Revolution bude již brzy odhalen!

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 4. 9. 2005 09:41

Martin Boček";[quote="Paar píše:nebyt ale Nintenda, tak by se analogy ukazaly kdovikdy. na atari se moc neuchytily, pak padly v zapomeni...

Hmm...
"In 1996 Nintendo introduced a modern analog stick on their Nintendo 64 controller. "
"During this same period of time, Sony was also creating a similar analog stick. Their first version was the November 1996-released "Dual Analog" controller."
Sony asi ma nejak enorme rychly vyvojare, kdyz jim to Nintendo pripomelo a oni jeste "v te same dobe" stihli udelat svou obdobu :wink:[/quote]

jen jsem chtel prihodit poznamku, ze analogovou packu Nintendo ukazalo uz na predeslych vystavach, tj. driv, nez vyslo.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 4. 9. 2005 09:43

Case píše:
Paar píše:nebyt ale Nintenda, tak by se analogy ukazaly kdovikdy. na atari se moc neuchytily, pak padly v zapomeni...


Dovol se mi hluboce zasmát, analogové páčky jsou "pokračovateli" joysticků, takže kecy o božském Nintedu opět zcela zcestný fanatismus ..n/quote]


zasmat se te necham, proc ne. je pravda, ze je to jako maly joystick, ale uprimne - myslis ze by to Sony napadlo? udelat mini joysticek na ovladaci? ti se odjakziva drzi zabehnutych veci...Nintendo to zkusilo a divej, je to standart. Sony se boji inovovat.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 4. 9. 2005 09:43

taky jsem jeste chtel prihodit zajimavou variantu ovladace na nrev

http://www.nintendojo.com/infocus/view_ ... 1124910243
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 4. 9. 2005 09:50

->Paar: me ty srace maly od GC proste nesedou do ruky...situace je MALICKO lepsi u GC wireless ovladace, ktery je oproti normalnimu mnohem mohutnejsi.
No, ja jsem celkem na bojovky a na osmismeru GC ovladacu se fakt hrat neda...a na tom, ze levy polo-analog neni nic moc trvam
Oba sice mam GC i PS2, ale asi je jasne, kdo tady komu fandi :-)
Myslim ale, ze kdyby se obcas neobjevil nejaky hardcore PS2 fan, vsichni ti Nintendo fanatici by se tu casem zacali nudit :-)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 4. 9. 2005 09:54

to je pravda, ja patrim Nintendu, vyhovuje mi to. ale priznavam, ze vysekane smery v analogu mi zprvu vadily, ale pri hre to nema temer zadny vliv. jeste by me zajimalo co myslis tim polo-analogem.

jsem rad ze se muzu prit s playerem, vzdy to je vyzva, obhajit svou konzoli a popr. vyhrat :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 4. 9. 2005 09:57

Nechci nic rikat, ale ty revolution ovladace vypadaji uplne jako prvni generace Xbox gamepadu...ty sice byly fakt mamuti, ale pro velke ruce to byl raj (oh yee)...ze by GC konecne chystal konzoli pro vsechny a nejen pro deti?
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 4. 9. 2005 09:59

I kdyz na druhou stranu, pokud by ty nove revolution ovladace meli tento tvar a pritom velikost stejnou jako stavajici GC pady, muselo by to byt prave peklo...
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 4. 9. 2005 10:10

jak uz jsem psal kdesi driv, postoj nintenda ke hram jde uz videt v jejich designu revolutionu. ale necekej krvaveho maria! :D
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 4. 9. 2005 10:36

Paar píše:
Case píše:
Paar píše:nebyt ale Nintenda, tak by se analogy ukazaly kdovikdy. na atari se moc neuchytily, pak padly v zapomeni...


Dovol se mi hluboce zasmát, analogové páčky jsou "pokračovateli" joysticků, takže kecy o božském Nintedu opět zcela zcestný fanatismus ..n/quote]

zasmat se te necham, proc ne. je pravda, ze je to jako maly joystick, ale uprimne - myslis ze by to Sony napadlo? udelat mini joysticek na ovladaci? ti se odjakziva drzi zabehnutych veci...Nintendo to zkusilo a divej, je to standart. Sony se boji inovovat.


Podívej se na automaty ... tím končím ...
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 4. 9. 2005 10:42

bohuzel mam dve veci:

1. packy na automatech (nevim jak ted, ale tehdy ano) nebyly analogove ale "cvak, cvak"

2. na automatech nemas joystick do ruky, neni to k televizi, je to uplne neco jineho, ja se tady bavim o domaci zabave
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 4. 9. 2005 10:44

No a Nintendo takove ovladani z automatu vlozilo do N 64...
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 4. 9. 2005 11:06

spatne. precti si moje "zaprve"...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 9. 2005 11:48

Paar píše:ja mam ps2 i gc, musim konstantovat, ze na gc se mi hraje lip (ergonomicky). ps2 ovladac neni ergonomicky ani nahodou. jo a zadne rucicky nemam...

Naprosto souhlasím...na GC ovladači se hraje dost dobře a taky jsem měl možnost hrát na PS2 a nepříjde mi že byl nějak lepší...nevím jestli máte metrové pracky tak to možná bude problém :lol:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 4. 9. 2005 11:54

jo akorat je to anolalogove proste...
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 4. 9. 2005 20:43

Jo, mam velky ruce :-)
Naprosto nejlepsi, co se ale v ergonomii domacich konzoli objevilo, je druha generace ovladacu na Xbox...proste perfektni, dokonale...jen ten osmismer to trochu kazi...
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků