Revolution bude již brzy odhalen!

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 30. 8. 2005 12:55

radsi nerikej hop, dokud si neskocil. treba nakonec ten ovladac ukazaou a reakce lidi bude... WHAT THE FUCKA IS THAT!?
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Smoke 30. 8. 2005 18:34

:-D Anebo : Když uvidíte grafiku na Revolution řeknete si: Wow co je to za *****?
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 30. 8. 2005 18:39

howno,z ty grafiky budeš podle mě srát.Jen do té dony,dokud neuvidíš PS3 nebo Xbox 360...
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Smoke 30. 8. 2005 18:45

Jo no, ale mě to bude stačit i tak....
Nenávist je přítěž.

Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Paar 30. 8. 2005 21:35

takovych spekulaci se radsi stranim, nikdo (krom bigN) nevi, co je nrev zac. tezko delat vysledky...
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 30. 8. 2005 22:52

No je to hodně pravděpodobné....Kéž bychom dostali Revoluci+grafiku na urovni ps3 za nejnižší cenu....

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Smoke 30. 8. 2005 23:22

To je moc nádh............co to kecám. Nintendo umí vše....
Nenávist je přítěž.

Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod pierek14 2. 9. 2005 19:30

Jak jsem četl na jednom fóru. Myamoto teď asi sedí v hospodě a směje se nad našema fórama ;)
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod AnachronyX 2. 9. 2005 20:28

Vždyť je to jasný - celá revoluce bude spočívat v tom, že BigN vydá GameCube ve formě handheldu jako je PSP. Půjde to připojit k TV, bude to mít 10 hodin výdrž baterií a půjdou na tom hrát všechny hry od Nintenda NESem počínaje :twisted:
AnachronyX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 2. 9. 2005 20:31

Kdybych nemel sve zasady, mezi ktere patri i mluvit slusne, rekl bych vam presne KAM Revolution speje :-)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 2. 9. 2005 20:38

nooo.....hmm...tam spejou Xbox 360 a PS3 (aaaa tak bude ten nej ***** co jsem kdy videl,furt a furt pořád to samé kurwa!!!!!!!!)

Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod pierek14 2. 9. 2005 21:28

Podle mě bude Revolution jenom vylepšenej Gamecube s tím, že Revoluce bude v hrách od BigN. Že už nebudou takové dětinské. Co se ovladače týče dokázal bych si představit, že zabudujou mikrofon a snímač pohabu jako je to u některejch kazetek pro GBA.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod pierek14 3. 9. 2005 07:17

a i přesto, že jsem zažranej fanoušek Nintenda (GB, GBA, NDS, GC) tentokrát to poruším a rozhodl jsem se, že si pořídím Xbox 360.
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod OCELOTR 3. 9. 2005 08:57

Lloyd.Irving píše:nooo.....hmm...tam spejou Xbox 360 a PS3 (aaaa tak bude ten nej ***** co jsem kdy videl,furt a furt pořád to samé kurwa!!!!!!!!)!/quote]

???
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 3. 9. 2005 10:53

je fakt, ze se nintendo asi bude angazovat vice do starsich vrstev hracu, soudim podle designu konzole. revoluce bude v tom, ze do ovladace zacleni prvky, ktere se pozdeji stanou standartem (uz se to mnohokrat stalo (d-pad, packa, rumble).
Paar
Chosen One

Předchozí stránkaDalší stránka