PRODÁM, KOUPÍM, VYMĚNÍM

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 9. 10. 2013 08:23

Mám možnost zase mít nějaké PSN kupony za lepší cenu. Kdyby někdo měl zájem, napište SZ.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Maykeesek 12. 10. 2013 17:36

Kdyby se někdo sháněl po NESce, tak dejte vědět. Po kontrole skříní jsem zjistil, že jich mám přecejenom moc.
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Koby 25. 10. 2013 08:13

Shánim se po něčem na wii u, třeba sonic racing nebo AC 3. Díks
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 26. 10. 2013 19:09

Měl bych na výměnu Need for Speed Hot Pursuit 2 / F-Zero GX / Metroid Prime 2 Echoes - nechci to prodávat. nejlépe hru za hru
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Karelpipa 26. 10. 2013 23:27

Čau, prodám steelbook pro FIFA 14, ještě zabalený ve folii. + Je tam magnetka L. Messiho.
pište do zpráv.
Nebo lépe do mailu (je v podpisu) :)
Sháním Oficiální Český PlayStation Magazín.
Čísla 18, 33, 38, 38, 41 - 43, 48 - 52, 54 - 56, 58, 59
Level_první 3 ročníky
Score_první 3 ročníky
Gamestar (rok 1999; 2001/1; 2004/9 až 12; 2005/11
Pokud máte, ozvěte se prosím - karelpipin@seznam.cz díky :-)
Karelpipa
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davpro 30. 10. 2013 07:58

Prodám PSP E3004 - Kdyby měl někdo zájem Stav 1A+ :-D

http://aukro.cz/sony-psp-e3004-super-st ... 49152.html
Seat Leon ST 1.5 TSI 96kw FR (2019)
Fiat 500 1.2 51kW (2008)
davpro
First Blood

Odeslat příspěvekod dr.miša 30. 10. 2013 19:22

dr.miša píše:Měl bych na výměnu Need for Speed Hot Pursuit 2 / F-Zero GX / Metroid Prime 2 Echoes - nechci to prodávat. nejlépe hru za hru

Ještě tu mám na výměnu Ikarugu a Need for Speed Carbon, všechno na Game Cube, ale nejspíš z toho udělám balíček a celé bych to střelil a nebo vyměnil za něco adekvátního.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Pilf4r 31. 10. 2013 00:02

mám na prodej úplně nový, nerozbalený Midnight Club: LA na PS3, klidně i za něco vyměním (PS3, NDS)
Pilf4r
Rampage

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 18. 11. 2013 21:46

Kdyby mel nekdo z mostu ci kolem zajem dam Wii U s Mariem a Ac3 za Vitu pokud mozno aspon s 8GB karta a hrama (se nejak vyrovname).

Wii U je bile to zakladni, ale je tam pridana 16gb usb flashka takze je tam porad kolem 15gb volno (mam tam dost dem).

skajp: rodiercz
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod xmenx201 19. 11. 2013 10:19

Ahoj prodám XBOX 360 STANDARD SYSTEM 4GB nový,nerozbalený,záruka 2 roky, cena 4000Kč.Nejlépe osobní předání v praze.Pište nejlépe na email - marian.maník@seznam.cz,nebo do zpráv tady...ke konzoli přidám zdarma HDMI kabel......
xmenx201
First Blood

Odeslat příspěvekod Honzayk 23. 11. 2013 17:15

Zdravím,
rozlíždím nový web o next-gen konzoli playstation 4 a hledám k výměně odkazů nějaké weby. Pokud někdo z vás také vlastní obdobné weby, prosím, kontaktujte mě na info(at)ps4blog.cz a můžeme se domluvit. Web najdete zde: http://www.ps4blog.cz
Honzayk
First Blood

Odeslat příspěvekod StefiCZ 27. 11. 2013 13:02

Zdravím, mám tu pár věcí navíc, kdyby měl někdo zájem prodám nebo třeba vyměním za něco co přebývá vám a já nemám, platforma moc nerozhoduje, válí se mi tu skoro všechno.

konzole:

Sega Mega Drive - samotná konzole, kupovaná jako funkční, nemám jak odzkoušet, vypadá v pořádku

Sega Dreamcast - konzole, kabel do tv, zdroj, ovladač, hra Crazy Taxi, špatný kabel do tv, je třeba popravit, nebo koupit za stovku novej

hry:

Sega MS:

Choplifter - kompletní i s krabičkou

PS2:

Shadow of the Colossus - původní papírová edice, ze zadu natrhlá, obecně bídnej stav ale plně funkční

Final Fantasy X - limitovaná edice s bonus diskem a art kartou, NJ titulky, eng dabing

GC:

The Legend of Zelda Wind Waker Limited Edition - WW má lehce naprasklej střed ale je plně funkční, dohrál jsem ho bez sebemenšího problému, obsahuje v rámci limitky i Ocarina of Time

N64:

Super Mario 64

Mischief Makers

Diddy Kong Racing

Pokemon Stadium

příslušo:

Wiimote + bezdrátovej nunchuck od Speed Linku, super stav

Obrázek
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 3. 12. 2013 12:10

Nemá někdo zájem o červenou Mario limitku Wiička, ještě v záruce, komplet balení i se hrou, pár VC hrama, se soft. modem, druhou sadou červených ovladačů a hrama Metroid Prime 3 + GC hrama Metroid Prime, TLOZ Wind Waker Limited Edition ( + Ocarina of time ) ?

Jinak Dreamcast je už prodanej.

Obrázek
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod laajosh 11. 12. 2013 08:54

ja mam zajem o tu ZELDU.akorat je problém v tom,ze me uz tyden StefiCZ zcela ignoruje.no snad se dočkám.
laajosh
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 13. 12. 2013 00:04

Obrázek

vyměním Killzone 3 - 3D/move supp. hru za Alice: Madness Returns nebo jak se to.. :D
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka