GameCube

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod pierek14 10. 10. 2005 11:55

Podle mě, by se dal spíše jako doplněk označit PS2. Až na GTA, Gran Turismo, Eye Toy a Tekken a možnost přehrávat DVD je PS2 na prd. Řekl byh, že tímto zase vyvolávám hlasitou hádku ;). Kdo z vás jede na invex? Já pojedu asi ve středu.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod Paar 10. 10. 2005 12:04

ja na invex nejedu, posledne jsem se tam malem ukousal nudou
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Dark_one 10. 10. 2005 12:11

pierek14 píše:Podle mě, by se dal spíše jako doplněk označit PS2. Až na GTA, Gran Turismo, Eye Toy a Tekken a možnost přehrávat DVD je PS2 na prd. Řekl byh, že tímto zase vyvolávám hlasitou hádku ;). Kdo z vás jede na invex? Já pojedu asi ve středu.d/quote]

:shock:
PS2 jako doplnek ke GC?!
Prehravani DVD je na prd?
Asi kazdy zijeme na jine planete, kamo.
Jen tak mimochodem, PS2 ochipovana tim spravnym chipem (pripadne i bez chipu jen se spravnym softwarem) umi preharvat i AVI v DivX a MP3. Ale jelikoz to GC neumi, tak je to asi taky na prd, ze? 8)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Dark_one 10. 10. 2005 12:12

Jasne, ze na Invex jedu a budu tam od 24. do 27., oh yeah.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 10. 10. 2005 12:41

Ja bych si GC mozna koupil jen kvuli RE4, ale nevim co by pritelkyne delala kdybych ji zasedl v obyvaku TV a odstrihl ji od reality-show :mrgreen: . Nevite nahodou jestli se RE4 nechysta i pro PC ?? (2,3) jsem na nem hral. A lze CG nebo PS2 pripojit ke klasickemu LCD pres DVI nebo VGA kabel ??
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Dark_one 10. 10. 2005 12:48

->DAVE: Petra Zverinu stejne vyhodili, takze ted uz vazne nema smysel reality show sledovat :-)
PS2 se da pres specialni konektor k monitoru priopjit. GC myslim taky.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 10. 10. 2005 12:49

No vysvetli to me drahe polovicce :-) To je dobra zprava, protoze myslim ze na 50Hz TV bych asi zadou hru provozovat nedokazal..
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod OCELOTR 10. 10. 2005 12:57

_DAVE_ píše:Ja bych si GC mozna koupil jen kvuli RE4, ale nevim co by pritelkyne delala kdybych ji zasedl v obyvaku TV a odstrihl ji od reality-show :mrgreen: . Nevite nahodou jestli se RE4 nechysta i pro PC ?? (2,3) jsem na nem hral. A lze CG nebo PS2 pripojit ke klasickemu LCD pres DVI nebo VGA kabel ??

RE4 verze pro PC se nechystá. PS2 či GC lze připojit k monitoru, ale zatímco na telce to vypadá dobře (efekt takzvaného přirozeného antialiasingu 8) ), tak na monitoru pěkně hnusně.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 10. 10. 2005 13:00

Njn, max 640x480 bez FSAA zahladi jen nedokanala TV. Je ale fakt ze ty pro konzole jsou vic prizpusobene te TV.. Velky text, velke ikony atd. Na druhou stranu na monitoru se slusnym rozlisenim je ta grafika jinde. Asi jako rozdil mezi DVD a HD-DVD..
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Paar 10. 10. 2005 13:02

_DAVE_ píše:No vysvetli to me drahe polovicce :-) To je dobra zprava, protoze myslim ze na 50Hz TV bych asi zadou hru provozovat nedokazal..

RE4 podporuje 60Hz
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod pierek14 10. 10. 2005 13:05

Na přehrávání DVD, MP3 apod mám počítač a další techologické seperatičky. GC není jenom na Residečnt Evil 4. Nevím kolikrát to budu ještě psát, ale strašně se těším na novej Mario Kart, Battalion Wars a na Zeldu.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod OCELOTR 10. 10. 2005 13:18

Paar píše:
_DAVE_ píše:No vysvetli to me drahe polovicce :-) To je dobra zprava, protoze myslim ze na 50Hz TV bych asi zadou hru provozovat nedokazal..

RE4 podporuje 60Hz

Na PS2 aj PROGRESSIVE SCAN (100Hz) a anamorfní (not zoomed like GC) 16:9. (doufám, že jsem anamorfní napsal dobře).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 10. 10. 2005 14:02

Dark_one píše:
pierek14 píše:Podle mě, by se dal spíše jako doplněk označit PS2. Až na GTA, Gran Turismo, Eye Toy a Tekken a možnost přehrávat DVD je PS2 na prd. Řekl byh, že tímto zase vyvolávám hlasitou hádku ;). Kdo z vás jede na invex? Já pojedu asi ve středu.d/quote]
PS2 jako doplnek ke GC?!
Jen tak mimochodem, PS2 ochipovana tim spravnym chipem (pripadne i bez chipu jen se spravnym softwarem) umi preharvat i AVI v DivX a MP3. Ale jelikoz to GC neumi, tak je to asi taky na prd, ze? 8)

No jedna možnost tu je, ale o té jsi nejspíš nic netušil, hmm

ObrázekObrázek
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Case 10. 10. 2005 14:28

dr.miša";[quote="Dark_one píše:
PS2 jako doplnek ke GC?!

No jedna možnost tu je, ale o té jsi nejspíš nic netušil, hmm

himg]http://www.xbox365.com/gdb/images/EpVlAZFEZEqajvNXYP/Industry_News_25_500.jpg[/img]Obrázek

Wooow tenhle design vymysleli výrobci topinkovačů, ne? Tak se hrabe "zahradní grill PS3" ... A PS2 to umí standartně!
Case
Killing Spree

Odeslat příspěvekod NOFX 10. 10. 2005 14:50

PS2 byla navrzena k tomu ucelu GC nikoliv... :roll:
NOFX
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka