GameCube

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 22. 6. 2006 19:33

myslim ze to mluvi za vse

Super Mario Sunshine - 9.4

http://cube.ign.com/objects/016/016713.html
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 22. 6. 2006 20:12

a co tohle?

New Super Mario Bros - 9.5

http://ds.ign.com/objects/682/682879.html
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 22. 6. 2006 20:17

Ale tady se jednalo jestli je SMS dobrá hra, ne jestli je to nejlepší hra s Mariem.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Paar 22. 6. 2006 20:18

a co tohle? :)

Super Mario 64 - 9.8

http://ign64.ign.com/objects/000/000606.html


Super Mario Sunshine vychazi z Maria 64...

edit: peanut ma pravdu.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 6. 2006 22:53

endlife chybí ti série RE a pikmini...ty by měl mít každý majitel GC :-) a o žádných kinder vajíčkách s mariem vůbec nevím...škoda no :-) u nás to asi nebude...NOFXI druhého prince ted myslím někdo nabízí na http://www.jarmark.cz..bitskulle GC je výkonější než PS2 takže pokud se bojíš jaká je tam grafika tak věř že lepší a tituly jako Zelda, metroid, mario, pikmin, RE0,remake prostě každému správnému hráči nesmi chybět..taky si někdy musím pořídit PS2 protože je na něho taky pár titulů které by měl každý správný pařan vlastnit
endlife jak se hraje na těch bubínkách nebo na podložce??Já taky nikdy nelituji peněz které jsem do nintenda vrazil..právě naopak lituji že jsem si nekoupil RE:Code veronica jak jsem měl možnost za skvělou cenu...ted se dá sehnat dost draho a nebo někdy z DVDcrave za 750 ale když si připočtu poštovné tak mě to vyjde kolem 1000,-
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod endlife 22. 6. 2006 23:05

RE nemusím, strach z toho mám, ale nebaví mě to ;-)
Pikmini jsou něco jako strategie a strategie nemusím, tak jsem se o ně ani moc nezajímal.. někdy bych možná dvojku zkusil, ale to až někdy..

mno, já asi nejsem vyloženě správný pařan, ale taky mě baví hodně věcí z ps2 a kvůli Icu, Shadow of Colossus, Final Fantasy, Metal gear a Katamari Damacy (u téhle věci je mi vyloženě líto, že není na nintendu) si ji asi někdy pořídím.. a taky eye toy je vyloženě nápad jako od nintenda :)

na podložce se hraje dobře, akorát na koberci popojíždí, pokud hraju bez ponožek (zpocené nohy nekloužou, ale tahají podložku s sebou) - jinak paráda, very hard obtížnost toho mario mixu je solidní vražda ;-)
bubínky jsou bezva - ale podle mě ta hra nemá smysl v singlu, zábava je to až v multiplayeru.. chtěl bych časem dokoupit ještě další dvě a další taneční podložku :)

250 za poštovné z DVDcravu? Myslím, že tam počítají něco kolem stovky, nn?
Naposledy upravil endlife dne 22. 6. 2006 23:07, celkově upraveno 1
endlife
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 6. 2006 23:07

Tak to jsi snad první u koho slyším že ho RE nebaví...a pikmini nejsou ani náhodou strategie...nic tam nestavíš...těžko to přirovnat k nějakému žánru ale podle mě litovat nebudeš a začni pěkně od jedničky...jo na DVD cravu je k jedné hře poštovné kolem 100Kč já jen tak zaokrouhlil :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod endlife 22. 6. 2006 23:11

mno, vždycky je někdo první ;-) u hraní mě jde buď o příběh (např. final fantasy), o přemýšlení (zelda) nebo o zábavu (donkey konga).. strach nepotřebuju.. vyhýbám se i běžným horrorům v kině, jen občas mě něco zaujme (shining od cubricka, the eye apod.), ale pak nemůžu půl roku chodit po tmě :)

mno, uvidím, někdy možná.. jednička je prý frustrující, takže pokud to nemá nějaký epický příběh, asi kdyžtak vezmu dvojku.. ale to, že se tak stane je podmíněno dohráním těch asi osmi věcí (včetně ocariny), co mi leží pod televizí, takže času dost :) to už bude asi na wii :))

solidní zaokrouhlování :))
endlife
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 6. 2006 23:17

No RE má docela fajn příběh a určitě to nění jen obyčejná řezba...má i parádní hádanky...fakt doporučuji na GC aspon RE0,remake a RE4 ale pokdu jsi RE2 a 3 nehrál ani na PC ani na PSX tak si je taky na GC pořid..jsou to herní skvosty..já se třeba u her rád bojím a horrory v kinech a TV miluji :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod endlife 22. 6. 2006 23:20

Peter S. Kenedy píše:já se třeba u her rád bojím a horrory v kinech a TV miluji :-) /quote]


no, to bude ten rozdíl mezi námi :)
endlife
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 23. 6. 2006 08:36

Bitskull: Jestli se tvoji pritelkyni libi Mario, tak ze Super Maria: Sunshine bude mit orgasmus :-D
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 23. 6. 2006 08:54

Ja mam obavy, ze by se lekla toho 3d zpracovani, prece jen je zvykla na toho placatyho - a ja si nemuzu pomoct me se co se tyce vizualni stranky tyce taky libi vic :)
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 23. 6. 2006 08:59

Myslim, ze se toho zpracovani skutecne nemusis bat. Ta kamera je celkem vychytana a opravdu jen vyjimecne ma nejake musky... Jo a pokud ma rada placateho Maria, tak je na GameCubu i Paper Mario, na ktereho se tu trochu zapomnelo...

Paar: Vcera jsem zkousel tu novou znelku s GameCubem a je to fakt sranda :-) Jesteze to neslyseli nekteri odpurci GameCube, protoze to by jim hralo do karet k jejich tvrzeni, ze GameCube je jen pro deti :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 23. 6. 2006 09:17

Však to tak je. Pochybuji, že by nějakého staršího hráče rajcovala znělaka na Z(tku).

Pro ty co ještě nezkusili. Při objevení loga GC včas zmáčknout Z(tko) a je to...
Naposledy upravil dr.miša dne 23. 6. 2006 10:19, celkově upraveno 1
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crewxson 23. 6. 2006 09:20

bitskull píše:Ja mam obavy, ze by se lekla toho 3d zpracovani, prece jen je zvykla na toho placatyho - a ja si nemuzu pomoct me se co se tyce vizualni stranky tyce taky libi vic :)


Jo tak tohle jsou obavy naprosto opodstatněné, neb ženy mají mnohem horší prostorovou orientaci než muži. Doporučuji nejprve odzkoušet jak bude reagovat na 3D, každopádně 2D Mariem absolutně nic nezkazíš, právě naopak.

---- hergot ze mě bude ještě feminista :P
CrewXson
Wii: 6194 5725 5728 3307
SSB Brawl FC: 1204-1051-5769
Mario Strikers FC : **** **** ****
Metroid Hunters FC: 1461 0795 3903
The Conduit FC: 0216-9006-6490
crewxson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků