Zelda

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 22. 10. 2011 12:58

Proč, odešla ti mechanika?
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 10. 2011 12:59

Tak tak. Uz jsem to tu nekolikrat psal. :(
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Smoke 22. 10. 2011 15:02

Tak jak se mi napoprvé Skyward sword nelíbil, tak jsem se do něj teď zamiloval. :D Čím víc vidím videí, tím víc si to chci zahrát. Sakra Zelda... No nic, jdu konečně projet tu Ocarinu.
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 22. 10. 2011 17:13

Projíždím teď Twilight a krátím si to čekání..Ale těším se moc.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod .soul 22. 10. 2011 17:39

Harry Potter is all about confronting fears, finding inner strenght, and doing what is right in the face of adversity.
Twilight is all about how important it is to have a boyfriend.
Stephen King
:-))
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 28. 10. 2011 21:05

Tady je rozhovor s Anoumou a dalšími.. http://ninty.cz/wii/iwata-asks-legend-o ... ard-sword/

Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 29. 10. 2011 22:10

A tady krásný trailer..No ať už to frčí u mě doma.. http://www.gametrailers.com/video/exclu ... ler/723206

Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Tuuurek 30. 10. 2011 12:14

:love:
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating

Odeslat příspěvekod StefiCZ 13. 11. 2011 18:31

Trošku jsem zkoušel SS ( bohužel originál ještě nemám :-[ ) Chtěl bych sehnat tu limited edici, nejspíš než se mi dostane pod ruky tak na chvíli hraní utnu i když je vážně skvělá a pokusím se dohrát Wind Wakera, jak je dlouhý? Jinak co míša? Ještě nemá Zeldu, nebo už sedí těžce dehydrovaný, s kručícím břichem a potřebou na záchod u TV? :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod muftu 13. 11. 2011 21:47

Stefi: najblizsi mesiac ho asi neuvidis :D
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 11. 2011 23:04

Tak jsem taky neodolal a okostoval jsem to. (stejne bych to musel stahnout, tak proc ne driv nez pozdeji).
Akorat jsem dostal trademarkovy hadry a mam nahranou asi hodinu (uff). Zacinat to ale nebudu - jeste mam dva resty v podobe Uncharted 3 a trochu si uzit Skyrimu.

No, a prijde mi, ze se Miyamoto nejak zahledel do Kingdom Hearts a Assassins Creed. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 11. 2011 10:52

Gamespot udělil zeldě skyward 7,5/10...prý obsahuje málo novinek. Ten autor tu hru snad ani nehrál když dokáže napsat něco takového.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod StefiCZ 16. 11. 2011 18:02

Taky moc nechápu tyhle ty hodnocení, stejně jak LEVEL udělil Ocarině 3D 7/10 :D Jasně tam se to možná dalo obhájit tím že je to ,, pouhý ,, remake. U SS to ale vážně nechápu...
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod muftu 16. 11. 2011 20:32

osobne mam rad negativne recenzie, pretoze mi vedia lepsie podat obraz o hre ktoru sa chystam kupit - viem ake neduhy ma mozu postretnut - napriek tomu, pokial kazda jedna recenzia spomina kvalitny pribeh, kvalitne ovladanie a kopu noviniek tak je pre mna absolutne nepochopitelne ako jeden web moze prist s tym, ze seria zaspala dobu, a ze samotne ovladanie je hodne nepresne? ako to, ze nikto iny nespomenul nieco tak dolezite ako nefungujuce ovladanie - tato recenzia mi pride ako dost umelo spravena tak, aby sa nasli minusy tam, kde niesu
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree

Odeslat příspěvekod asgarat 17. 11. 2011 00:26

Každá hra má nějakou negativní recenzi, třeba má Uncharted 3 jen 50%...

Proto je nejlepší se kouknout na metacritic. Jinak si myslím, že recenzentovi gAMEspotu prostě nesedlo ovládání. Já mám Zeldu doma, a problém s ovládáním nemám..
asgarat
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka