pěkná nostalgie si k tomu sednout a po těch x letech si je prohlížet. Mám doma hodně OPSM, doupě, NextLevel, Level, Score, doupě a nemám v plánu je někdy vyhazovat ;)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 3. 2013 10:02

Taky už jsem se časopisů zbavil... Zabírá to spousta místa a dneska už jsou celkem na nic. Pochopitelně mluvím o běžných Levelech, Score a podobných, ne o těch speciálních a vzácných, co tu dává Dr. Míša.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maykeesek 15. 3. 2013 15:16

Jinak když jsme u těch magazínů, tak já mám doma tenhle magazín:
Obrázek

Je to celkově 4. díl Nintento Power vůbec. Je v něm podrobný návod k Zeldě a taky plakát. Na ebayi vyjde tak 20-30 dolarů.

Plus k Zeldě ještě mám Tips & Tactics, které se taky nesežene vůbec jednoduše.

Obrázek
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 15. 3. 2013 17:47

No tak teď bych se samzřejmně bil do hlavy... Stejně jako když jsem vyhodil novou pokemon limitovku GBC i s Pokemon Gold... No jo no, mladej a blbej :D Trochu mně mrzí, že se k nám nikdy Nintendo Power nedostal, jak o tom občas Nerd mluví, tak bych si to strašně rád pročetl :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maykeesek 16. 3. 2013 00:49

Moc se v Nintendo Poweru nedočteš :) Pokud k tomu nemáš nostalgický vztah jak AVGN, tak to asi nebude ono.

Ikdyž v tom mém kousku je reklama na NES Handsfree controller. Zajímavý kousek :D
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 23. 3. 2013 10:24

2Maykeesek: parádní časák, těžký RETRO_o to můžu a ta Zelda taky ostrost.

Jak jsi se ptal na nějaké ty časáky z přelomu v ČSR, hm to fakt nemám a docela by mě zajímalo, jestli vůbec nějací nadšenci něco takového tehdy tiskli.

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Moc povedený katalog, který má atypické rozměry. Na obalu je takovým lesklým potiskem vnitřek N64, na obrázku to není tak dobře poznat.

1.1.jpg

1.2.jpg

1.3.1.jpg


Ovladač pro N64 je jedinečný pro vaše hry, plynulé ovládání v 360°, zaměřeno na pohyb... skákání, házení, plavání, běh, jízdu, létání... co jen budete chtít. Úplná kontrola nad kamerou. Možnosti jsou neomezené. Používej ho. Revoluční* kontroler padne skvěle do rukou, trojí možnost úchytu, 10 tlačítek, digitální kříž, 3D analog a místo pro unikátní Rumble pack a paměťovou kartu.

*používají výraz průkopnický
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 27. 3. 2013 10:56

1.4.1.jpg

"Nintendo s sebou přináší integrovanou možnost hrát ve čtyřech na jedné obrazovce (split screen) a také máš možnost připojit 4 ovladače, pak už nebudeš ničím omezován. Čtyři kokurenti, to je hard. Boj o přední místa začíná, přehraj svého soupeře, dávej lepší časy, všichni se při tomto boji zapotí. Opravdovou zábavu si užiješ jen se svými přáteli.
4 hráči najednou a to vše ve 3. rozměru v připravovaných hrách F Zero X, ISS 98, Turok 2, Wipeout 64, Extreme G2, Kobe Bryant in NBA Courtside, WWF War Zone, Lylatwars nebo Superman a mnoho dalších...
Rukavice je hozena, teď už je to na tobě."

1.5.1.jpg

Snad nejlepší formule, které jsem kdy hrál, šokovalo mě tehdy, jakou mají grafiku a dodnes si pamatuji na ten efekt vody za zadními koly. K druhému dílu jsem se nikdy nedostal.

1.6.1.jpg


"Mezigalaktické závody, které nejsou pro každého. 30 mimozemských závodníků se řítí vysokou rychlostí za hranicí zvuku na své anti-gravitační lodi.
Perfektně navržené trati plné ostrých zatáček a rychlých rovinek v rychlostech nad 1000km jen pro tebe.

Staň se nejlepším pilotem."
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 28. 3. 2013 20:10

1.7.1.jpg

1.8.1.jpg

Cruis´n World je pro mě nezapomenutelná hra. Poprvé jsem ji viděl a nehrál na automatu, na takové té kostře auta i se sedačkou a volantem, když jsem po nějakém čase zjistil, že je i na N64, srdce mi zaplesalo. Arkáda jak prase, pamatuji si, jak se s autem dělali salta, to jsem snad v žádných jiných autech neviděl.

1.9.1.jpg
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 6. 4. 2013 03:23

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 7. 4. 2013 18:37

ObrázekObrázekObrázek
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kirby64 11. 5. 2013 08:47

po dlhšej prestávke nové video tentoraz ešte s lepším audiom

xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 19. 6. 2013 22:27

Moc pekne, SNES byl kruty system na svou dobu.

Ty planky s N64 mi uplne navodily tu Hi-tech/future atmosferu pred vydanim konzole, precijen od 16-Bit SNESka to byl velky skok. Patricne Hype zde bylo namiste :-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 21. 6. 2013 19:14

...vydají hru, která mě natolik ovlivnila, že ji řadim nade všechny hry co jsem jich hrál.

Killer Instict - možná vůbec první limitka v dnešním slova smyslu. Kazeta je černá a jako bonus byl přidán soundtrack ke hře, který ale není jen hudba ze hry, ale hudba na téma jednotlivých kol.

Na té hře/bojovce mám několik osobních rekordů.

*hrál jsem ji v tahu 27h

*jediná hra, kde mi krváceli prasklé puchýře a přesto jsem hrál dál.)

*několik vítězných zápasů se zavázanýma očima (hrál jsem jen podle zvuků, respektive mojí šňůru komb odstartoval zvuk slova "ready" a pak už jsem jen slyšel zvuky svých komb.)

*několik vyhraných zápasů, kde jsem seděl zády k telce a hrál jsem přes zrcadlo.)

*jezdil jsem do Laser Game do Práglu na arkádu, kterou tehdy vydalo společně Nintedno a Rare, bednu se zvukem tomu dali Midway

*jako prvního jsem se naučil nejtěžšího Jaga

*absolutní favorit Fulgore, tuto postavu znám kompletně celou!

*nejméně oblíbený je Riptor a nejlehčí T. J. Combo spolu se Sabrewulfem

Na rozdíl od jiných bojovek byl tady co fighter to originál. Nejen co se týká vzhledu, rasy, ale i samotné skladby útoků. Soundtrack naprosto unikátní, temnej a dravej. Barvy potemnělé, grafika nevídaná.

Událost naprosto neuvěřitelná. Na pokračování maká studio Double Helix Games, které nevydalo nikdy nic zásadního, snad by stálo za zmínku Silent Hill: Homecoming na kterém ale makali společně s Konami
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků