Resident Evil

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 15. 8. 2005 09:58

Nejlepší hra všech dob!!
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 15. 8. 2005 10:04

Co na ní říkáte???Hra mě uchvátila už jak jsem uviděl obal,neskutečně dobrá hra!Chválím chválím a jenom chválím Capcomu se náramně povedla.
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod dr.miša 15. 8. 2005 10:07

...a už k Tobě letí můj nesouhlas, je MOŽNÁ nejlepší v poslední době, ale nejlepší všech dob, hmm, to rozhodně ne.

Přemýšlím, zda bych nazval nějakou hru, kterou jsem kdy zahrál "nejlepší", žádná taková není.

Možná nějaká s mých začátků, ale přesto...

Máte nejlepší hru - JEDNU?

Lloid Irving ji má...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod dr.miša 15. 8. 2005 10:08

Lloyd.Irving píše:Co na ní říkáte???Hra mě uchvátila už jak jsem uviděl obal,neskutečně dobrá hra!Chválím chválím a jenom chválím Capcomu se náramně povedla. /quote]

Jinak mi nezbývá, než souhlasit, jelikož JE! nejlepší s posledních co vyšli na konzole...
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod dr.miša 15. 8. 2005 10:10

...také jsem netušil, až do chvíle než jsem otevřel obal, že je na 2CD...vzpomínám si na to, jak prvně bylo možno vidět Leona, po krátkém shrnutí, v autě, ten odlesk na skle auta, ty dva blbí "portorikáni" - policajti
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 15. 8. 2005 11:02

dr.miša
hele asi to není nejlepší ted prožívám herní euforii tak to pochop..Nevíš jak na Crausera ja ho pořád nemůžu zabít!!
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod dr.miša 15. 8. 2005 11:10

Lloyd.Irving píše:dr.miša
hele asi to není nejlepší ted prožívám herní euforii tak to pochop..Nevíš jak na Crausera ja ho pořád nemůžu zabít!!m/quote]

...no jo, ale jakého, potkáš se s ním vícekrát.

Prvně myslím boj na nože, tak tam nemám radu snad jen, být rychlí jako střela.

Pak v těch sutinách a ruinách před závěrečným "fajtem", nemusíš se s ním zabývat a jen dojít na místo určení, ale nedá Ti pokoj...

...a poslední střetnutí krátce po předchozím. No co k tomu dodat, být nejlepší, jinak ho nedáš. Snad přeci, použí "pancrfaustku" a ničim nešetři, na kolena ho dostaneš, tak, že mu střílej do nohy, která je zranitená za tím jeho okřídleným štítem.

Chápu Tvou erforii, ještě teď se s toho dostávám, a to ji drtim skorem 2 měsíce.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 8. 2005 12:41

Tohle forum jsem kdysi dávno založil já ale z ničeho nic ho jaksi smazali no nic no...jinak na krausera v posledním boji musíš použít nůž....to je jeho největší slabina...směšné co??A věděli jste že toho prvního obra když se s ním potkáte sestřelíte panzerfaustem na jednu ránu??Taky zajímavé co??No musím souhlasit...je to nejlepší hra co jsem asi v životě hrál...no pak taky metroid a Zelda :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 15. 8. 2005 12:45

Jo tak jsem ho dal,sám i bez vaši pomoci...Ted zrowna bojuju se Saddlerem,potom je konec?
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 15. 8. 2005 13:22

Právě sem to dohrál!!!!!Super hra.....nechapu z toho du to hrát na profíka...........
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod OCELOTR 15. 8. 2005 13:25

Na PS2 se chystá zbrusu nová zbraň - laser gun (P.R.L 412 (aka the Parasite Removal Laser)).
Obrázek
Obrázek
http://ps2.ign.com/articles/641/641469p1.html
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 15. 8. 2005 13:30

Teď sem to dohráááál.Suppa hra!!!!Nechapu z toho du hrát na profíky.............
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 8. 2005 13:59

Jo tu zbran jsem už viděl...no kvuli jedné zbrani to mi zas tak nevadí...mám GC verzi a jsem spokojen...taky jsem to začal hrát na profíka a je to drsné...jsem ted u chiefa toho bose vesničanů...fakt drsné to hrát na profesional
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Loneck 15. 8. 2005 14:02

Nejlepší je vždycky hrát na původní platformě, na které ta hra vyšla. By se mi nechtělo hrát třeba Metal Gear Solid 2 na Xboxu.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 15. 8. 2005 14:11

Právě proto kupuju GC od DR.MIŠI - takže vítám mezi NEKŇUBY :mrgreen:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Další stránka