GameCube

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tical 7. 7. 2006 15:28

no kdo vi myslim si ze uz vsichni fanousci zeldy gc davno maji uz jen kvuli windwakera takze moc bych s tim nepocital
Tical
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 7. 7. 2006 15:30

no ale někteří Wind Wakera nebrali jako plnohodnotnou Zeldu, i když byla více jak plnohodnotná..Přesto si myslím že právě PS2 hráčí kteří tkví na tom aby byla hra in, cool, stylová a nevím co všechno by nekoupili Wind Waker.
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Uživatel 7. 7. 2006 15:31

Lloyd.Irving: 35 000 v kvetnu, pokud jsou to spravna cisla, jen me to prekvapilo, navic hry na GC se v USA (podle stejneho zdroje) prodavaji take docela dobre.
Nejak to proste nechapu...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 7. 7. 2006 15:32

Nemáš nějaký žebříček nebo něco?

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Tical 7. 7. 2006 15:33

zalezi na cloveku windwaker vypada hodne dobre ale stejne si myslim ze nova zelda rozhodne nezvedne prodeje gc ten kdo ho chtel uz ho ma zbytek uz na to kasle a zelda fanousci rovna se fanousci nintenda takze si myslim ze ti co si novou zeldu koupi uz stejne gc maj...
Tical
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Uživatel 7. 7. 2006 15:34

Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 7. 7. 2006 15:34

To je jedno, hlavně že mám GC já...No a vlastěn jsem zapoměl, že nová Zelda vyjde i na Wii, takže šance že se zvednou prodeje jsou nulové..

Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Tical 7. 7. 2006 15:35

trefa...
Tical
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 7. 2006 18:32

Na Viewtiful se těš ale zase nějaká mega pecka to není...a to máš objednanou dvojku co?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hrtak 7. 7. 2006 23:28

musim se pochlubit, dneska mki prisel MGS: Twin snakes ;)
Zamysli se nad tím, budeš chtít, aby Howard volil mezi sexem a Halo.
NE! Budu chtít, aby volil mezi sexem a Halo 3.
Leonard vs Sheldon. Big Bang Theory.
hrtak
Rampage

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 7. 7. 2006 23:31

Peter S. Kenedy- Jo je to dvojka a je to jedna z posledních her co kupuju an GameCube, už si brousím zuby na Wii a tam si kdyžtak dokoupím časem nějaké ty GC Killery..

Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Skinny 7. 7. 2006 23:33

jednou si myslim říkal že budeš kupovat Wii až dlouho po vánocích taky kdy teda už sem rozhodl nebo váháš?
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 7. 7. 2006 23:36

Rzhod, chtěl jsem kupovat PSP ale je tu toho tolik...První Wii pak PS2....A tím můj herní život končí, do doby než vyjde další Nintendo generace, nebo jestli se vzpamatuje Sega. To by bylo fajn.

Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Arašíd 8. 7. 2006 02:38

Sega a vzpamatovat se? Hezká představa, bohužel hodně málo pravděpodobná...
Lloyd.Irving píše:no ale někteří Wind Wakera nebrali jako plnohodnotnou Zeldu, i když byla více jak plnohodnotná..Přesto si myslím že právě PS2 hráčí kteří tkví na tom aby byla hra in, cool, stylová a nevím co všechno by nekoupili Wind Waker.e/quote]

Zamysli se než něco nadatluješ, nemůžeš všechny ps2 hráče strkat do jedné škatulky :roll:
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 7. 2006 14:49

hrtak píše:musim se pochlubit, dneska mki prisel MGS: Twin snakes ;)

Jo ten co mi pak prodáš že? :wink: doufám že si na mě vzpomeneš jak ho budeš chtít prodávat...hlásil jsem se první :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka