Ordinace Dr. Míši

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Nintendoman 1. 2. 2009 13:48

Wii je na prvej fotke medzi NESom a Xboxom
I AM MARIO FOOTBALL GOD
Nintendoman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 1. 2. 2009 17:41

kirby64 píše:rpg na snes a ps1 boli naj až na dragon quest ten sa mi nepačila ani jedna časť a ani neviem prečo a potom som začal na ps1 hrávať hlavne srpg napr. front mission 3 bol skvelý a ešte séria vandal hearts atd
Jo, Front Mission 3 mám taky a je skvělý ^^ A jinak souhlasím...PSX (možná ještě PS2) a SNES rulezzz RPG žánru :twisted:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 2. 2009 19:19

2Nintendoman: Dobrý to je! Skvělí, že fotíš!

EDIT: nejsou dobře čitelné názvy her, což je škoda
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod eLektek 1. 2. 2009 19:50

DONKEY KONG COUNTRY/1994/: zahráno 2x (poprvé na GBA, po druhé na SNESU-viz foto)...krásně vyvážená hra se vším všudy. Bomba ;-]
Obrázek

Donkey Kong Country 2: Diddy's Kong Quest/1995/: Totální masakr! Hru mám dohranou se vším všudy, během hraní mě provázely noční můry ve snech, kdy opičáci skákali sem tam, sbírali, co se dalo, ničili nepřitele...zahráno na 2 etapy, protože bylo třeba odpočinku :eh
Hra se skládá ze 2 linií, celkový počet DK mincí je 40...ten, kdo u toho nepotil krev, tak to asi nepochopí...druhý díl je opravdu bez přeháněk MAZEC. Dovoluji si sem dát velké foto, protože to za to stojí...
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Co říci na konec...kdo by náhodou chtěl dvojku zahrát na 101%, musí mít pevnou vůli, nervy z ocele, odhodlání a ROZHODNĚ nesmí mít sebevražené sklony...jinak nemá šanci :D
Samochvála *****í, ale musím napsat, že za tyhle 2 výkony jsem na sebe patřičně hrdá! 8-)
"Kdo hledá, ten najde." :P
eLektek
Barbie 2009

Odeslat příspěvekod Torham 1. 2. 2009 19:55

eLektek: No teda, tomuhle číkám masakr :shock: :mrgreen: Hlavně ten první díl je TĚŽKEJ jak sfina...uznání, tohle se jen tak nevidí! :tleskani :tleskani :tleskani
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Nintendoman 1. 2. 2009 21:17

dr. miša-myslis tu prvu fotku kde su vsetky hry?gamecubovky vidno celkom dobre,ok dam sem zvysok:
Obrázek
tato fotka sa mi velmi paci,od NESu az po Wii:
Obrázek
trochu retra:
Obrázek
wiickovky-
Obrázek
PS2 hry,zatial dost bieda,ale PS2 mam len od decembra-
Obrázek
lepsia fotka vsetkych mojich konzol-
Obrázek
I AM MARIO FOOTBALL GOD
Nintendoman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Hurricane 1. 2. 2009 22:47

Ahoj Nintendoman, (tu Eazy [sector] ;-] ). Pekna zbierka.
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod kirby64 2. 2. 2009 16:50

Torham píše:eLektek: No teda, tomuhle číkám masakr :shock: :mrgreen: Hlavně ten první díl je TĚŽKEJ jak sfina...uznání, tohle se jen tak nevidí! :tleskani :tleskani :tleskani

Pripájam sa aj ja ku gratulácii :tleskani :oboze :tleskani a obdivujem tvoj výkon a to najmä aj preto lebo sám som sa o to pokúšal jednotku som zvládol ale dvojka donkey country ma psychicky zničil a poznačil do konca života 8-P
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage

Odeslat příspěvekod Tuuurek 2. 2. 2009 23:11

Já ho dohrál na GB na 100% (tam se to jmenovalo Donkey Kong Land 2), ale jak ksem tak koukal na videa, tak Country 2 je trošku jinej.... :hm
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating

Odeslat příspěvekod kirby64 2. 2. 2009 23:36

land 2 je donkey kong country 1, land 3 je donkey kong country 2 atd
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage

Odeslat příspěvekod Tuuurek 2. 2. 2009 23:52

Ee...Land 2 (na GB), je na 100% Country 2 - Diddy´s Kong quest...Jezdí se tam na horský dráze, kola ve včelím úlu atd. a za určitej počet bonus mincí tě Klubba pustí přes most na ostrov, kde už se potom sbírají v bonusech DK mince... :oops:
Tuuurek
Dominating

Odeslat příspěvekod eLektek 3. 2. 2009 11:18

Druhý díl jsem na GB nehrála, úplně stejný by to ale nemělo být(odhaduji proto, že jednička na GB byla vylepšená, nabízela víc věcí, bylo o dost lehčí ji zahrát díky sejfování kdykoli,...). Dvojka na GB z roku 1996 by měla být remake dvojky ze SNESu.Vylepšení v podobě map, změněný názvy lokací, trošku jinej příběh...co se týče obtížnosti, nemůžu soudit...ale budu se těšit na tvůj komentář, protože to budeš moci porovnat ;-)
"Kdo hledá, ten najde." :P
eLektek
Barbie 2009

Odeslat příspěvekod dr.miša 3. 2. 2009 11:52

2eLektek: naprostý masíčko, skvěle nafocené, nehledě na ty výsledky!!! ty jsou Obrázek

Taky mi přijde celkem zajímavej ten čas u Donkey Kong Country 2: Diddy's Kong Quest, za takovouhle dobu jsem zhruba zmákl Metroida na Wii. Otázka tedy zní: jak moc se tyhle hry od sebe liší a čím (pominu-li zjevné věci: žánr, rok vydání, grafiku apd.)

Hra si se součastnými hrami co se týče kvality nic nezadá, možná naopak se zdá být obtížnější, protože celá hra se rozkládá na uzemí jedné lokace Norionu a to je sakra málo, na to aby u toho hráč vydržel sedět po stejnej čas jako u celého Metroida
Chci tím vlastně říc, že tyhle old-skůůůůlovky jsou ve srovnání s dnešním hraním podstatně obtížnější, proto, že je potřeba drtit jednotlivá kola do "zblbnutí" až se pak po 100. pokusu úúúplou náhodou ten skok povede.

Tenhle model hraní je tak trochu zapomenut a hry se drtí zcela jiným způsobem. Není to bulení na součastnou podobou hraní - jsem hráč celím srdcem a tedy jsem ochotnej a schopnej "jít s dobou", ale duše se mi z hraní tak nějak vytrácí.

Mnoo to jsem si trochu ujel :nenapadne
Naposledy upravil dr.miša dne 3. 2. 2009 12:10, celkově upraveno 2
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod dr.miša 3. 2. 2009 12:08

Tuuurek píše:Ee...Land 2 (na GB), je na 100% Country 2 - Diddy´s Kong quest...Jezdí se tam na horský dráze, kola ve včelím úlu atd. a za určitej počet bonus mincí tě Klubba pustí přes most na ostrov, kde už se potom sbírají v bonusech DK mince...

Jasná věc, je to jak píšeš.

eLektek píše:Druhý díl jsem na GB nehrála, úplně stejný by to ale nemělo být(odhaduji proto, že jednička na GB byla vylepšená, nabízela víc věcí, bylo o dost lehčí ji zahrát díky sejfování kdykoli,...). Dvojka na GB z roku 1996 by měla být remake dvojky ze SNESu.Vylepšení v podobě map, změněný názvy lokací, trošku jinej příběh...co se týče obtížnosti, nemůžu soudit...ale budu se těšit na tvůj komentář, protože to budeš moci porovnat ;-)

Když se omezíme jen na Donkey kong Land (Country) tak se celá věc má takhle.

SNES
Donkey Kong Country (1995)
Donkey Kong Country 2: Diddy's Kong Quest (1996)
Donkey Kong Country 3: Dixie Kong's Double Trouble (1997)

Game Boy Advance
Donkey Kong Country (2003)
Donkey Kong Country 2 (2004)
Dokey Kong Country 3 (2005)

Game Boy Color
Donkey Kong Country (2000)

Game Boy
Donkey Kong Land (1995)
Donkey Kong Land 2 (1996)
Donkey Kong Land 3 (1997)

V zásadě se jedná stále o ty samé hry, jen o různé porty, ale jak jsem měl možnost vidět, tak jednotlivé porty se od sebe různě liší - bonusy, někdy lokacemi, obtížností!!!!!
Naposledy upravil dr.miša dne 3. 2. 2009 12:16, celkově upraveno 1
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Tuuurek 3. 2. 2009 12:15

Kromě Donkey Kong Landu 1 na GBC...Začíná se tam taky v džungli, jako v Country, ale potom je celá hra úplně jiná... :!: Tenhle mi z nich přijde tak nejhorší...Celá hra je taková jakási "těžkopádná" a "nemotorná", nehledě na to, že DK zabírá docela velkou část displaye, takže moc dopředu člověk nevidí...Ale vezmeme-li v potaz, že to je 1. snaha Rare udělat něco na malý GB...Navíc i tak se to hrálo skvěle a užíval sem si to... ^^
Tuuurek
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka