Sbírka obalů

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 5. 2011 15:01

To mi rekni, kdo tady todlencto dostava? Ja kdyz vidim ty novinarsky verze a pak nejaky usopleny limitky ktere nemaji ani polovinu tolik veci, tak je mi do breku.
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 24. 5. 2011 15:12

Peter S. Kenedy píše:Novinářská verze infamous 2 není k zahození :) http://twitpic.com/51wwq7/full


Moc te prosim nedavej to sem :-D Ja vzdycky kdyz to vidim tak musim zamacknout slzu v oku kdyz vim ze se k tomu nikdy nedostanu :-S Vzdycky setrim jak blbej abych si mohl koupit obyc verzi nebo jednou za cas limitku za neuveritelny prachy a s novinarskyma verzema se to stejne neda srovnavat.Nejvic me to stvalo u GOW 3 a RDR.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 5. 2011 15:15

Tak dostávají to i české herní weby, ten odkaz dával na twitter právě český eurogamer, že ho zrovna dostali. Ale zas si nemyslím že by limitka Infamous 2 co bude v prodeji byla nějaká ošizená

Obrázek

-- 24. 5. 2011 16:19 --

A tady už ji máte rozbalenou http://blog.us.playstation.com/2011/05/ ... ous2_unbox
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 24. 5. 2011 15:23

Jo tahle zrovna osizena neni+treba Crysis 2 Nano ed. , Killzone 3 Hell. Ed. , GT5 Signature....... Ale zas taky stoji jeste jednou tolik co nomalni collectorky :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 5. 2011 15:41

Tak zrovna infamous 2 limitka bude stát asi těch 2199 Kč což není moc
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 5. 2011 17:58

No je toho dost. Treba takovy Ghost Of Sparta ma uplne ultimatni novinarskou verzi. Tohle jsou ty pravy limitky a collectorky, protoze dostat se k takovymu kousku chce kurevsky stesti.

JInak doporucuju dat nahore v hledani "press" a tu stranku si projet. Budete valit bulvy. Treba LBP je masakralni.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 24. 5. 2011 18:51

Jo Press kit edice jsou ty uplne nej.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 25. 5. 2011 07:21

Pokud máte lepší tiskárnu, případně nějakou dobrou k dispozici, tak si můžete natisknout velice originální covery. Celkem mazec některé.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Doporučuji si projít tohle fórum, je jich tam spousta a i na starší systémy (PSX, PS2)

http://www.neogaf.com/forum/showthread. ... 50&page=13
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 6. 2011 12:32

Obrázek
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 20. 6. 2011 14:58

N.Marko:Co to je za obrazek? Me se tu nic nezobrazuje.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 6. 2011 15:04

Mě taky ne...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 6. 2011 15:09

Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 6. 2011 15:32

No nejde to :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 6. 2011 15:45

Ještě před deseti minutami to šlo. No nic. Černý PS3 slim s moc pěkným zlatým motivem Tales of Xilitia.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 20. 6. 2011 15:57

Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků